LAJMI I FUNDIT:
Thiago Silva

Thiago Silva

181 Artikuj

Info

Thiago Silva është futbollist brazilian i lindur më 22 shtator 1984.

Klubet e Premier Ligës pajtohet që ta sfidojnë FIFA-n, pritet t’i inkuadrojnë në ndeshje lojtarët e ‘ndaluar’ nga Amerika e Jugut

Klubet e Premier Ligës pajtohet që ta sfidojnë FIFA-n, pritet t’i inkuadrojnë në ndeshje lojtarët e ‘ndaluar’ nga Amerika e Jugut

Premier League
Lojtarët brazilianë nuk do të lejohen të luajnë në ndeshjet e fundjavës në Ligën Premier

Lojtarët brazilianë nuk do të lejohen të luajnë në ndeshjet e fundjavës në Ligën Premier

Premier League
Messi, Ramos dhe Donnarumma erdhën falas, por kush janë dhjetë transferimet më të mëdha të PSG-së?

Messi, Ramos dhe Donnarumma erdhën falas, por kush janë dhjetë transferimet më të mëdha të PSG-së?

Ligue 1
Formacioni më i mirë i kombinuar i Argjentinës dhe Brazilit para finales në Copa America

Formacioni më i mirë i kombinuar i Argjentinës dhe Brazilit para finales në Copa America

Përfaqësueset
Kush do ta fitojë “Topin e Artë” – kandidatët nga Jorginho te Mount, Messi e Martinez

Kush do ta fitojë “Topin e Artë” – kandidatët nga Jorginho te Mount, Messi e Martinez

Përfaqësueset
Zyrtare: Thiago Siva dhe Oliveri Giruod mbeten te Chelsea

Zyrtare: Thiago Siva dhe Oliveri Giruod mbeten te Chelsea

Premier League
Tetë transferimet e lira më të qëlluara në histori të futbollit, nga Lewandowski te Pogba e ikona e Cityt – Aguero

Tetë transferimet e lira më të qëlluara në histori të futbollit, nga Lewandowski te Pogba e ikona e Cityt – Aguero

Ndërkombëtare
Së bashku në humbje dhe në fitore, fotografitë e Tuchel dhe Silvas po çmendin të gjithë

Së bashku në humbje dhe në fitore, fotografitë e Tuchel dhe Silvas po çmendin të gjithë

Liga e Kampionëve
Pas konfrontimit të Thiago Silvas me anëtarin e Leicesterit edhe bashkëshortja e brazilianit ka disa fjalë për të

Pas konfrontimit të Thiago Silvas me anëtarin e Leicesterit edhe bashkëshortja e brazilianit ka disa fjalë për të

Premier League
Silva shpreson të përballet me Milanin në Ligën e Kampionëve

Silva shpreson të përballet me Milanin në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Pasi e kritikoi në ndeshjen e parë, gruaja e Thiago Silvas e duartroket Wernerin për golin ndaj Realit

Pasi e kritikoi në ndeshjen e parë, gruaja e Thiago Silvas e duartroket Wernerin për golin ndaj Realit

Liga e Kampionëve
Thiago Silva vs Karim Benzema: Një betejë e përjetshme, plot 11 përballje mes tyre

Thiago Silva vs Karim Benzema: Një betejë e përjetshme, plot 11 përballje mes tyre

Liga e Kampionëve
Thiago Silva emëron dhjetë sulmuesit më të fuqishëm që është përballur – aty janë Romario, Messi e Ronaldo

Thiago Silva emëron dhjetë sulmuesit më të fuqishëm që është përballur – aty janë Romario, Messi e Ronaldo

Premier League
Klauzolat e kontratave: Marrëveshja e Messit nuk është asgjë në krahasim me ato të Neymar, Lavezzi, Gervinho e Silva

Klauzolat e kontratave: Marrëveshja e Messit nuk është asgjë në krahasim me ato të Neymar, Lavezzi, Gervinho e Silva

La Liga
Tuchel i sheh si shumë të rëndësishëm, Chelsea gati t’ia vazhdojë kontratat Jorginhos dhe Thiago Silvës

Tuchel i sheh si shumë të rëndësishëm, Chelsea gati t’ia vazhdojë kontratat Jorginhos dhe Thiago Silvës

Premier League
Ia dhuroi fanellën një punëtori të stadiumit, Thiago Silva rrezikon dënimin nga FA

Ia dhuroi fanellën një punëtori të stadiumit, Thiago Silva rrezikon dënimin nga FA

Premier League
“Po mbajnë ekipet e tyre mbi supe” – këta janë futbollistët kryesorë në botë mbi 35 vjeç

“Po mbajnë ekipet e tyre mbi supe” – këta janë futbollistët kryesorë në botë mbi 35 vjeç

Shkumbin Pireva
Chelsea fiton me rezultat bindës ndaj West Hamit

Chelsea fiton me rezultat bindës ndaj West Hamit

Premier League
Chelsea mposht me lehtësi dhe thellë Sheffield Unitedin

Chelsea mposht me lehtësi dhe thellë Sheffield Unitedin

Premier League
Van Dijk, Maguire, Mustafi: Sa fitojnë në javë mbrojtësit të Ligës Premier?

Van Dijk, Maguire, Mustafi: Sa fitojnë në javë mbrojtësit të Ligës Premier?

Premier League
Renditen dhe emërohen 50 brazilianët më të mirë të të gjitha kohërave

Renditen dhe emërohen 50 brazilianët më të mirë të të gjitha kohërave

Ndërkombëtare
Shtatë debutimet më të tmerrshme në histori të futbollit – përfshirë Woodgaten e Realit e Gervinhon e Arsenalit

Shtatë debutimet më të tmerrshme në histori të futbollit – përfshirë Woodgaten e Realit e Gervinhon e Arsenalit

Ndërkombëtare
Silva debuton me gabim skandaloz në Ligën Premier, Chelsea po turpërohet pas pjesës së parë nga WBA

Silva debuton me gabim skandaloz në Ligën Premier, Chelsea po turpërohet pas pjesës së parë nga WBA

Premier League
Willian i ka thënë Silvas: Po ta dija se do të transferoheshe te Chelsea, do të qëndroja

Willian i ka thënë Silvas: Po ta dija se do të transferoheshe te Chelsea, do të qëndroja

Premier League