LAJMI I FUNDIT:

Tirana

408 Artikuj

Shumë turistë e pak punëtorë në Shqipëri

Shumë turistë e pak punëtorë në Shqipëri

Shqipëri
Shqipëria zgjedh sot kryetarët e bashkive

Shqipëria zgjedh sot kryetarët e bashkive

Shqipëri
Vogue Italia: Tirana, kryeqyteti me nuanca dhe dimensione europiane

Vogue Italia: Tirana, kryeqyteti me nuanca dhe dimensione europiane

Shqipëri
Tirana, “kryeqyteti evropian” i RETRO-s! 

Tirana, “kryeqyteti evropian” i RETRO-s! 

Shqipëri
Mashtrimet me “Call center”, arrestohen dy persona në Tiranë

Mashtrimet me “Call center”, arrestohen dy persona në Tiranë

Shqipëri
Abi Green Hotel pjesë e Panairit Ndërkombëtar të Turizmit ‘Expo Albania’ në Tiranë, prezanton ofertat e fundit

Abi Green Hotel pjesë e Panairit Ndërkombëtar të Turizmit ‘Expo Albania’ në Tiranë, prezanton ofertat e fundit

Biznes
Bie nga çatia punëtori i një magazine në Vorë, arrestohet drejtuesi teknik i firmës

Bie nga çatia punëtori i një magazine në Vorë, arrestohet drejtuesi teknik i firmës

Shqipëri
Lëviznin me armë zjarri në makinë, arrestohen tre persona në Tiranë

Lëviznin me armë zjarri në makinë, arrestohen tre persona në Tiranë

Shqipëri
Corriere Della Sera fton italianët të vizitojnë Tiranën, jep udhëzime për vendet më interesante

Corriere Della Sera fton italianët të vizitojnë Tiranën, jep udhëzime për vendet më interesante

Shqipëri
Shtatëmbëdhjetë dëshmorët dhe dhjetë jodëshmorët e 4 shkurtit 1944

Shtatëmbëdhjetë dëshmorët dhe dhjetë jodëshmorët e 4 shkurtit 1944

Cult+
Shpërndante kokainë në Unazën e Re, arrestohet 30-vjeçari në Tiranë

Shpërndante kokainë në Unazën e Re, arrestohet 30-vjeçari në Tiranë

Shqipëri
Fallxhorja me kripë e piper të bën kryetare bashkie: Ata të PD-s i kam klientë të rregullt

Fallxhorja me kripë e piper të bën kryetare bashkie: Ata të PD-s i kam klientë të rregullt

Shqipëri
Në Panairin e Tiranës mbizotërojnë produktet nga Serbia

Në Panairin e Tiranës mbizotërojnë produktet nga Serbia

Shqipëri
Bogdani shpall kandidaturën për Tiranën: Koha për një alternativë reale dhe mirëqeverisje të kryeqytetit

Bogdani shpall kandidaturën për Tiranën: Koha për një alternativë reale dhe mirëqeverisje të kryeqytetit

Shqipëri
Samiti BE-Ballkani Perëndimor në Tiranë, Rama: Ngjarja më e madhe ndërkombëtare e historisë së kryeqytetit

Samiti BE-Ballkani Perëndimor në Tiranë, Rama: Ngjarja më e madhe ndërkombëtare e historisë së kryeqytetit

Shqipëri
Samiti i ardhshëm BE-Ballkani Perëndimor do të mbahet në Tiranë

Samiti i ardhshëm BE-Ballkani Perëndimor do të mbahet në Tiranë

Lajme
Jim Belushi në Shqipëri për realizimin e një dokumentari për Tiranën, pritet në takim nga Erion Veliaj

Jim Belushi në Shqipëri për realizimin e një dokumentari për Tiranën, pritet në takim nga Erion Veliaj

Yjet
Jim Belushi ka arritur në Shqipëri, publikon fotografi nga Tirana

Jim Belushi ka arritur në Shqipëri, publikon fotografi nga Tirana

Yjet
Infantino: Gjithë sytë e botës janë këtu në Tiranë

Infantino: Gjithë sytë e botës janë këtu në Tiranë

Shqipëri
​Kriza energjetike dhe invazioni ushtarak rus në Ukrainë rrit koston e prodhimit në Shqipëri

​Kriza energjetike dhe invazioni ushtarak rus në Ukrainë rrit koston e prodhimit në Shqipëri

Shqipëri
Fansi shqiptar i propozoi martesë, Rita Ora: Çfarë pyetje palidhje

Fansi shqiptar i propozoi martesë, Rita Ora: Çfarë pyetje palidhje

Yjet
Vera Ora flet për karrierën e Ritës dhe marrëdhënien me të: Në familje jemi të barabartë, kur vjen në shtëpi fama e saj mbyllet

Vera Ora flet për karrierën e Ritës dhe marrëdhënien me të: Në familje jemi të barabartë, kur vjen në shtëpi fama e saj mbyllet

Yjet
‘DailyMail’ i kushton artikull koncertit të Rita Orës: Tirana është shtëpia e saj së bashku me Prishtinën dhe Londrën

‘DailyMail’ i kushton artikull koncertit të Rita Orës: Tirana është shtëpia e saj së bashku me Prishtinën dhe Londrën

Yjet
Rita Ora pas koncertit madhështor në Tiranë: Faleminderit që keni dalë për të bërë histori me mua

Rita Ora pas koncertit madhështor në Tiranë: Faleminderit që keni dalë për të bërë histori me mua

Yjet