LAJMI I FUNDIT:

Todd Boehly

90 Artikuj

Arsyeja sekrete e shkarkimit të Tuchel nga Chelsea që duan ta dinë të gjithë

Arsyeja sekrete e shkarkimit të Tuchel nga Chelsea që duan ta dinë të gjithë

Premier League
“Unë e kisha Messin te Barcelona, i them Boehlyt t’i jap kohë Potterit” – Guardiola i del në mbrojte trajnerit të Chelseat

“Unë e kisha Messin te Barcelona, i them Boehlyt t’i jap kohë Potterit” – Guardiola i del në mbrojte trajnerit të Chelseat

Premier League
Chelsea po ia rrëmben Monacos drejtorin teknik – njeriu që fshihet pas sukseseve si brenda, ashtu edhe jashtë fushe

Chelsea po ia rrëmben Monacos drejtorin teknik – njeriu që fshihet pas sukseseve si brenda, ashtu edhe jashtë fushe

Premier League
Boehly me plan konkret për transferimin e Ronaldos

Boehly me plan konkret për transferimin e Ronaldos

Premier League
Chelsea synim yjet e Bundesligës: 300 milionë euro mund të shpenzohen për katër lojtarë – njëri prej tyre tashmë është siguruar

Chelsea synim yjet e Bundesligës: 300 milionë euro mund të shpenzohen për katër lojtarë – njëri prej tyre tashmë është siguruar

Premier League
Katër top transferime që Chelsea është afër t’i realizojë para afatit të janarit dhe atij të verës së ardhshme

Katër top transferime që Chelsea është afër t’i realizojë para afatit të janarit dhe atij të verës së ardhshme

Driton Gajraku
Pronari i Chelseat po bën përpjekje ta blejë një klub në Portugali

Pronari i Chelseat po bën përpjekje ta blejë një klub në Portugali

Premier League
Zbardhen arsyet se përse Chelsea e shkarkoi Tuchelin – njëra ndër to ka të bëjë edhe me Ronaldon

Zbardhen arsyet se përse Chelsea e shkarkoi Tuchelin – njëra ndër to ka të bëjë edhe me Ronaldon

Driton Gajraku
Chelsea nuk do të ndalet me çmendurinë e shpenzime as në janar – tashmë kanë disa shënjestra

Chelsea nuk do të ndalet me çmendurinë e shpenzime as në janar – tashmë kanë disa shënjestra

Premier League
Mendes rikthehet te Chelsea për ta bindur Tuchelin në transferimin e Ronaldos

Mendes rikthehet te Chelsea për ta bindur Tuchelin në transferimin e Ronaldos

Premier League
Eksod te Chelsea: Priten nëntë largime, për ta thyer më pas rekordin e Real Madridit për më së shumti transferime brenda një afati

Eksod te Chelsea: Priten nëntë largime, për ta thyer më pas rekordin e Real Madridit për më së shumti transferime brenda një afati

Premier League
Boehly po e shpërblen Tuchelin me kontratë të re

Boehly po e shpërblen Tuchelin me kontratë të re

Premier League
Pronari i Chelseat me revolucion në kontratat e lojtarëve – diçka që nuk është parë në Ligën Premier, por as në Evropë

Pronari i Chelseat me revolucion në kontratat e lojtarëve – diçka që nuk është parë në Ligën Premier, por as në Evropë

Premier League
Presidenti i Leeds flet për shitjen e Raphinha: U turpërova para Chelseat, ua kisha zgjatur dorën

Presidenti i Leeds flet për shitjen e Raphinha: U turpërova para Chelseat, ua kisha zgjatur dorën

Premier League
Boehly i Chelseat thërret në takim pronarët e klubeve të Ligës Premier

Boehly i Chelseat thërret në takim pronarët e klubeve të Ligës Premier

Premier League
Tuchel: Kur presidenti i ri më pyeti, ia dhashë menjëherë emrin e Sterling

Tuchel: Kur presidenti i ri më pyeti, ia dhashë menjëherë emrin e Sterling

Premier League
Pronari i Chelseat e dëshiron Ronaldon, por Tuchel thuhet se tashmë ka dhënë përgjigjen e tij

Pronari i Chelseat e dëshiron Ronaldon, por Tuchel thuhet se tashmë ka dhënë përgjigjen e tij

Premier League
Boehly dhe Tuchel diskutojnë ofertën e Chelseat për Ronaldon e pakënaqur

Boehly dhe Tuchel diskutojnë ofertën e Chelseat për Ronaldon e pakënaqur

Premier League
Cech nuk u largua në mënyrë paqësore nga Chelsea: Çeku u përplas me Boehlyn për një lojtar

Cech nuk u largua në mënyrë paqësore nga Chelsea: Çeku u përplas me Boehlyn për një lojtar

Premier League
Pas largimit të Lukakut, Boehly dhe Tuchel kanë gati largimin e radhës

Pas largimit të Lukakut, Boehly dhe Tuchel kanë gati largimin e radhës

Premier League
Zyrtare: Largohet Marina, Chelsea prezanton bordin e ri të klubit

Zyrtare: Largohet Marina, Chelsea prezanton bordin e ri të klubit

Premier League
Pronari i Chelseat, Boehly i jep Tuchelit kontrollin e plotë të transferimeve

Pronari i Chelseat, Boehly i jep Tuchelit kontrollin e plotë të transferimeve

Premier League
Finalizohet kalimi i Chelseat nën pronësinë e Todd Boehlyt dhe bashkëpunëtorëve të tij

Finalizohet kalimi i Chelseat nën pronësinë e Todd Boehlyt dhe bashkëpunëtorëve të tij

Premier League
Arrihet marrëveshja përfundimtare: Chelsea i dorëzohet Todd Boehlyt dhe bashkëpuntorëve të tij

Arrihet marrëveshja përfundimtare: Chelsea i dorëzohet Todd Boehlyt dhe bashkëpuntorëve të tij

Premier League