LAJMI I FUNDIT:
Timo Werner

Timo Werner

291 Artikuj

Me Nagelsmannin si trajner dhe gjashtë transferime të reja – dy formacionet si mund të luajë Chelsea nga sezoni i ri

Me Nagelsmannin si trajner dhe gjashtë transferime të reja – dy formacionet si mund të luajë Chelsea nga sezoni i ri

Premier League
Timo Werner humb Kupën e Botës pas një dëmtimi të rëndë

Timo Werner humb Kupën e Botës pas një dëmtimi të rëndë

Përfaqësueset
Reali pëson humbjen e parë grupore, Leipzigu në pozitë të mirë për kualifikim

Reali pëson humbjen e parë grupore, Leipzigu në pozitë të mirë për kualifikim

Liga e Kampionëve
Werner tregon arsyen e vërtetë që u largua nga Chelsea për tu rikthyer në Gjermani

Werner tregon arsyen e vërtetë që u largua nga Chelsea për tu rikthyer në Gjermani

Bundesliga
Me një gol nga distanca, Timo Werner njofton për rikthimin te RB Leipzig

Me një gol nga distanca, Timo Werner njofton për rikthimin te RB Leipzig

Bundesliga
Pas Timo Werner – tani Chelsea po mundohet të largojë edhe dhjetë lojtarë të tjerë

Pas Timo Werner – tani Chelsea po mundohet të largojë edhe dhjetë lojtarë të tjerë

Premier League
Zyrtare: Werner kalon te RB Leipzig

Zyrtare: Werner kalon te RB Leipzig

Bundesliga
Si i shpenzoi Chelsea mbi 800 milionë funte për transferime: Nga Torres te Lukaku, Havertz e Sterling

Si i shpenzoi Chelsea mbi 800 milionë funte për transferime: Nga Torres te Lukaku, Havertz e Sterling

Premier League
Chelsea largon gjatë kësaj jave dy lojtarë

Chelsea largon gjatë kësaj jave dy lojtarë

Premier League
Chelsea i ofron Real Madridit sulmuesin Timo Werner

Chelsea i ofron Real Madridit sulmuesin Timo Werner

Ndërkombëtare
Werner pranon përgjysmimin e pagës për tu rikthyer në Bundesliga

Werner pranon përgjysmimin e pagës për tu rikthyer në Bundesliga

Bundesliga
Chelsea është gati ta lejoj huazimin e Timo Werner

Chelsea është gati ta lejoj huazimin e Timo Werner

Premier League
Werner drejt largimit nga Chelsea, pesë skuadra duan transferimin e gjermanit

Werner drejt largimit nga Chelsea, pesë skuadra duan transferimin e gjermanit

Premier League
Nga Ronaldo te De Jong: 15 transferimet e mëdha që mund të ndodhin ende para mbylljes së afatit kalimtar veror

Nga Ronaldo te De Jong: 15 transferimet e mëdha që mund të ndodhin ende para mbylljes së afatit kalimtar veror

Ndërkombëtare
Gjashtë “dështakët” që i shpenzojnë afër një milion euro në javë Chelseat

Gjashtë “dështakët” që i shpenzojnë afër një milion euro në javë Chelseat

Premier League
Nëse jo Morata – Allegri ka tri alternativa se me kë duhet ta zëvendësojë spanjollin

Nëse jo Morata – Allegri ka tri alternativa se me kë duhet ta zëvendësojë spanjollin

Serie A
Mungesë sulmuesish, por Chelsea e mendon seriozisht shitjen e Wernerin

Mungesë sulmuesish, por Chelsea e mendon seriozisht shitjen e Wernerin

Premier League
Chelsea përgatit shitjen e Wernerit

Chelsea përgatit shitjen e Wernerit

Premier League
Reece James bëhet viral me një autogol të çuditshëm, por Mason Mount i jep fitoren Chelseat me një gol spektakolar nga distanca

Reece James bëhet viral me një autogol të çuditshëm, por Mason Mount i jep fitoren Chelseat me një gol spektakolar nga distanca

Premier League
Ronaldo, Sterling dhe De Ligt – ekipi potencial i Chelseat në sezonin 2022/23 është i frikshëm

Ronaldo, Sterling dhe De Ligt – ekipi potencial i Chelseat në sezonin 2022/23 është i frikshëm

Shkumbin Pireva
Revolucion te Chelsea: Tuchel synon largimin e pesë lojtarëve

Revolucion te Chelsea: Tuchel synon largimin e pesë lojtarëve

Premier League
Chelsea-De Ligt: Juventusi përditëson situatën e holandezit

Chelsea-De Ligt: Juventusi përditëson situatën e holandezit

Serie A
Nëse Salah largohet, Liverpooli projekton transferimin e Wernerit

Nëse Salah largohet, Liverpooli projekton transferimin e Wernerit

Premier League
Përse nuk ka kuptim për Juventusin shkëmbimi i De Ligt me Wernerin, plus para

Përse nuk ka kuptim për Juventusin shkëmbimi i De Ligt me Wernerin, plus para

Premier League