LAJMI I FUNDIT:

Telegrafi.com

26 Artikuj

16 vjet me Telegrafin!

16 vjet me Telegrafin!

Kosovë
Po vjen Telegrafi Real Estate

Po vjen Telegrafi Real Estate

Telegrafi Real Estate
Fermerët e pemëve të imëta në Kosovë kërkojnë që të kenë prezencë më të madhe në medie

Fermerët e pemëve të imëta në Kosovë kërkojnë që të kenë prezencë më të madhe në medie

Meridiana Statovci
“Luftimi i dezinformimit” – Telegrafi, media më e besuar dhe e klikuar në Kosovë

“Luftimi i dezinformimit” – Telegrafi, media më e besuar dhe e klikuar në Kosovë

Meridiana Statovci
Qysh me fitu falas Macbook Air i cili ka vlerë mbi 1,000 euro?

Qysh me fitu falas Macbook Air i cili ka vlerë mbi 1,000 euro?

Deals
Skijim gjatë natës, muzikë me DJ dhe bukuri natyrore – Kodra e Diellit patjetër duhet vizituar!

Skijim gjatë natës, muzikë me DJ dhe bukuri natyrore – Kodra e Diellit patjetër duhet vizituar!

Çfarë të vizitosh
15 vjet me shtëpinë e madhe të të gjithë shqiptarëve – Telegrafi.com

15 vjet me shtëpinë e madhe të të gjithë shqiptarëve – Telegrafi.com

Kosovë
Erdh Telegrafi Deals – risia më e madhe në tregun vendor medial

Erdh Telegrafi Deals – risia më e madhe në tregun vendor medial

Deals
Bëhu “Ekspert”: Rikthehet loja e madhe shpërblyese në “Telegrafi” – parashiko, kënaqu dhe fito!

Bëhu “Ekspert”: Rikthehet loja e madhe shpërblyese në “Telegrafi” – parashiko, kënaqu dhe fito!

Liga e Kampionëve
Në podcast-in nga Hallakate – drejtori i Telegrafit, Gentian Lluka për herë të parë e 3GO-n historinë e suksesit

Në podcast-in nga Hallakate – drejtori i Telegrafit, Gentian Lluka për herë të parë e 3GO-n historinë e suksesit

Rreze Hoxha
Të enjten mbahet online Finalja Kombëtare e ClimateLaunchpad Kosovo për vitin 2021

Të enjten mbahet online Finalja Kombëtare e ClimateLaunchpad Kosovo për vitin 2021

Kosovë
Superbrands ndanë çmimet për brendet më të mira të Kosovës dhe Shqipërisë

Superbrands ndanë çmimet për brendet më të mira të Kosovës dhe Shqipërisë

Biznes
Telegrafi.com zgjedhet “Superbrands” në Kosovë… përsëri!

Telegrafi.com zgjedhet “Superbrands” në Kosovë… përsëri!

Kosovë
Çfarë pritet të ofrojë super jahti Made in Kosova që prezantohet nesër në Gjakovë?

Çfarë pritet të ofrojë super jahti Made in Kosova që prezantohet nesër në Gjakovë?

Kosovë
Turniri ‘3×3 Prishtina’ shënon sukses të jashtëzakonshëm duke mbledhur adhurues të sportit dhe kulturës urbane 

Turniri ‘3×3 Prishtina’ shënon sukses të jashtëzakonshëm duke mbledhur adhurues të sportit dhe kulturës urbane 

Sport
Prezantohet festivali i parë i videolojërave në Kosovë – XP Game Fest

Prezantohet festivali i parë i videolojërave në Kosovë – XP Game Fest

Lojëra
Për përvjetorin jubilar, Telegrafi po sjell risinë e parë

Për përvjetorin jubilar, Telegrafi po sjell risinë e parë

Kosovë
AmCham dhe USAID me diskutim virtual mbi legalizimin e ndërtimeve pa leje

AmCham dhe USAID me diskutim virtual mbi legalizimin e ndërtimeve pa leje

Të Tjera
Telegrafi, Al Trade Center dhe FIQ ndajnë dhurata për fëmijët e SOS Fshatit, Klinikës Pediatrike dhe Klinikës së Kirurgjisë

Telegrafi, Al Trade Center dhe FIQ ndajnë dhurata për fëmijët e SOS Fshatit, Klinikës Pediatrike dhe Klinikës së Kirurgjisë

Al Trade Center
Telegrafi shënon 14-vjetorin e themelimit – të gatshëm për vitin 2021 

Telegrafi shënon 14-vjetorin e themelimit – të gatshëm për vitin 2021 

Kosovë
Bota në duart tuaja – Telegrafi me rubrikë të veçantë për lajmet ndërkombëtare

Bota në duart tuaja – Telegrafi me rubrikë të veçantë për lajmet ndërkombëtare

Nga Bota
Lansohet Toskë e Gegë – platforma që i mbledh të gjithë shqipfolësit prej Prishtinës e Medvegjës deri në Tuz e Athinë!

Lansohet Toskë e Gegë – platforma që i mbledh të gjithë shqipfolësit prej Prishtinës e Medvegjës deri në Tuz e Athinë!

Lajme Teknologji
Shumë dhurata për fëmijët e SOS Fshatit

Shumë dhurata për fëmijët e SOS Fshatit

Al Trade Center
Sonte në “Përballje”: Personat e riatdhesuar nga Evropa në Kosovë

Sonte në “Përballje”: Personat e riatdhesuar nga Evropa në Kosovë

Kosovë