LAJMI I FUNDIT:

Telegrafi Sport

11 Artikuj

Mirë se vini në Telegrafin e ri – Shokun që ka ndryshuar!

Mirë se vini në Telegrafin e ri – Shokun që ka ndryshuar!

Kosovë
16 vjet me Telegrafin!

16 vjet me Telegrafin!

Kosovë
Loja e madhe shpërblyese “Eksperti” përfundoi, njihuni me tre fituesit e çmimeve të mëdha

Loja e madhe shpërblyese “Eksperti” përfundoi, njihuni me tre fituesit e çmimeve të mëdha

E-motors
iPhone 12 Max Pro, pushime në Stamboll dhe Durrës, por edhe shumë shpërblime tjera – parashiko dhe fito, luaje Euro 2020 me Telegrafin!

iPhone 12 Max Pro, pushime në Stamboll dhe Durrës, por edhe shumë shpërblime tjera – parashiko dhe fito, luaje Euro 2020 me Telegrafin!

AZTECH Electronics
Telegrafi Sport zgjodhi më të mirët e vitit 2020 në Superligën e Kosovës

Telegrafi Sport zgjodhi më të mirët e vitit 2020 në Superligën e Kosovës

Superliga
Fotografia e Telegrafit, lajm në mediat ndërkombëtare – Shaqiri reagon ndaj shtypit zviceran: Këtu e keni fotografinë për ballinë

Fotografia e Telegrafit, lajm në mediat ndërkombëtare – Shaqiri reagon ndaj shtypit zviceran: Këtu e keni fotografinë për ballinë

Ndërkombëtare
Seferi synon që të luajë një ditë në Bundesligë: Ka pasur interesim edhe nga Serie A

Seferi synon që të luajë një ditë në Bundesligë: Ka pasur interesim edhe nga Serie A

Ndërkombëtare
Arbër Zeneli flet për të gjitha – zgjedh mes Messit dhe Ronaldos, tregon skuadrën e zemrës si dhe për klubin e ardhshëm

Arbër Zeneli flet për të gjitha – zgjedh mes Messit dhe Ronaldos, tregon skuadrën e zemrës si dhe për klubin e ardhshëm

Romak Zeqiri
Arbër Zeneli mysafiri i radhës në Telegrafi Sport në Instagram

Arbër Zeneli mysafiri i radhës në Telegrafi Sport në Instagram

Ndërkombëtare
Telegrafi Sport zgjedh më të mirët e vitit në Superligën e Kosovës

Telegrafi Sport zgjedh më të mirët e vitit në Superligën e Kosovës

Shkumbin Pireva
iPhoneX, pushim në Stamboll dhe Laptop – parashiko dhe fito, luaje Botërorin me Telegrafin!

iPhoneX, pushim në Stamboll dhe Laptop – parashiko dhe fito, luaje Botërorin me Telegrafin!

Max Travel