LAJMI I FUNDIT:

Tom Ford

16 Artikuj

Meghan magjepsi publikun me një fustan të ngushtë ngjyrë ari, përgënjeshtroi thashethemet për shtatzëninë

Meghan magjepsi publikun me një fustan të ngushtë ngjyrë ari, përgënjeshtroi thashethemet për shtatzëninë

Modë
Tom Ford merr statusin e miliarderit pasi shet markën e tij te “Estee Lauder”

Tom Ford merr statusin e miliarderit pasi shet markën e tij te “Estee Lauder”

Yjet
Tom Ford kritikon gjendjen aktuale të Met Gala: Dikur ishte shumë elegante

Tom Ford kritikon gjendjen aktuale të Met Gala: Dikur ishte shumë elegante

Modë
Rregullat e Tom Fordit për mashkullin modern

Rregullat e Tom Fordit për mashkullin modern

Trend
Tom Ford tregon vështirësitë e të qenurit baba beqar pas vdekjes së bashkëshortit të tij, Richard Buckley

Tom Ford tregon vështirësitë e të qenurit baba beqar pas vdekjes së bashkëshortit të tij, Richard Buckley

Yjet
Vdes bashkëshorti i Tom Ford, redaktori i modës Richard Buckley

Vdes bashkëshorti i Tom Ford, redaktori i modës Richard Buckley

Yjet
Koleksion vizualisht i fuqishëm: Tom Ford propozon saten joshës dhe perishane nga koka te thembrat

Koleksion vizualisht i fuqishëm: Tom Ford propozon saten joshës dhe perishane nga koka te thembrat

Moda
Këto janë gjashtë mënyra, se si mund t’i bëni balluket si në pasarela

Këto janë gjashtë mënyra, se si mund t’i bëni balluket si në pasarela

Flokë dhe stil
Tom Ford: Aktualisht na nevojiten vetëm rrobat e hareshme

Tom Ford: Aktualisht na nevojiten vetëm rrobat e hareshme

Moda
Tom Ford: Aktualisht na nevojiten vetëm rrobat e hareshme

Tom Ford: Aktualisht na nevojiten vetëm rrobat e hareshme

Moda
Nga Dolce dhe Gabbana, Tom Ford e deri te Donatella Versace – 13 njerëzit për të cilët keni dëgjuar po mbase nuk i keni parë kurrë

Nga Dolce dhe Gabbana, Tom Ford e deri te Donatella Versace – 13 njerëzit për të cilët keni dëgjuar po mbase nuk i keni parë kurrë

Yjet
Përgatituni t’i adhuroni: Veshjet absolutisht fantastike nga sfilata e Tom Ford (Foto, Video)

Përgatituni t’i adhuroni: Veshjet absolutisht fantastike nga sfilata e Tom Ford (Foto, Video)

Modë
Jennifer Lopez shkëlqen pranë të dashurit dhe veturës luksoze (Foto)

Jennifer Lopez shkëlqen pranë të dashurit dhe veturës luksoze (Foto)

Yjet
Rita Ora e apasionuar pas syzeve Tom Ford (Foto)

Rita Ora e apasionuar pas syzeve Tom Ford (Foto)

Yjet
Bleona Qereti takohet me pesë VIP-a botëror në ceremoninë e “Oscars” (Foto)

Bleona Qereti takohet me pesë VIP-a botëror në ceremoninë e “Oscars” (Foto)

Yjet
Tom Ford kreator i Justin Timberlake

Tom Ford kreator i Justin Timberlake

Magazina