LAJMI I FUNDIT:
Tom Cruise

Tom Cruise

140 Artikuj

Nga Tom Cruise, Daniel Craig e deri te Elon Musk – meshkujt e famshëm që iu nënshtruan botoksit dhe ndërhyrjeve estetike

Nga Tom Cruise, Daniel Craig e deri te Elon Musk – meshkujt e famshëm që iu nënshtruan botoksit dhe ndërhyrjeve estetike

Yjet
Shpenzimet marramendëse të Tom Cruise në xhirimet e dy vazhdimeve të ardhshme të “Mission: Impossible”

Shpenzimet marramendëse të Tom Cruise në xhirimet e dy vazhdimeve të ardhshme të “Mission: Impossible”

TV / Film
Tom Cruise rrezikon jetën në xhirimet e filmit, duke rrëshqitur me kokë poshtë në krahun e aeroplanit gjatë fluturimit

Tom Cruise rrezikon jetën në xhirimet e filmit, duke rrëshqitur me kokë poshtë në krahun e aeroplanit gjatë fluturimit

Yjet
Pak javë pas publikimit të “Mission: Impossible 7”, Tom Cruise nis xhirimet e pjesës së tetë

Pak javë pas publikimit të “Mission: Impossible 7”, Tom Cruise nis xhirimet e pjesës së tetë

TV / Film
Tom Cruise duket si person krejtësisht tjetër në një paraqitje të rrallë publike në lojë bejsbolli

Tom Cruise duket si person krejtësisht tjetër në një paraqitje të rrallë publike në lojë bejsbolli

Yjet
Tom Cruise detyrohet të përsërisë katër herë lëshimin me parashutë në xhirimet e “Mission Impossible 7”

Tom Cruise detyrohet të përsërisë katër herë lëshimin me parashutë në xhirimet e “Mission Impossible 7”

TV / Film
Aktorit Tom Cruise ia vjedhin BMW-në luksoze dhe bagazhet në vlerë mijëra euro gjatë kohës sa ai ishte në xhirime

Aktorit Tom Cruise ia vjedhin BMW-në luksoze dhe bagazhet në vlerë mijëra euro gjatë kohës sa ai ishte në xhirime

Yjet
Aterimi i pamundur në aeroport e detyroi të zbriste me helikopter në kopshtin e një shtëpie, familja mbesin të habitur kur mësojnë se ishte Tom Cruise

Aterimi i pamundur në aeroport e detyroi të zbriste me helikopter në kopshtin e një shtëpie, familja mbesin të habitur kur mësojnë se ishte Tom Cruise

Yjet
Scientologjia ia shkatërroi martesat dhe marrëdhënien me vajzën, por jo edhe karrierën e Tom Cruise

Scientologjia ia shkatërroi martesat dhe marrëdhënien me vajzën, por jo edhe karrierën e Tom Cruise

Po Flitet
Shitet Porsche 928 e drejtuar nga Tom Cruise në filmin “Risky Business”

Shitet Porsche 928 e drejtuar nga Tom Cruise në filmin “Risky Business”

Auto Lajme
Pezullohen përkohësisht xhirimet e “Mission: Impossible 7” pasi njëri nga anëtarët e ekipit rezultoi pozitiv me COVID-19

Pezullohen përkohësisht xhirimet e “Mission: Impossible 7” pasi njëri nga anëtarët e ekipit rezultoi pozitiv me COVID-19

TV / Film
Të famshmit që kanë moshë të njëjtë e për të cilët ndoshta nuk e keni ditur

Të famshmit që kanë moshë të njëjtë e për të cilët ndoshta nuk e keni ditur

Yjet
Tom Cruise një hero edhe jashtë ekranit, shpëton një kameraman që po binte nga treni gjatë xhirimeve të “Mission Impossible 7”

Tom Cruise një hero edhe jashtë ekranit, shpëton një kameraman që po binte nga treni gjatë xhirimeve të “Mission Impossible 7”

Yjet
Vila luksoze e Tom Cruise në mes të malit del në shitje për 28 milionë dollarë

Vila luksoze e Tom Cruise në mes të malit del në shitje për 28 milionë dollarë

Yjet
21 gjërat që pritet të ndodhin në 2021…Nëse gjithçka funksionon

21 gjërat që pritet të ndodhin në 2021…Nëse gjithçka funksionon

Evropa
Tom Cruise përflitet për një romancë dashurie me Hayley Atwell

Tom Cruise përflitet për një romancë dashurie me Hayley Atwell

Po Flitet
Tom Cruise ndalon përkohësisht xhirimet e filmit “Mission Impossible 7”, pasi ekipi nuk i respektonte masat antiCOVID

Tom Cruise ndalon përkohësisht xhirimet e filmit “Mission Impossible 7”, pasi ekipi nuk i respektonte masat antiCOVID

TV / Film
Tom Cruise nervozohet me stafin e tij për thyerjen e rregullave anti-covid, pesë punëtorë largohen nga puna

Tom Cruise nervozohet me stafin e tij për thyerjen e rregullave anti-covid, pesë punëtorë largohen nga puna

Yjet
Tom Cruise vendos dy maska mbrojtëse, përshëndetet me fansat gjatë xhirimeve të “Mission Impossible 7”

Tom Cruise vendos dy maska mbrojtëse, përshëndetet me fansat gjatë xhirimeve të “Mission Impossible 7”

TV / Film
Tom Cruise për pak sa nuk u rrokullis me veturë gjatë xhirimeve të “Mission Impossible 7” në Romë

Tom Cruise për pak sa nuk u rrokullis me veturë gjatë xhirimeve të “Mission Impossible 7” në Romë

TV / Film
Nicole Kidman flet për ndikimin e izolimit te fëmijët

Nicole Kidman flet për ndikimin e izolimit te fëmijët

Yjet
Tom Cruise dhe Hayley Atwell në ‘pranga’ për xhirimet e filmit “Mission Impossible 7”

Tom Cruise dhe Hayley Atwell në ‘pranga’ për xhirimet e filmit “Mission Impossible 7”

TV / Film
Kate Winslet thyen rekordin e Tom Cruise pasi qëndroi nën ujë për shtatë minuta gjatë një skene për “Avatar 2”

Kate Winslet thyen rekordin e Tom Cruise pasi qëndroi nën ujë për shtatë minuta gjatë një skene për “Avatar 2”

TV / Film
Tom Cruise dhe Hayley Atwell vazhdojnë xhirimet e “Mission Impossible 7” në Romë

Tom Cruise dhe Hayley Atwell vazhdojnë xhirimet e “Mission Impossible 7” në Romë

TV / Film