LAJMI I FUNDIT:
Thomas Vermaelen

Thomas Vermaelen

73 Artikuj

Nga Ibrahimovic te Coutinho – zbulohet formacioni i të dështuarve të Barcelonës në shekullin 21, shumë yje pjesë e tij

Nga Ibrahimovic te Coutinho – zbulohet formacioni i të dështuarve të Barcelonës në shekullin 21, shumë yje pjesë e tij

La Liga
Belgjika fiton ndaj Skocisë, afër kualifikimit në Euro 2020

Belgjika fiton ndaj Skocisë, afër kualifikimit në Euro 2020

Përfaqësueset
Zyrtare: Vermaelen transferohet në Vissel Kobe

Zyrtare: Vermaelen transferohet në Vissel Kobe

La Liga
Vissel Kobe në Japoni bëhet ‘Mini Barcelonë’, Vermaelen afër të kompletojë transferimin tek kjo skuadër

Vissel Kobe në Japoni bëhet ‘Mini Barcelonë’, Vermaelen afër të kompletojë transferimin tek kjo skuadër

La Liga
Lista me 30 futbollistë që kanë mbetur pa ekip

Lista me 30 futbollistë që kanë mbetur pa ekip

Ndërkombëtare
Barcelona liron katër futbollistë

Barcelona liron katër futbollistë

La Liga
Formacioni me 11 yje që mund të transferohen falas këtë verë  

Formacioni me 11 yje që mund të transferohen falas këtë verë  

Ndërkombëtare
Super formacioni me 11-të yje që mund të transferohen falas këtë verë

Super formacioni me 11-të yje që mund të transferohen falas këtë verë

Ndërkombëtare
Valverde po i largon 11 lojtarë nga Barcelona

Valverde po i largon 11 lojtarë nga Barcelona

La Liga
KUIZ: Testoni njohurit tuaja në futboll para finales të Ligës së Kampionëve 2019 mes Liverpoolit dhe Tottenhamit

KUIZ: Testoni njohurit tuaja në futboll para finales të Ligës së Kampionëve 2019 mes Liverpoolit dhe Tottenhamit

Liga e Kampionëve
Barcelona pritet të shesë nëntë lojtarë këtë verë

Barcelona pritet të shesë nëntë lojtarë këtë verë

La Liga
Eliminimi i turpshëm nga Liverpooli shkakton eksod te Barca, dhjetë lojtarë pritet të largohen në verë

Eliminimi i turpshëm nga Liverpooli shkakton eksod te Barca, dhjetë lojtarë pritet të largohen në verë

La Liga
Barcelona po mendon zëvendësimin e secilit veteranë – Messi i pazëvendësueshëm, për Suarez, Pique, Rakitic e Busquet janë gjetur alternativat

Barcelona po mendon zëvendësimin e secilit veteranë – Messi i pazëvendësueshëm, për Suarez, Pique, Rakitic e Busquet janë gjetur alternativat

La Liga
Barcelona 3-1 Leganes: Notat e lojtarëve, Dembele më i miri

Barcelona 3-1 Leganes: Notat e lojtarëve, Dembele më i miri

La Liga
Dhjetë futbollistët që gjithmonë lëndohen – Nga Vermalen e Bale, te Umtiti e Robben

Dhjetë futbollistët që gjithmonë lëndohen – Nga Vermalen e Bale, te Umtiti e Robben

Ndërkombëtare
Shtohen lëndimet te Barcelona, shkon në gjashtë numri i të lënduarve

Shtohen lëndimet te Barcelona, shkon në gjashtë numri i të lënduarve

Liga e Kampionëve
Barcelona bëhet gati për “dimër të nxehtë” me transferime

Barcelona bëhet gati për “dimër të nxehtë” me transferime

La Liga
Bartomeu: Umtiti dhe Vermaelen janë të lënduar, do të kërkojmë mbrojtës në janar

Bartomeu: Umtiti dhe Vermaelen janë të lënduar, do të kërkojmë mbrojtës në janar

La Liga
Valencia 1-1 Barcelona: Notat e lojtarëve, Messi edhe një herë më i miri

Valencia 1-1 Barcelona: Notat e lojtarëve, Messi edhe një herë më i miri

La Liga
Fshesa e Barcelonës: Nga Gomes te Dembele, dhjetë lojtarët që mund të largohen këtë verë nga Camp Nou

Fshesa e Barcelonës: Nga Gomes te Dembele, dhjetë lojtarët që mund të largohen këtë verë nga Camp Nou

La Liga
Barcelona ka harxhuar 100 milionë euro në gjashtë mbrojtës për ta zëvendësuar Puyolin

Barcelona ka harxhuar 100 milionë euro në gjashtë mbrojtës për ta zëvendësuar Puyolin

La Liga
Katër lojtarët që dështuan pas largimit nga Arsenali edhe pse ishin yje

Katër lojtarët që dështuan pas largimit nga Arsenali edhe pse ishin yje

Premier League
Pique dhe Vermaelen të lënduar, Valverde në dispozicion vetëm Minan si qendër mbrojtës

Pique dhe Vermaelen të lënduar, Valverde në dispozicion vetëm Minan si qendër mbrojtës

La Liga
Vjen momenti i Yerry Mina

Vjen momenti i Yerry Mina

La Liga