LAJMI I FUNDIT:

Telegrafi

371 Artikuj

Përballje: Rrugët e Kosovës të rrezikshme për jetë, qytetarët e kanë pësuar edhe në vendkalime

Përballje: Rrugët e Kosovës të rrezikshme për jetë, qytetarët e kanë pësuar edhe në vendkalime

Siguri
Përballje: A janë bërë rrugët e Kosovës të rrezikshme për jetë?

Përballje: A janë bërë rrugët e Kosovës të rrezikshme për jetë?

Kosovë
Sondazh nga Telegrafi: Kush mendoni se do t’i fitojë zgjedhjet në SHBA, Clinton apo Trump? Votoni edhe ju!

Sondazh nga Telegrafi: Kush mendoni se do t’i fitojë zgjedhjet në SHBA, Clinton apo Trump? Votoni edhe ju!

Kosovë
Sot maratona për zgjedhjet në SHBA, speciale nga RTV Dukagjini dhe Telegrafi.com

Sot maratona për zgjedhjet në SHBA, speciale nga RTV Dukagjini dhe Telegrafi.com

Kosovë
10 fotografitë më kreative të dërguara nga lexuesit e Telegrafit

10 fotografitë më kreative të dërguara nga lexuesit e Telegrafit

Kultura
Dosja e shefave: Bashkëbiseduesi i kërkon falje Telegrafit, sqaron bisedën me Adem Grabovcin

Dosja e shefave: Bashkëbiseduesi i kërkon falje Telegrafit, sqaron bisedën me Adem Grabovcin

Kosovë
Telegrafi.com, portali më transparent në Maqedoni

Telegrafi.com, portali më transparent në Maqedoni

Venhar Ramadani
Online Best Brands: Telegrafi, portali më i mirë në Kosovë

Online Best Brands: Telegrafi, portali më i mirë në Kosovë

Lajme
Vizitorët i mirëpresin ndryshimet e fundit në portalin Telegrafi (Video)

Vizitorët i mirëpresin ndryshimet e fundit në portalin Telegrafi (Video)

Teknologji
Rtv Dukagjini dhe Telegrafi thyejnë rekorde (Video)

Rtv Dukagjini dhe Telegrafi thyejnë rekorde (Video)

Politikë
Ceremonia e Oscar sonte LIVE në Telegrafi

Ceremonia e Oscar sonte LIVE në Telegrafi

TV / Film