LAJMI I FUNDIT:
Thomas Lemar

Thomas Lemar

98 Artikuj

Zbulohet plani i largimeve me transferimeve të reja të Atletico Madridit këtë verë

Zbulohet plani i largimeve me transferimeve të reja të Atletico Madridit këtë verë

La Liga
Nga Messi te Kroos, Skriniar dhe Rashford – 25 superyjet që janë të lirë të flasin me klube tjera

Nga Messi te Kroos, Skriniar dhe Rashford – 25 superyjet që janë të lirë të flasin me klube tjera

Shkumbin Pireva
Lista me yjet që u skadojnë kontratat në vitin 2023 – janë plotë 40 lojtarë në pyetje

Lista me yjet që u skadojnë kontratat në vitin 2023 – janë plotë 40 lojtarë në pyetje

Ndërkombëtare
Dështimi në Ligën e Kampionëve, Atletico nxjerr në shitje katër yjet e skuadrës

Dështimi në Ligën e Kampionëve, Atletico nxjerr në shitje katër yjet e skuadrës

La Liga
Atletico Madridi gati rinovimin me dy yjet e skuadrës, Oblak dhe Lemar edhe për shumë vite Los Colchoneros

Atletico Madridi gati rinovimin me dy yjet e skuadrës, Oblak dhe Lemar edhe për shumë vite Los Colchoneros

La Liga
Tchouameni, ylli i fundit nga fabrika e Monacos: Klubi pret të mbush sërish arkat, siç ka bërë shpesh në 10 vitet e fundit

Tchouameni, ylli i fundit nga fabrika e Monacos: Klubi pret të mbush sërish arkat, siç ka bërë shpesh në 10 vitet e fundit

Ligue 1
Notat e lojtarëve, Atletico Madrid 2-0 Barcelona: Lemar më i miri në fushë, Suarez pas tij

Notat e lojtarëve, Atletico Madrid 2-0 Barcelona: Lemar më i miri në fushë, Suarez pas tij

La Liga
Atletico Madridi i fortë për Barcelonën, fitore e sigurt e kampionëve të Spanjës

Atletico Madridi i fortë për Barcelonën, fitore e sigurt e kampionëve të Spanjës

La Liga
Atletico Madridi po e dërmon Barcelonën – Suarez gol dhe asistim, uruguaiani nuk feston

Atletico Madridi po e dërmon Barcelonën – Suarez gol dhe asistim, uruguaiani nuk feston

La Liga
Plani i Milanit për Ziyech dhe emrat tjerë për zëvendësimin e Calhanoglu

Plani i Milanit për Ziyech dhe emrat tjerë për zëvendësimin e Calhanoglu

Serie A
Luis Campos, gjeniu i transferimeve në Evropë – zbuloi shumë lojtarë, i shiti shtrenjtë dhe bëri kampion Monacon dhe Lillen

Luis Campos, gjeniu i transferimeve në Evropë – zbuloi shumë lojtarë, i shiti shtrenjtë dhe bëri kampion Monacon dhe Lillen

Ligue 1
I kanë milionat – por Thomas Lemar dhe Yannick Carrasco shkojnë në stërvitje te Atletico me makinë të vjetër

I kanë milionat – por Thomas Lemar dhe Yannick Carrasco shkojnë në stërvitje te Atletico me makinë të vjetër

La Liga
Lojtarët që shpëtuan karrierën e tyre në vitin 2020: Disa emra të njohur që dikur ishin yje, tani janë rikthyer

Lojtarët që shpëtuan karrierën e tyre në vitin 2020: Disa emra të njohur që dikur ishin yje, tani janë rikthyer

Ndërkombëtare
Atletico u përpoq ta rikthente Griezmannin, por Barcelona refuzoi tre lojtarët e ofruar si shkëmbim nga madrilenët

Atletico u përpoq ta rikthente Griezmannin, por Barcelona refuzoi tre lojtarët e ofruar si shkëmbim nga madrilenët

La Liga
Thomas Lemar në planet e Bayernit

Thomas Lemar në planet e Bayernit

Bundesliga
Atletico Madridi vendos shumë lojtarë në shitje, nuk do të ketë blerje të reja derisa të largohen disa nga ta

Atletico Madridi vendos shumë lojtarë në shitje, nuk do të ketë blerje të reja derisa të largohen disa nga ta

La Liga
Top 20 lojtarët nga La Liga që do të jenë në tregun e transferimeve me çmim të përgjysmuar

Top 20 lojtarët nga La Liga që do të jenë në tregun e transferimeve me çmim të përgjysmuar

La Liga
Arsenali dhe Atletico Madrid arrijnë marrëveshje për një shkëmbim të bujshëm

Arsenali dhe Atletico Madrid arrijnë marrëveshje për një shkëmbim të bujshëm

Premier League
Drejtuesit e Unitedit takojnë përfaqësusit e Lemarit

Drejtuesit e Unitedit takojnë përfaqësusit e Lemarit

Premier League
Arsenali favorit për transferimin e Lemarit

Arsenali favorit për transferimin e Lemarit

Premier League
Mourinho rivalizon Arsenalin për Thomas Lemar

Mourinho rivalizon Arsenalin për Thomas Lemar

La Liga
Tottenhami rivalizon Arsenalin për Lemar

Tottenhami rivalizon Arsenalin për Lemar

Premier League
Nga Neymar te Sanchez e Torres – 15 transferimet më të këqija të dekadës

Nga Neymar te Sanchez e Torres – 15 transferimet më të këqija të dekadës

Ndërkombëtare
Njëmbëdhjetë lojtarë që mund të tronditin afatin kalimtar të janarit

Njëmbëdhjetë lojtarë që mund të tronditin afatin kalimtar të janarit

Ndërkombëtare