LAJMI I FUNDIT:

Thomas Partey

50 Artikuj

Si mund të rreshtohet Arsenali nëse Granit Xhaka dhe Partey largohen – ndërsa transferohen tre yje

Si mund të rreshtohet Arsenali nëse Granit Xhaka dhe Partey largohen – ndërsa transferohen tre yje

Premier League
‘Mirë se vini në festën tonë me rastin e humbjes së Unitedit’ – Partey tallet me rivalin e Arsenalit për humbjen nga Newcastle

‘Mirë se vini në festën tonë me rastin e humbjes së Unitedit’ – Partey tallet me rivalin e Arsenalit për humbjen nga Newcastle

Premier League
Publikohet lista me 10 mesfushorët më të mirë defanzivë në botë

Publikohet lista me 10 mesfushorët më të mirë defanzivë në botë

Ndërkombëtare
Kieran Trippier thotë pa hezitim se Declan Rice është më i mirë se Casemiro dhe Thomas Partey

Kieran Trippier thotë pa hezitim se Declan Rice është më i mirë se Casemiro dhe Thomas Partey

Premier League
Këto janë 15 shitjet më të mëdha në historinë e La Ligas: Nga Mendieta te Casemiro, Ronaldo e Neymar

Këto janë 15 shitjet më të mëdha në historinë e La Ligas: Nga Mendieta te Casemiro, Ronaldo e Neymar

La Liga
Drejtuesit e Juventusit zbarkojnë në Londër, takime me tri klube – kërkohen përforcime në mbrojtje dhe mesfushë, por edhe shitje

Drejtuesit e Juventusit zbarkojnë në Londër, takime me tri klube – kërkohen përforcime në mbrojtje dhe mesfushë, por edhe shitje

Serie A
Notat e lojtarëve: Crystal Palace 3-0 Arsenal, Xhaka me paraqitjen më të mirë te Topçinjtë

Notat e lojtarëve: Crystal Palace 3-0 Arsenal, Xhaka me paraqitjen më të mirë te Topçinjtë

Premier League
Juventusi ndjek mesfushorin Thomas Partey

Juventusi ndjek mesfushorin Thomas Partey

Serie A
Granit Xhaka flet me nota të larta për Thomas Partey: Ka cilësi të luajë për çdo klub, dëshiron të mësojë shumë

Granit Xhaka flet me nota të larta për Thomas Partey: Ka cilësi të luajë për çdo klub, dëshiron të mësojë shumë

Premier League
Zbulohen futbollistët më të paguar në Ligën Premier – Ronaldo i pari, Pogba i dhjeti dhe Salah i 20-ti

Zbulohen futbollistët më të paguar në Ligën Premier – Ronaldo i pari, Pogba i dhjeti dhe Salah i 20-ti

Premier League
Partey do të mungojë në fillim të sezonit për Arsenalin

Partey do të mungojë në fillim të sezonit për Arsenalin

Premier League
Xhaka i larguar, Locatelli i transferuar – Formacioni i mundshëm i Arsenalit për sezonin 2021/22

Xhaka i larguar, Locatelli i transferuar – Formacioni i mundshëm i Arsenalit për sezonin 2021/22

Premier League
Interi po planifikon transferimin e Thomas Partey

Interi po planifikon transferimin e Thomas Partey

Premier League
Top 25 futbollistët më të paguar në PL, Bale i pari me diferencë të frikshme nga vendi i dytë dhe i tretë

Top 25 futbollistët më të paguar në PL, Bale i pari me diferencë të frikshme nga vendi i dytë dhe i tretë

Premier League
Arsenali me dy mungesa të mëdha për derbin e zjarrtë ndaj Chelseat

Arsenali me dy mungesa të mëdha për derbin e zjarrtë ndaj Chelseat

Premier League
Deklarata e Artetas lidhur me situatën e Thomas Partey

Deklarata e Artetas lidhur me situatën e Thomas Partey

Premier League
Pamjet kur Arteta e shtyu Thomas Parteyn e lënduar për ta mbrojtur aksionin e golit të dytë

Pamjet kur Arteta e shtyu Thomas Parteyn e lënduar për ta mbrojtur aksionin e golit të dytë

Premier League
Lista me 30 mesfushorët më të paguar në Ligën Premier – aty është edhe Granit Xhaka

Lista me 30 mesfushorët më të paguar në Ligën Premier – aty është edhe Granit Xhaka

Premier League
Manchester United 0-1 Arsenal, nota e Mustafit dhe lojtarëve të tjerë

Manchester United 0-1 Arsenal, nota e Mustafit dhe lojtarëve të tjerë

Premier League
Thomas Partey deklarohet për herë të parë si lojtar i Arsenalit

Thomas Partey deklarohet për herë të parë si lojtar i Arsenalit

Premier League
Asistimi i Thomas Partey gjatë angazhimit me Ganën, tregon vizionin e lojtarit të ri të Arsenalit

Asistimi i Thomas Partey gjatë angazhimit me Ganën, tregon vizionin e lojtarit të ri të Arsenalit

Ndërkombëtare
Thiago Alcantara dhe James Rodriguez vlerësohen si dy transferimet më të mira të verës në Ligën Premier

Thiago Alcantara dhe James Rodriguez vlerësohen si dy transferimet më të mira të verës në Ligën Premier

Premier League
Cavani dhe Van de Beek vlerësohen si dy transferimet më të këqija të verës në Ligën Premier

Cavani dhe Van de Beek vlerësohen si dy transferimet më të këqija të verës në Ligën Premier

Premier League
Havertz, Partey, Sane: Top 20 transferimet më të mira të kësaj vere

Havertz, Partey, Sane: Top 20 transferimet më të mira të kësaj vere

Ndërkombëtare