LAJMI I FUNDIT:

Thelpinj hudhre

19 Artikuj

Biftek në piper

Biftek në piper

Pjata kryesore
Spinaq me djathë të ngrohtë: Ushqim i përsosur nga furra, e duan të gjithë!

Spinaq me djathë të ngrohtë: Ushqim i përsosur nga furra, e duan të gjithë!

Pjata kryesore
Çimburi, specialitet kulmor: Kafjall i shijshëm nga mishi i qengjit dhe vezët!

Çimburi, specialitet kulmor: Kafjall i shijshëm nga mishi i qengjit dhe vezët!

Kuzhina e huaj
Receta e vetme për kaçamak i cili do t’ju nevojitet

Receta e vetme për kaçamak i cili do t’ju nevojitet

Kuzhina tradicionale
Recetë origjinale për qebapë Sarajeve

Recetë origjinale për qebapë Sarajeve

Oreksndjellëse
Petulla nga mishi i bluar: Kafshata të shijshme në tavolinën tuaj!

Petulla nga mishi i bluar: Kafshata të shijshme në tavolinën tuaj!

Oreksndjellëse
Mish qengji i lëngshëm i përgatitur sikur nën saç: Gjoks i pjekur në furrë vetëm për hamës të vërtetë!

Mish qengji i lëngshëm i përgatitur sikur nën saç: Gjoks i pjekur në furrë vetëm për hamës të vërtetë!

Pjata kryesore
Patate super të mira me ajkë: Propozim i shkëlqyeshëm për drekë dhe darkë!

Patate super të mira me ajkë: Propozim i shkëlqyeshëm për drekë dhe darkë!

Pjata kryesore
Bizele të gjata të gjelbra në mënyrën franceze

Bizele të gjata të gjelbra në mënyrën franceze

Kuzhina e huaj
Shpatull qengji nga furra, sikur nën saç (Video)

Shpatull qengji nga furra, sikur nën saç (Video)

Pjata speciale
Tortilla të mbushura

Tortilla të mbushura

Kuzhina e huaj
Mish pule dhe 40 thelpinj hudhre! (Video)

Mish pule dhe 40 thelpinj hudhre! (Video)

Pjata kryesore
Tavë me bukë të fërguar, proshutë, perime dhe erëza të freskëta

Tavë me bukë të fërguar, proshutë, perime dhe erëza të freskëta

Oreksndjellëse
Mish pule e makarona në tigan

Mish pule e makarona në tigan

Pjata kryesore
Nëse vuani nga ishiasi, merrni këtë ilaç: Dhembja zhduket pas një jave!

Nëse vuani nga ishiasi, merrni këtë ilaç: Dhembja zhduket pas një jave!

Mjekësi alternative
RECETA E VETME për kaçamak e cila do t’ju nevojitet

RECETA E VETME për kaçamak e cila do t’ju nevojitet

Oreksndjellëse
Kafjall i përsosur (video)

Kafjall i përsosur (video)

Oreksndjellëse
Vetëm dy pika nga ky ilaç dhe do t’ju rikthehet 97 për qind e dëgjimit

Vetëm dy pika nga ky ilaç dhe do t’ju rikthehet 97 për qind e dëgjimit

Mjekësi alternative
Spinaq i skuqur me hudhra

Spinaq i skuqur me hudhra

Sallata