LAJMI I FUNDIT:

Thonjtë e lyer

17 Artikuj

Mënyrat më të mira për ta hequr ngjyrën e thonjve kur nuk keni tretës

Mënyrat më të mira për ta hequr ngjyrën e thonjve kur nuk keni tretës

Manikyr dhe pedikyr
Truk që do ta admironi: Si t’i bëni thonjtë me llak në mënyrë të përsosur

Truk që do ta admironi: Si t’i bëni thonjtë me llak në mënyrë të përsosur

Manikyr dhe pedikyr
Arsyeja pse rekomandohet heqja e manikyrit para lindjes së fëmijës

Arsyeja pse rekomandohet heqja e manikyrit para lindjes së fëmijës

Shtatzëna
Ide për manikyr festash: Gjithçka lejohet, pyetja e vetme është – zgjidhni argjendin apo arin?

Ide për manikyr festash: Gjithçka lejohet, pyetja e vetme është – zgjidhni argjendin apo arin?

Manikyr dhe pedikyr
Të lyeni me llak vetëm gishtin e mesit është trendi i fundit, por çfarë kuptimi ka?

Të lyeni me llak vetëm gishtin e mesit është trendi i fundit, por çfarë kuptimi ka?

Manikyr dhe pedikyr
Si t’i lyeni thonjtë në mënyrë të përkryer

Si t’i lyeni thonjtë në mënyrë të përkryer

Manikyr dhe pedikyr
Dermatologët ngrenë alarmin: Thonjtë me xhel rrisin shanset për kancer të lëkurës

Dermatologët ngrenë alarmin: Thonjtë me xhel rrisin shanset për kancer të lëkurës

Manikyr dhe pedikyr
Shtatë mënyra që manikyri në kushte shtëpie të zgjasë më shumë

Shtatë mënyra që manikyri në kushte shtëpie të zgjasë më shumë

Manikyr dhe pedikyr
Manikyri gri, për një pamje krejt të veçantë

Manikyri gri, për një pamje krejt të veçantë

Manikyr dhe pedikyr
Aplikoni xhelin në thonj, hap pas hapi (Video)

Aplikoni xhelin në thonj, hap pas hapi (Video)

Manikyr dhe pedikyr
Thonj të bukur dhe të shëndetshëm me ‘Shellac’

Thonj të bukur dhe të shëndetshëm me ‘Shellac’

Manikyr dhe pedikyr
Inspirimi pranveror: Gjashtë ide të përsosura për manikyr më të bukur stinor (Foto)

Inspirimi pranveror: Gjashtë ide të përsosura për manikyr më të bukur stinor (Foto)

Manikyr dhe pedikyr
Thonjtë të kornizuar me tel janë trend i ri të cilin menjëherë do ta dëshironi ta provoni

Thonjtë të kornizuar me tel janë trend i ri të cilin menjëherë do ta dëshironi ta provoni

Manikyr dhe pedikyr
Trendët e thonjve vjeshtë/dimër 2016-2017

Trendët e thonjve vjeshtë/dimër 2016-2017

Manikyr dhe pedikyr
10 ide për thonj perfekt MAT

10 ide për thonj perfekt MAT

Manikyr dhe pedikyr
Thonj mbresëlënës, të zbukuruar veror: Spiranca, palma dhe shpërthim ngjyrash. Gjeni inspirimin!

Thonj mbresëlënës, të zbukuruar veror: Spiranca, palma dhe shpërthim ngjyrash. Gjeni inspirimin!

Manikyr dhe pedikyr
Çorape bizare për femra, së bashku me thonjtë e lyer

Çorape bizare për femra, së bashku me thonjtë e lyer

Moda