LAJMI I FUNDIT:
The Weeknd

The Weeknd

115 Artikuj

Info

The Weeknd ka lindur më 16 shkurt të vitit 1990

Këngëtari kroat, Daniel Popovic do të padisë The Weeknd për plagjiaturë

Këngëtari kroat, Daniel Popovic do të padisë The Weeknd për plagjiaturë

Yjet
Shumëkush mendon se kënga e re e Selenas i dedikohet ish-të dashurit, por çfarë thotë këngëtarja

Shumëkush mendon se kënga e re e Selenas i dedikohet ish-të dashurit, por çfarë thotë këngëtarja

Po Flitet
Fansat mendojnë se kënga e re e Selena Gomez i dedikohet ish të dashurit të saj

Fansat mendojnë se kënga e re e Selena Gomez i dedikohet ish të dashurit të saj

Po Flitet
Bëhet hit videoja e The Weeknd nga Kana, këngëtari cilësohet nga fansat si shumë i vetëkënaqur

Bëhet hit videoja e The Weeknd nga Kana, këngëtari cilësohet nga fansat si shumë i vetëkënaqur

Po Flitet
The Weeknd ndryshon emrin, vendos t’u rikthehet rrënjëve të tij etiopiane

The Weeknd ndryshon emrin, vendos t’u rikthehet rrënjëve të tij etiopiane

Yjet
The Weeknd thyen rekordin Guiness si artisti më i dëgjuar në histori

The Weeknd thyen rekordin Guiness si artisti më i dëgjuar në histori

Muzikë
Selena provoi një filtër në TikTok të frymëzuar nga Bella Hadid: Do të doja të isha kaq e bukur

Selena provoi një filtër në TikTok të frymëzuar nga Bella Hadid: Do të doja të isha kaq e bukur

Yjet
Reperi Metro Boomin vjen me “Heroes Version”, thyen rekorde pak ditë pas publikimit të albumit

Reperi Metro Boomin vjen me “Heroes Version”, thyen rekorde pak ditë pas publikimit të albumit

Muzikë
Drake dhe The Weeknd bojkotojnë sërish çmimet “Grammy”

Drake dhe The Weeknd bojkotojnë sërish çmimet “Grammy”

Muzikë
The Weeknd humbet zërin e tij dhe detyrohet papritmas ta ndërpresë koncertin në Los Angeles

The Weeknd humbet zërin e tij dhe detyrohet papritmas ta ndërpresë koncertin në Los Angeles

Yjet
“BET Awards 2022” – lista e plotë e fituesve

“BET Awards 2022” – lista e plotë e fituesve

Yjet
Qëllohet për vdekje reperi Trouble, i njohur për bashkëpunimet me Drake e The Weeknd

Qëllohet për vdekje reperi Trouble, i njohur për bashkëpunimet me Drake e The Weeknd

Yjet
The Weeknd ‘kërcënon’ të tërhiqet nga “Coachella” nëse nuk i ofrohen 7 milionë euro – aq sa do të paguhej Kanye West

The Weeknd ‘kërcënon’ të tërhiqet nga “Coachella” nëse nuk i ofrohen 7 milionë euro – aq sa do të paguhej Kanye West

Yjet
The Weeknd mund të zëvendësojë Kanye West në “Coachella” pasi reperi u tërhoq një javë para festivalit

The Weeknd mund të zëvendësojë Kanye West në “Coachella” pasi reperi u tërhoq një javë para festivalit

Yjet
The Weeknd po planifikon ndryshimin e emrit të tij artistik

The Weeknd po planifikon ndryshimin e emrit të tij artistik

Yjet
Pati një njoftim të madh për të bërë për fansat, The Weeknd tërhiqet mbrapa pasi kupton gjendjen në Ukrainë

Pati një njoftim të madh për të bërë për fansat, The Weeknd tërhiqet mbrapa pasi kupton gjendjen në Ukrainë

Yjet
Ed Sheeran shpallet artisti më i dëgjuar në botë me 4.3 milionë dëgjime në radio – lë pas Dua Lipën dhe The Weeknd

Ed Sheeran shpallet artisti më i dëgjuar në botë me 4.3 milionë dëgjime në radio – lë pas Dua Lipën dhe The Weeknd

Yjet
The Weeknd thyen rekordin e Justin Bieber, bëhet artisti më i dëgjuar në Spotify

The Weeknd thyen rekordin e Justin Bieber, bëhet artisti më i dëgjuar në Spotify

Yjet
The Weeknd e ka publikuar albumin “Dawn FM”, pjesë e projektit është edhe Jim Carrey

The Weeknd e ka publikuar albumin “Dawn FM”, pjesë e projektit është edhe Jim Carrey

Muzikë
“Levitating” e Dua Lipës është zyrtarisht kënga më e dëgjuar e vitit 2021 në Amerikë

“Levitating” e Dua Lipës është zyrtarisht kënga më e dëgjuar e vitit 2021 në Amerikë

Muzikë
Provokohet për marrëdhënien me The Weeknd, Angelina Jolie e anashkalon pyetjen

Provokohet për marrëdhënien me The Weeknd, Angelina Jolie e anashkalon pyetjen

Yjet
Një universitet në Kanada ofron lëndë për Drake dhe The Weeknd

Një universitet në Kanada ofron lëndë për Drake dhe The Weeknd

Yjet
Angelina Jolie dhe The Weeknd nxisin thashethemet për romancë, shihen përsëri në një darkë romantike

Angelina Jolie dhe The Weeknd nxisin thashethemet për romancë, shihen përsëri në një darkë romantike

Po Flitet
Lansohet albumi “Donda” i Kanye West

Lansohet albumi “Donda” i Kanye West

Muzikë