LAJMI I FUNDIT:

Toni Domgjoni

25 Artikuj

Prapaskenat e ndeshjes Kosovë – Burkina Faso: Mesazhi domethënës i Dardanëve, zhbllokimi i Rashicës, futbollistët që debutuan si dhe gjuajtja me shishe e futbollistit mysafir në drejtim të gjyqtarit

Prapaskenat e ndeshjes Kosovë – Burkina Faso: Mesazhi domethënës i Dardanëve, zhbllokimi i Rashicës, futbollistët që debutuan si dhe gjuajtja me shishe e futbollistit mysafir në drejtim të gjyqtarit

Romak Zeqiri
Kosova po e shkatërron Burkina Fason, Domgjoni shënon një gol të jashtëzakonshëm

Kosova po e shkatërron Burkina Fason, Domgjoni shënon një gol të jashtëzakonshëm

Përfaqësuesja e Kosovës
Notat e lojtarëve: Roma 1-1 Vitesse, Abraham më i vlerësuari – Domgjoni me paraqitje të mirë

Notat e lojtarëve: Roma 1-1 Vitesse, Abraham më i vlerësuari – Domgjoni me paraqitje të mirë

Ndërkombëtare
Vitesse dhe Roma në përballjen e parë të 1/8 së finales – formacionet zyrtare

Vitesse dhe Roma në përballjen e parë të 1/8 së finales – formacionet zyrtare

Ndërkombëtare
Domgjoni: Kam dëshirë të debutoj në ndeshje zyrtare me Kosovën, ndaj Greqisë për të bërë më të mirën

Domgjoni: Kam dëshirë të debutoj në ndeshje zyrtare me Kosovën, ndaj Greqisë për të bërë më të mirën

Përfaqësuesja e Kosovës
Vjen leja nga FIFA, Toni Domgjoni ka të drejtë të luajë me Kosovën

Vjen leja nga FIFA, Toni Domgjoni ka të drejtë të luajë me Kosovën

Përfaqësuesja e Kosovës
Agim Ademi i dëshiron mirëseardhje Toni Domgjonit, i uron rrugëtim të suksesshëm me Dardanët

Agim Ademi i dëshiron mirëseardhje Toni Domgjonit, i uron rrugëtim të suksesshëm me Dardanët

Përfaqësuesja e Kosovës
Challandes flet për ardhjen e Domgjonit dhe çfarë pret nga ai

Challandes flet për ardhjen e Domgjonit dhe çfarë pret nga ai

Përfaqësuesja e Kosovës
Toni Domgjoni aplikon për pasaportë të Kosovës, Ambasada në Holandë publikon fotot nga procedurat e aplikimit

Toni Domgjoni aplikon për pasaportë të Kosovës, Ambasada në Holandë publikon fotot nga procedurat e aplikimit

Përfaqësuesja e Kosovës
Toni Domgjoni, prurja e re te Kosova: Lojtar i Vitesse, ka lindur në Kroaci, luan si mesfushor

Toni Domgjoni, prurja e re te Kosova: Lojtar i Vitesse, ka lindur në Kroaci, luan si mesfushor

Përfaqësuesja e Kosovës
Challandes publikon listën e Kosovës për ndeshjet e tetorit, nuk mungojnë befasitë

Challandes publikon listën e Kosovës për ndeshjet e tetorit, nuk mungojnë befasitë

Përfaqësuesja e Kosovës
Zyrtare: Toni Domgjoni nënshkruan për Vitessen

Zyrtare: Toni Domgjoni nënshkruan për Vitessen

Ligat tjera
Toni Domgjoni drejt transferimit në Holandë, kërkohet nga Vitesse

Toni Domgjoni drejt transferimit në Holandë, kërkohet nga Vitesse

Ndërkombëtare
Zvicra U21 e nis për mrekulli Kampionatin Evropian, fiton ndaj Anglisë falë asistimit nga Kastriot Imeri

Zvicra U21 e nis për mrekulli Kampionatin Evropian, fiton ndaj Anglisë falë asistimit nga Kastriot Imeri

Ndërkombëtare
Kërkohen me ngulm nga Kosova, por Zvicra i merr në evropian katër talentët tanë

Kërkohen me ngulm nga Kosova, por Zvicra i merr në evropian katër talentët tanë

Ndërkombëtare
Toni Domgjoni shënoi ‘golin e javës’ ndaj Young Boysit

Toni Domgjoni shënoi ‘golin e javës’ ndaj Young Boysit

Ligat tjera
Udinese futet në garë për mesfushorin shqiptar Toni Domgjoni

Udinese futet në garë për mesfushorin shqiptar Toni Domgjoni

Serie A
Lojtarët që mund t’i bashkohen Kosovës pas sukseseve të mëdha – Nga Rexhbecaj te Shabani e Toma

Lojtarët që mund t’i bashkohen Kosovës pas sukseseve të mëdha – Nga Rexhbecaj te Shabani e Toma

Përfaqësuesja e Kosovës
Zurich e shkarkon Florent Maloudan, francezi vjen me reagim të çuditshëm në Twitter

Zurich e shkarkon Florent Maloudan, francezi vjen me reagim të çuditshëm në Twitter

Ndërkombëtare
Napoli i Hysajt eliminoi Zurichun e shqiptarëve, sonte gjashtë ishin në fushë

Napoli i Hysajt eliminoi Zurichun e shqiptarëve, sonte gjashtë ishin në fushë

Liga e Evropës
Zurichu i kthehet fitores falë dyshes shqiptare, Kololli e Domgjoni shënojnë ndaj Luzernit

Zurichu i kthehet fitores falë dyshes shqiptare, Kololli e Domgjoni shënojnë ndaj Luzernit

Ligat tjera
Shqiptarët e Zurichut mposhtin edhe Leverkusenin, shënon Toni Domgjoni

Shqiptarët e Zurichut mposhtin edhe Leverkusenin, shënon Toni Domgjoni

Liga e Evropës
Shtatë shqiptarë në fushë, por derbi i qytetit i takon Zurichut

Shtatë shqiptarë në fushë, por derbi i qytetit i takon Zurichut

Ndërkombëtare
Asistimet e dy shqiptarëve i japin fitoren Zurichut

Asistimet e dy shqiptarëve i japin fitoren Zurichut

Ndërkombëtare