LAJMI I FUNDIT:
Tenis

Tenis

401 Artikuj

Është rus, por Medvedev ‘pushton’ rrjetet sociale me veprimin për Ukrainën

Është rus, por Medvedev ‘pushton’ rrjetet sociale me veprimin për Ukrainën

Tenis
Andy Murray do t’i dhurojë të gjitha përfitimet gjatë vitit 2022 për t’i ndihmuar fëmijët në Ukrainë

Andy Murray do t’i dhurojë të gjitha përfitimet gjatë vitit 2022 për t’i ndihmuar fëmijët në Ukrainë

Tenis
Tenistja numër një e Rusisë i bën thirrje Putinit që të ndalojë luftën

Tenistja numër një e Rusisë i bën thirrje Putinit që të ndalojë luftën

Tenis
Tenistja rrëfen tmerrin e largimit nga Ukraina, derisa është strehuar në Francë

Tenistja rrëfen tmerrin e largimit nga Ukraina, derisa është strehuar në Francë

Tenis
E gjithë bota të emocionuar nga mesazhi i tenistit rus në objektivin e kamerës

E gjithë bota të emocionuar nga mesazhi i tenistit rus në objektivin e kamerës

Tenis
Tenisti gjerman Zverev shkakton skandal duke sulmuar gjyqtarin me reketë pas humbjes – ai është skualifikuar nga turneu në Acapulco

Tenisti gjerman Zverev shkakton skandal duke sulmuar gjyqtarin me reketë pas humbjes – ai është skualifikuar nga turneu në Acapulco

Tenis
Tenisti amerikan i lë të shokuar shikuesit, shtrihet në tokë me dhimbje të mëdha

Tenisti amerikan i lë të shokuar shikuesit, shtrihet në tokë me dhimbje të mëdha

Tenis
Deklarata e Djokovicit se nuk është kundër vaksinimit, porse nuk do të vaksinohet – ka nxitur reagime të shumta në rrjetet sociale

Deklarata e Djokovicit se nuk është kundër vaksinimit, porse nuk do të vaksinohet – ka nxitur reagime të shumta në rrjetet sociale

Tenis
E paimagjinueshme se si Emma Raducanu ia doli të ngrit pothuajse katër herë peshën e saj në seancën stërvitore

E paimagjinueshme se si Emma Raducanu ia doli të ngrit pothuajse katër herë peshën e saj në seancën stërvitore

Tenis
‘Çfarë do të ndodhë kur treshja e madhe nuk do të luajë më?’ – Nadal: Ajo që ka ndodhur gjithmonë, tenisi do të vazhdojë

‘Çfarë do të ndodhë kur treshja e madhe nuk do të luajë më?’ – Nadal: Ajo që ka ndodhur gjithmonë, tenisi do të vazhdojë

Tenis
‘Të gjithë e dinë se ajo që kam është e pashërueshme’ – Nadal flet për sëmundjen dhe vështirësitë që i pati drejt rikthimit sensacional

‘Të gjithë e dinë se ajo që kam është e pashërueshme’ – Nadal flet për sëmundjen dhe vështirësitë që i pati drejt rikthimit sensacional

Tenis
E rrallë dhe e mahnitshme për t’u parë: Nadal shënjestëroi saktë komentatorin me top të tenisit

E rrallë dhe e mahnitshme për t’u parë: Nadal shënjestëroi saktë komentatorin me top të tenisit

Tenis
Fjalët e Nadalit pasi u bë tenisti më i trofeshëm në histori me 21 tituj Grand Slam të fituar

Fjalët e Nadalit pasi u bë tenisti më i trofeshëm në histori me 21 tituj Grand Slam të fituar

Tenis
Reagimet e Nadalit pas titullit të 21-të Grand Slam janë thjesht fantastike

Reagimet e Nadalit pas titullit të 21-të Grand Slam janë thjesht fantastike

Tenis
Nadal dhe Medvedev luajnë finalet e Austalian Open në mëngjes: A mundet rusi ta pengojë spanjollin që ta shkruajë historinë në tenis?

Nadal dhe Medvedev luajnë finalet e Austalian Open në mëngjes: A mundet rusi ta pengojë spanjollin që ta shkruajë historinë në tenis?

Tenis
Kyrgios dhe Kokkinakis fitojnë në Australian Open dhe hynë në histori

Kyrgios dhe Kokkinakis fitojnë në Australian Open dhe hynë në histori

Tenis
Medvedev fiton ndaj Tsitsipas, kalon në finale të Australian Open

Medvedev fiton ndaj Tsitsipas, kalon në finale të Australian Open

Tenis
Të pavaksinuarit Djokovic, Australia ia ndalon hyrjen për tre vjet

Të pavaksinuarit Djokovic, Australia ia ndalon hyrjen për tre vjet

Tenis
Kryeministri i Australisë e godet rëndë të pavaksinuarin Novak Djokovic: Tani është koha ta shijojmë tenisin

Kryeministri i Australisë e godet rëndë të pavaksinuarin Novak Djokovic: Tani është koha ta shijojmë tenisin

Tenis
Djokovic largohet përfundimisht nga Australia

Djokovic largohet përfundimisht nga Australia

Tenis
Novak Djokovic do të deportohet përfundimisht pasi humbi apelin për vizë në Australi

Novak Djokovic do të deportohet përfundimisht pasi humbi apelin për vizë në Australi

Tenis
Rafael Nadal thotë se është ‘pak i lodhur’ me dramën e shkaktuar nga Djokovic: Australian Open mund të luhet edhe pa të

Rafael Nadal thotë se është ‘pak i lodhur’ me dramën e shkaktuar nga Djokovic: Australian Open mund të luhet edhe pa të

Tenis
Askush nuk e do një të pavaksinuar si Djokovic, tani australianët e ndalojnë dhe e deklarojnë kërcënim publik

Askush nuk e do një të pavaksinuar si Djokovic, tani australianët e ndalojnë dhe e deklarojnë kërcënim publik

Tenis
Australia ia anulon sërish vizën Novak Djokovicit, tenisti përjashtohet nga ‘Australian Open’

Australia ia anulon sërish vizën Novak Djokovicit, tenisti përjashtohet nga ‘Australian Open’

Tenis