LAJMI I FUNDIT:

Therje me thikë

428 Artikuj

Një 19-vjeçar nga Kosova është therur për vdekje me thikë në kufirin Kroaci-Serbi

Një 19-vjeçar nga Kosova është therur për vdekje me thikë në kufirin Kroaci-Serbi

Serbia
Një i mitur theri me thikë shokun e tij në Gjakovë

Një i mitur theri me thikë shokun e tij në Gjakovë

Kronika e Zezë
Theri me thikë një person, arrestohet i dyshuari në Fushë Kosovë

Theri me thikë një person, arrestohet i dyshuari në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Theri me thikë një person – arrestohet prishtinasi

Theri me thikë një person – arrestohet prishtinasi

Kronika e Zezë
Vdes 17 vjeçari në Viti, u ther me thikë nga bashkëmoshatari i tij

Vdes 17 vjeçari në Viti, u ther me thikë nga bashkëmoshatari i tij

Kronika e Zezë
Mjeku që përdhunoi më shumë se njëqind gjimnaste, theret me thikë në burg në Florida

Mjeku që përdhunoi më shumë se njëqind gjimnaste, theret me thikë në burg në Florida

Amerika
Theret me thikë një person në Prizren

Theret me thikë një person në Prizren

Kronika e Zezë
Mosmarrëveshje rreth borxhit – theren me thikë dy persona në Lipjan, arrestohen të dyshuarit

Mosmarrëveshje rreth borxhit – theren me thikë dy persona në Lipjan, arrestohen të dyshuarit

Kronika e Zezë
Theret me thikë 26 vjeçari në Shtime, arrestohet i dyshuari

Theret me thikë 26 vjeçari në Shtime, arrestohet i dyshuari

Kronika e Zezë
Theri për vdekje vëllain 9-vjeç në shtëpi, 12-vjeçarja nga Oklahoma prangoset – vazhdimisht i pyeste policët nëse do të përfundojë në burg

Theri për vdekje vëllain 9-vjeç në shtëpi, 12-vjeçarja nga Oklahoma prangoset – vazhdimisht i pyeste policët nëse do të përfundojë në burg

Amerika
Therën për vdekje 15-vjeçarin në Gramsh, lihen në burg katër të miturit

Therën për vdekje 15-vjeçarin në Gramsh, lihen në burg katër të miturit

Shqipëri
Theret për vdekje 15-vjeçari në Gramsh të Elbasanit

Theret për vdekje 15-vjeçari në Gramsh të Elbasanit

Shqipëri
Therje me thikë në kampusin e shkollave të mesme në Gjilan

Therje me thikë në kampusin e shkollave të mesme në Gjilan

Kronika e Zezë
Arrestohet një i mitur në Fushë Kosovë, dyshohet se theri me thikë një bashkëmoshatar

Arrestohet një i mitur në Fushë Kosovë, dyshohet se theri me thikë një bashkëmoshatar

Kronika e Zezë
Arrestohet një person në Prishtinë, dyshohet se theri me thikë një grua

Arrestohet një person në Prishtinë, dyshohet se theri me thikë një grua

Kronika e Zezë
Theret një i mitur në shkollën e mesme “Adem Gllavica” në Lipjan, policia arreston një të dyshuar

Theret një i mitur në shkollën e mesme “Adem Gllavica” në Lipjan, policia arreston një të dyshuar

Kronika e Zezë
Pas përplasjes verbale për parking, e therin pesë herë më thikë dhe e godasin me shkop bejsbolli në kokë – policia arreston sulmuesit në Queens

Pas përplasjes verbale për parking, e therin pesë herë më thikë dhe e godasin me shkop bejsbolli në kokë – policia arreston sulmuesit në Queens

Amerika
Theret me thikë një person në Ferizaj

Theret me thikë një person në Ferizaj

Kronika e Zezë
Një i vdekur me armë zjarri dhe dy të plagosur nga therja me thikë në Prishtinë

Një i vdekur me armë zjarri dhe dy të plagosur nga therja me thikë në Prishtinë

Kronika e Zezë
Therje me thikë në një shkollë në Prizren, i lënduari dërgohet për tretman mjekësor

Therje me thikë në një shkollë në Prizren, i lënduari dërgohet për tretman mjekësor

Kronika e Zezë
Nga therja me thikë plagosen dy persona në Lipjan, arrestohet i dyshuari

Nga therja me thikë plagosen dy persona në Lipjan, arrestohet i dyshuari

Kronika e Zezë
E godet me thikë një person, arrestohet i dyshuari në Skenderaj

E godet me thikë një person, arrestohet i dyshuari në Skenderaj

Kronika e Zezë
Detaje nga therja në Prishtinë, njëri nga të lënduarit ishte i mitur – arrestohet i dyshuari

Detaje nga therja në Prishtinë, njëri nga të lënduarit ishte i mitur – arrestohet i dyshuari

Kronika e Zezë
Përleshje Prishtinë, lëndohen dy persona – njëri theret me thikë

Përleshje Prishtinë, lëndohen dy persona – njëri theret me thikë

Kronika e Zezë