LAJMI I FUNDIT:

Telegrafi

371 Artikuj

Siguria kibernetike, DASH fillon turneun virtual me gazetarët botërorë – pjesë e saj edhe Telegrafi

Siguria kibernetike, DASH fillon turneun virtual me gazetarët botërorë – pjesë e saj edhe Telegrafi

Jehona Hulaj
Swinto – platforma financiare, lansohet në Kosovë dhe Zvicër

Swinto – platforma financiare, lansohet në Kosovë dhe Zvicër

Ekonomi
Tik-tak, tik-tak! Blej ma lirë se 10 euro dhe fito laptop të mbi 1,000 eurove gjatë këtyre 3 ditëve

Tik-tak, tik-tak! Blej ma lirë se 10 euro dhe fito laptop të mbi 1,000 eurove gjatë këtyre 3 ditëve

Deals
Gentian Lluka: Moto e Telegrafit, më të shpejtët me lajme të verifikuara

Gentian Lluka: Moto e Telegrafit, më të shpejtët me lajme të verifikuara

Kosovë
GERMIN dhe Telegrafi me memorandum bashkëpunimi për Diasporën

GERMIN dhe Telegrafi me memorandum bashkëpunimi për Diasporën

Kosovë
Haxhiu shkon për vizitë në Hagë, por nuk është e sigurtë nëse Thaçi e Veseli do ta pranojnë në takim

Haxhiu shkon për vizitë në Hagë, por nuk është e sigurtë nëse Thaçi e Veseli do ta pranojnë në takim

Drejtësi
Telegrafi ofron përkrahje për gazetarët ukrainas që pritet të vijnë në Kosovë

Telegrafi ofron përkrahje për gazetarët ukrainas që pritet të vijnë në Kosovë

Kosovë
Sqarim: Telegrafi demanton lajmin e rrejshëm, të montuar që presidenti ukrainas Zelensky është vrarë

Sqarim: Telegrafi demanton lajmin e rrejshëm, të montuar që presidenti ukrainas Zelensky është vrarë

Kosovë
Diskutimi i plotë: Politika e jashtme e Kosovës dhe dialogu me Serbinë – #TelegrafiSpace në Twitter

Diskutimi i plotë: Politika e jashtme e Kosovës dhe dialogu me Serbinë – #TelegrafiSpace në Twitter

Kosovë
15 vjet me shtëpinë e madhe të të gjithë shqiptarëve – Telegrafi.com

15 vjet me shtëpinë e madhe të të gjithë shqiptarëve – Telegrafi.com

Kosovë
Telegrafi, Al Trade Center, Gashani Events dhe City Design edhe këtë fundvit ndajnë dhurata për fëmijët e SOS Fshatit, Klinikës Pediatrike dhe Klinikës së Kirurgjisë

Telegrafi, Al Trade Center, Gashani Events dhe City Design edhe këtë fundvit ndajnë dhurata për fëmijët e SOS Fshatit, Klinikës Pediatrike dhe Klinikës së Kirurgjisë

Al Trade Center
Ambasada amerikane përshëndet projektin për siguri kibernetike, Telegrafi pjesë e medieve pjesëmarrëse

Ambasada amerikane përshëndet projektin për siguri kibernetike, Telegrafi pjesë e medieve pjesëmarrëse

Siguri
Në podcast-in nga Hallakate – drejtori i Telegrafit, Gentian Lluka për herë të parë e 3GO-n historinë e suksesit

Në podcast-in nga Hallakate – drejtori i Telegrafit, Gentian Lluka për herë të parë e 3GO-n historinë e suksesit

Rreze Hoxha
Nikaj: Qeveria të mos lejojë t’u dal afati vaksinave, nuk ka urgjencë më të madhe se imunizimi i qytetarëve

Nikaj: Qeveria të mos lejojë t’u dal afati vaksinave, nuk ka urgjencë më të madhe se imunizimi i qytetarëve

Politikë
Të enjten mbahet online Finalja Kombëtare e ClimateLaunchpad Kosovo për vitin 2021

Të enjten mbahet online Finalja Kombëtare e ClimateLaunchpad Kosovo për vitin 2021

Kosovë
Telegrafi Jobs i hapur për TY që kërkon punë!

Telegrafi Jobs i hapur për TY që kërkon punë!

Biznes
Investimet nga SHBA-ja, Ceka: Kosovës i nevojitet biznesi i diasporës

Investimet nga SHBA-ja, Ceka: Kosovës i nevojitet biznesi i diasporës

Të Tjera
Aplikoni në pozitat e lira të punës në ‘Telegrafi Jobs’

Aplikoni në pozitat e lira të punës në ‘Telegrafi Jobs’

Biznes
iPhone 12 Max Pro, pushime në Stamboll dhe Durrës, por edhe shumë shpërblime tjera – parashiko dhe fito, luaje Euro 2020 me Telegrafin!

iPhone 12 Max Pro, pushime në Stamboll dhe Durrës, por edhe shumë shpërblime tjera – parashiko dhe fito, luaje Euro 2020 me Telegrafin!

AZTECH Electronics
Kusari-Lila tregon se çfarë do të ndodhë me transformimin e AKP-së pas vendimit për shuarje

Kusari-Lila tregon se çfarë do të ndodhë me transformimin e AKP-së pas vendimit për shuarje

Të Tjera
Mosmiratimi i Rezolutës për faljen e gjobave ndaj bizneseve dhe shkarkimi i kryeshefave ekzekutiv të disa ndërmarrjeve publike – ngjarjet kryesore të javës në ekonomi

Mosmiratimi i Rezolutës për faljen e gjobave ndaj bizneseve dhe shkarkimi i kryeshefave ekzekutiv të disa ndërmarrjeve publike – ngjarjet kryesore të javës në ekonomi

Albert Spahiu
Platforma “Prokurimi i Hapur dhe Transparent”, Lëvizja Fol dhe Telegrafi me marrëveshje bashkëpunimi

Platforma “Prokurimi i Hapur dhe Transparent”, Lëvizja Fol dhe Telegrafi me marrëveshje bashkëpunimi

Të Tjera
Pse krejt po flasin për UNUM – çka e bën të veçantë këtë festival?

Pse krejt po flasin për UNUM – çka e bën të veçantë këtë festival?

Magazina
Për përvjetorin jubilar, Telegrafi po sjell risinë e parë

Për përvjetorin jubilar, Telegrafi po sjell risinë e parë

Kosovë