LAJMI I FUNDIT:
Thilo Kehrer

Thilo Kehrer

19 Artikuj

Info

Thilo Kehrer është gjerman i lindur më 21 shtator të vitit 1996

“Të padëshiruarit mund të luajnë në kategorinë e pestë”, PSG kërcënon shtatë lojtarë duke u kërkuar të largohen

“Të padëshiruarit mund të luajnë në kategorinë e pestë”, PSG kërcënon shtatë lojtarë duke u kërkuar të largohen

Ligue 1
PSG tani ka dy formacione të klasit botëror, thellësia e skuadrës së tyre është e frikshme

PSG tani ka dy formacione të klasit botëror, thellësia e skuadrës së tyre është e frikshme

Ligue 1
I kushtuan PSG-së afro 300 milionë për t’i transferuar, tani parisienët po i shesin 11 lojtarët

I kushtuan PSG-së afro 300 milionë për t’i transferuar, tani parisienët po i shesin 11 lojtarët

Ligue 1
Operacioni fshesa te PSG, parisienët nxjerrin në shitje plot 11 futbollist

Operacioni fshesa te PSG, parisienët nxjerrin në shitje plot 11 futbollist

Ligue 1
‘Të padëshirueshëm’ – PSG ka një listë me lojtarë që kërkon t’i largojë urgjentisht këtë verë

‘Të padëshirueshëm’ – PSG ka një listë me lojtarë që kërkon t’i largojë urgjentisht këtë verë

Ligue 1
PSG ofron 50 milionë plus një lojtar për Skriniarin, Interi refuzon ofertën

PSG ofron 50 milionë plus një lojtar për Skriniarin, Interi refuzon ofertën

Serie A
Vendime të mëdha në PSG: Kush qëndron dhe kush largohet?

Vendime të mëdha në PSG: Kush qëndron dhe kush largohet?

Ligue 1
Shtatë largimet e para që pritet të ndodhin te PSG

Shtatë largimet e para që pritet të ndodhin te PSG

Ligue 1
PSG e ka vënë në shitje, Bayern Munich interesohet për Thilo Kehrer

PSG e ka vënë në shitje, Bayern Munich interesohet për Thilo Kehrer

Ligue 1
Pesë lojtarët që PSG dëshiron t’i shes përpara se të mbyllet afati kalimtar veror

Pesë lojtarët që PSG dëshiron t’i shes përpara se të mbyllet afati kalimtar veror

Ligue 1
Ardhja e Messi do të shkaktojë edhe largime, gjashtë lojtarë të PSG-së mund të largohen – në mesin e tyre edhe yje

Ardhja e Messi do të shkaktojë edhe largime, gjashtë lojtarë të PSG-së mund të largohen – në mesin e tyre edhe yje

Ligue 1
PSG vë në shitje 10 lojtarë, për të financuar transferimin e Messit

PSG vë në shitje 10 lojtarë, për të financuar transferimin e Messit

Ligue 1
PSG duhet të shesë lojtarë në vlerë 200 milionë euro këtë verë – shtatë emra në listën e shitjes

PSG duhet të shesë lojtarë në vlerë 200 milionë euro këtë verë – shtatë emra në listën e shitjes

Ligue 1
Schalke 04 ka rënë në Bundesliga 2, ndërsa mbetet shembull i keqmenaxhimit: Disa nga yjet dhe talentët që u larguan nga klubi

Schalke 04 ka rënë në Bundesliga 2, ndërsa mbetet shembull i keqmenaxhimit: Disa nga yjet dhe talentët që u larguan nga klubi

Bundesliga
Trajneri i ri nuk llogaritë në pesë lojtarë – PSG i nxjerr në shitje

Trajneri i ri nuk llogaritë në pesë lojtarë – PSG i nxjerr në shitje

Ligue 1
PSG pa shtatë lojtarët kryesor përballë Unitedit në rikthimin e Ligës së Kampionëve

PSG pa shtatë lojtarët kryesor përballë Unitedit në rikthimin e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
PSG vazhdon me fitore, mposht Nantes në udhëtim

PSG vazhdon me fitore, mposht Nantes në udhëtim

Ligue 1
Pagat më të mëdha në Ligue 1 – Këta janë 20 lojtarët më të paguar, PSG dominon, Marseille paga të barabarta

Pagat më të mëdha në Ligue 1 – Këta janë 20 lojtarët më të paguar, PSG dominon, Marseille paga të barabarta

Ligue 1
PSG 9-0 Guingamp: Notat e lojtarëve, tre lojtarë me notë maksimale

PSG 9-0 Guingamp: Notat e lojtarëve, tre lojtarë me notë maksimale

Ligue 1