LAJMI I FUNDIT:

Todd Boehly

80 Artikuj

Carragher tallet me pronarin e Chelseat: Tani dëshiron të blejë të gjithë lojtarët e Borussia Dortmundit

Carragher tallet me pronarin e Chelseat: Tani dëshiron të blejë të gjithë lojtarët e Borussia Dortmundit

Liga e Kampionëve
Chelsea në bisedime me PSG-në për Neymar, Todd Boehly drejt Parisit për negociata

Chelsea në bisedime me PSG-në për Neymar, Todd Boehly drejt Parisit për negociata

Premier League
Chelsea i solli për 300 milionë euro dhe tani po kërkon t’i heq qafe në afatin kalimtar veror – në mesin e tyre edhe super lojtarë që u blen shumë shtrenjtë

Chelsea i solli për 300 milionë euro dhe tani po kërkon t’i heq qafe në afatin kalimtar veror – në mesin e tyre edhe super lojtarë që u blen shumë shtrenjtë

Premier League
Fjalët e Todd Boehly që ua tha stafit të tij bënë që Chelsea ta blinte Enzo Fernandezin

Fjalët e Todd Boehly që ua tha stafit të tij bënë që Chelsea ta blinte Enzo Fernandezin

Premier League
Todd Boehly: Një gjeni në realizimin e transferimeve – apo një biznesmen i pamatur?

Todd Boehly: Një gjeni në realizimin e transferimeve – apo një biznesmen i pamatur?

Premier League
E sqaron eksperti i financave në futboll: Si po arrin Chelsea të shpenzojë pa i thyer rregullat e Fair Paly-it Financiar

E sqaron eksperti i financave në futboll: Si po arrin Chelsea të shpenzojë pa i thyer rregullat e Fair Paly-it Financiar

Premier League
Krijohet peticioni që i kërkon UEFA-s ta ndëshkojë Chelsean

Krijohet peticioni që i kërkon UEFA-s ta ndëshkojë Chelsean

Premier League
Potter pritet t’i largojë tre yje të Chelseat si pjesë e ndryshimit të madh të Todd Boehly

Potter pritet t’i largojë tre yje të Chelseat si pjesë e ndryshimit të madh të Todd Boehly

Premier League
Chelsea ka shpenzuar dy herë më shumë se të gjitha klubet nga katër ligat kryesore së bashku

Chelsea ka shpenzuar dy herë më shumë se të gjitha klubet nga katër ligat kryesore së bashku

Premier League
Pronari i Chelseat tallet me Arsenalin, pas transferimit të Trossard

Pronari i Chelseat tallet me Arsenalin, pas transferimit të Trossard

Premier League
Si mundet Chelsea të shpenzojë mbi 500 milionë euro dhe mos ta thyejë rregullin financiar, ndërsa United duhej të huazonte Weghorstin

Si mundet Chelsea të shpenzojë mbi 500 milionë euro dhe mos ta thyejë rregullin financiar, ndërsa United duhej të huazonte Weghorstin

Premier League
Chelsea shpenzoi rreth 425 milionë euro për përforcime dhe rrënoi skuadrën e që e fitoi Ligën e Kampionëve

Chelsea shpenzoi rreth 425 milionë euro për përforcime dhe rrënoi skuadrën e që e fitoi Ligën e Kampionëve

Premier League
Sa e rrallë, aq edhe e çuditshme: Bashkëpronari i Chelseat dëgjon tifozët se kë duhet transferuar dhe kë larguar nga “Stamford Bridge”

Sa e rrallë, aq edhe e çuditshme: Bashkëpronari i Chelseat dëgjon tifozët se kë duhet transferuar dhe kë larguar nga “Stamford Bridge”

Premier League
Plani masiv i Chelseat në verë: Largim i dhjetëra lojtarëve – por çfarë me Potterin

Plani masiv i Chelseat në verë: Largim i dhjetëra lojtarëve – por çfarë me Potterin

Premier League
Arsyeja sekrete e shkarkimit të Tuchel nga Chelsea që duan ta dinë të gjithë

Arsyeja sekrete e shkarkimit të Tuchel nga Chelsea që duan ta dinë të gjithë

Premier League
“Unë e kisha Messin te Barcelona, i them Boehlyt t’i jap kohë Potterit” – Guardiola i del në mbrojte trajnerit të Chelseat

“Unë e kisha Messin te Barcelona, i them Boehlyt t’i jap kohë Potterit” – Guardiola i del në mbrojte trajnerit të Chelseat

Premier League
Chelsea po ia rrëmben Monacos drejtorin teknik – njeriu që fshihet pas sukseseve si brenda, ashtu edhe jashtë fushe

Chelsea po ia rrëmben Monacos drejtorin teknik – njeriu që fshihet pas sukseseve si brenda, ashtu edhe jashtë fushe

Premier League
Boehly me plan konkret për transferimin e Ronaldos

Boehly me plan konkret për transferimin e Ronaldos

Premier League
Chelsea synim yjet e Bundesligës: 300 milionë euro mund të shpenzohen për katër lojtarë – njëri prej tyre tashmë është siguruar

Chelsea synim yjet e Bundesligës: 300 milionë euro mund të shpenzohen për katër lojtarë – njëri prej tyre tashmë është siguruar

Premier League
Katër top transferime që Chelsea është afër t’i realizojë para afatit të janarit dhe atij të verës së ardhshme

Katër top transferime që Chelsea është afër t’i realizojë para afatit të janarit dhe atij të verës së ardhshme

Driton Gajraku
Pronari i Chelseat po bën përpjekje ta blejë një klub në Portugali

Pronari i Chelseat po bën përpjekje ta blejë një klub në Portugali

Premier League
Zbardhen arsyet se përse Chelsea e shkarkoi Tuchelin – njëra ndër to ka të bëjë edhe me Ronaldon

Zbardhen arsyet se përse Chelsea e shkarkoi Tuchelin – njëra ndër to ka të bëjë edhe me Ronaldon

Driton Gajraku
Chelsea nuk do të ndalet me çmendurinë e shpenzime as në janar – tashmë kanë disa shënjestra

Chelsea nuk do të ndalet me çmendurinë e shpenzime as në janar – tashmë kanë disa shënjestra

Premier League
Mendes rikthehet te Chelsea për ta bindur Tuchelin në transferimin e Ronaldos

Mendes rikthehet te Chelsea për ta bindur Tuchelin në transferimin e Ronaldos

Premier League