LAJMI I FUNDIT:

Topi i Artë

495 Artikuj

Valbuena flet për fitimin e Topit të Artë nga Benzema, edhe pse ata nuk flasin prej vitesh

Valbuena flet për fitimin e Topit të Artë nga Benzema, edhe pse ata nuk flasin prej vitesh

Ndërkombëtare
Benzema mbajti një orë 6976 herë më të shtrenjtë se Lewandowski në çmimin e ‘Topit të Artë’

Benzema mbajti një orë 6976 herë më të shtrenjtë se Lewandowski në çmimin e ‘Topit të Artë’

La Liga
Tifozët thonë se Drogba e ka fyer Lewandowskin në ceremoninë e Topit të Artë

Tifozët thonë se Drogba e ka fyer Lewandowskin në ceremoninë e Topit të Artë

Ndërkombëtare
Zidane shkruan një letër të gjatë dashurie për Benzeman pas fitimit të Topit të Artë

Zidane shkruan një letër të gjatë dashurie për Benzeman pas fitimit të Topit të Artë

Ndërkombëtare
Ancelotti tregon ndryshimin kryesor të Benzemas nga koha e parë si trajner i Real Madridit dhe tetë vjet më vonë

Ancelotti tregon ndryshimin kryesor të Benzemas nga koha e parë si trajner i Real Madridit dhe tetë vjet më vonë

La Liga
“Kjo është një shaka!” – Neymar vë në dyshim renditjen e Vinicius Jr në garën për Topin e Artë

“Kjo është një shaka!” – Neymar vë në dyshim renditjen e Vinicius Jr në garën për Topin e Artë

Ndërkombëtare
Ndërsa të tjerët mbajnë orë që kushtojnë mijëra euro, Lewandowski në ceremoninë e Topit të Artë kishte një që kushton rreth 40 euro

Ndërsa të tjerët mbajnë orë që kushtojnë mijëra euro, Lewandowski në ceremoninë e Topit të Artë kishte një që kushton rreth 40 euro

Ndërkombëtare
Shikoni reagimin e Gavit pasi Benzema fitoi ‘Topin e Artë’, siç duket nuk i ka kaluar inati nga ‘El Clasico’ e fundit

Shikoni reagimin e Gavit pasi Benzema fitoi ‘Topin e Artë’, siç duket nuk i ka kaluar inati nga ‘El Clasico’ e fundit

Ndërkombëtare
Pas ceremonisë së Topit të Artë, Benzema zbulon se si Perez e bindi që ta refuzonte Barcelonën

Pas ceremonisë së Topit të Artë, Benzema zbulon se si Perez e bindi që ta refuzonte Barcelonën

La Liga
Adidas ia bëri fashën të artë pas triumfit në “Theatre du Chatelet” – por përse Benzema e mbanë dorën të mbështjellur me të

Adidas ia bëri fashën të artë pas triumfit në “Theatre du Chatelet” – por përse Benzema e mbanë dorën të mbështjellur me të

La Liga
Saka po ‘fluturonte’ nga gëzimi, pas fjalëve që ia tha Mane në ceremoninë e Topit të Artë

Saka po ‘fluturonte’ nga gëzimi, pas fjalëve që ia tha Mane në ceremoninë e Topit të Artë

Ndërkombëtare
Lojtarët që e kanë fituar Topin e Artë në urdhrat e Carlo Ancelottit

Lojtarët që e kanë fituar Topin e Artë në urdhrat e Carlo Ancelottit

Ndërkombëtare
Courtois ishte i acaruar me renditjen e tij për Topin e Artë

Courtois ishte i acaruar me renditjen e tij për Topin e Artë

Ndërkombëtare
Se France Football ia huqi mbrëmë me ndarjen e çmimeve e tregon edhe veprimi i Toni Kroosit

Se France Football ia huqi mbrëmë me ndarjen e çmimeve e tregon edhe veprimi i Toni Kroosit

La Liga
Me fitimin e Topit të Artë, sa miliona ka marrë Karim Benzema

Me fitimin e Topit të Artë, sa miliona ka marrë Karim Benzema

La Liga
Klubet që e kanë fituar Topin e Artë më së shumti në histori: Real Madridi e Barcelona, kokë më kokë

Klubet që e kanë fituar Topin e Artë më së shumti në histori: Real Madridi e Barcelona, kokë më kokë

La Liga
Sa vlen trofeu i Topit të Artë, pesha dhe materiali prej të cilit ndërtohet

Sa vlen trofeu i Topit të Artë, pesha dhe materiali prej të cilit ndërtohet

Ndërkombëtare
Përmbledhje e paraqitjeve të Benzemas për Real Madridin dëshmojnë se francezi e meritoi plotësisht Topin e Artë

Përmbledhje e paraqitjeve të Benzemas për Real Madridin dëshmojnë se francezi e meritoi plotësisht Topin e Artë

La Liga
E dashura e Benzemas shkëlqeu në ceremoninë e Topit të Artë

E dashura e Benzemas shkëlqeu në ceremoninë e Topit të Artë

Yjet
Me të arritur në ceremoninë e Topit të Artë, Mbappe u vërshëllye shumë nga tifozët

Me të arritur në ceremoninë e Topit të Artë, Mbappe u vërshëllye shumë nga tifozët

Ligue 1
Karim Benzema flet për rrugëtimin e tij deri tek Topi i Artë

Karim Benzema flet për rrugëtimin e tij deri tek Topi i Artë

La Liga
Karim Benzema, fitues i Topit të Artë – i pari në karrierën e francezit

Karim Benzema, fitues i Topit të Artë – i pari në karrierën e francezit

La Liga
France Football publikon renditjen e fundit në garë për Topin e Artë – mbesin vetëm katër emra

France Football publikon renditjen e fundit në garë për Topin e Artë – mbesin vetëm katër emra

Ndërkombëtare
Benzema me dukje që të kujton Tupacun në mbrëmjen më të madhe të karrierës së tij

Benzema me dukje që të kujton Tupacun në mbrëmjen më të madhe të karrierës së tij

Yjet