LAJMI I FUNDIT:

Tesla Model S

86 Artikuj

Tesla teston automjetet e saj në temperaturat ekstreme të nxehta në Dubai

Tesla teston automjetet e saj në temperaturat ekstreme të nxehta në Dubai

Auto Lajme
Tesla blerësve të rinj të Model S dhe X u dhuron Supercharging falas për një periudhë 3 vjeçare

Tesla blerësve të rinj të Model S dhe X u dhuron Supercharging falas për një periudhë 3 vjeçare

Auto Lajme
Gara mes Tesla dhe Audi, Plaid me mbi 1.300 kuaj-fuqi më i shpejtë në start sesa R8

Gara mes Tesla dhe Audi, Plaid me mbi 1.300 kuaj-fuqi më i shpejtë në start sesa R8

Auto Lajme
Tesla ul çmimet për të gjitha modelet e saj në tregun amerikan

Tesla ul çmimet për të gjitha modelet e saj në tregun amerikan

Auto Lajme
Pamjet tregojnë se si automjeti Rivian R1T i bllokuar në borë u ‘shpëtua’ nga një makinë Tesla

Pamjet tregojnë se si automjeti Rivian R1T i bllokuar në borë u ‘shpëtua’ nga një makinë Tesla

Auto Lajme
Tesla ul çmimet e veturave Model S dhe X përsëri – uljet arrijnë deri në 10,000 dollarë

Tesla ul çmimet e veturave Model S dhe X përsëri – uljet arrijnë deri në 10,000 dollarë

Auto Lajme
Tesla Model S thyen rekord në Norvegji gjatë një testi për distancë në mot të ftohtë

Tesla Model S thyen rekord në Norvegji gjatë një testi për distancë në mot të ftohtë

Auto Lajme
Momenti kur Tesla rrëshqet në akull dhe godet makinën e policisë në Seattle

Momenti kur Tesla rrëshqet në akull dhe godet makinën e policisë në Seattle

Auto Lajme
Amerikani bëhet viral pasi nuk po arrinte të mbushte makinën Tesla në të ftohtë

Amerikani bëhet viral pasi nuk po arrinte të mbushte makinën Tesla në të ftohtë

Auto Lajme
Policia amerikane vihet pas shoferit që “fluturoi” me Tesla, madje ofroi shpërblim për informacione që çojnë në kapjen e tij

Policia amerikane vihet pas shoferit që “fluturoi” me Tesla, madje ofroi shpërblim për informacione që çojnë në kapjen e tij

Auto Fun
Rezultate të dobëta për Tesla Model S, vetura elektrike me më së shumti “defekte”

Rezultate të dobëta për Tesla Model S, vetura elektrike me më së shumti “defekte”

Auto Lajme
Tesla Model S ka një distancë prej 1200 kilometrash me një lloj të ri baterie

Tesla Model S ka një distancë prej 1200 kilometrash me një lloj të ri baterie

Auto Lajme
Kështu duket një Tesla Model S pas 680 mijë kilometrave

Kështu duket një Tesla Model S pas 680 mijë kilometrave

Auto Lajme
Tesla Model S dhe Model X nuk mund të porositen më, së paku tani për tani

Tesla Model S dhe Model X nuk mund të porositen më, së paku tani për tani

Auto Lajme
Tesla Model S pajiset me një motor V8, vetëm për të nxjerr tingull të ‘vërtetë’ nga kjo veturë

Tesla Model S pajiset me një motor V8, vetëm për të nxjerr tingull të ‘vërtetë’ nga kjo veturë

Auto Lajme
Kompania britanike që kryen shërbime funerale nga tani bëhet me Tesla, për modifikimin e saj është dashur shumë punë

Kompania britanike që kryen shërbime funerale nga tani bëhet me Tesla, për modifikimin e saj është dashur shumë punë

Auto Lajme
Shikoni se çfarë ndodh kur përpiqeni të vozisni një model Tesla S “nën 2 metra ujë”

Shikoni se çfarë ndodh kur përpiqeni të vozisni një model Tesla S “nën 2 metra ujë”

Auto Lajme
Tesla rrit çmimet: Modeli më i lirë S kushton tani 100 mijë euro

Tesla rrit çmimet: Modeli më i lirë S kushton tani 100 mijë euro

Auto Lajme
Pas disa gotave me alkool, shoferin e zë gjumi prapa timonit – Telsa Model S me ndihmën e autopilotimit u ndalë vetë

Pas disa gotave me alkool, shoferin e zë gjumi prapa timonit – Telsa Model S me ndihmën e autopilotimit u ndalë vetë

Auto Lajme
Modeli i ri nga Tesla ka më shumë 1 mijë kuaj fuqi

Modeli i ri nga Tesla ka më shumë 1 mijë kuaj fuqi

Auto Lajme
Porsche Taycan Turbo dhe Audi RS E-Tron GT sfidohen nga Tesla Model S

Porsche Taycan Turbo dhe Audi RS E-Tron GT sfidohen nga Tesla Model S

Auto Lajme
Elon Musk: Ne kemi bërë veturat më të mirë të të gjitha kohërave

Elon Musk: Ne kemi bërë veturat më të mirë të të gjitha kohërave

Auto Lajme
Kompjuter “Gaming” në veturë – modeli i ri i Teslas mbështetë lojën Cyberpunk 2077

Kompjuter “Gaming” në veturë – modeli i ri i Teslas mbështetë lojën Cyberpunk 2077

Auto Lajme
Tesla Model S humbet çatinë gjatë ngasjes

Tesla Model S humbet çatinë gjatë ngasjes

Auto Lajme