LAJMI I FUNDIT:

Telefoni i mençur

101 Artikuj

Telefoni nuk po karrikohet? Provoni këtë zgjidhje të thjeshtë

Telefoni nuk po karrikohet? Provoni këtë zgjidhje të thjeshtë

Mobile
U zbuluan detaje rreth telefonit të ardhshëm OnePlus 12

U zbuluan detaje rreth telefonit të ardhshëm OnePlus 12

Mobile
SpaceX ka publikuar detajet e “Starlink për telefona”

SpaceX ka publikuar detajet e “Starlink për telefona”

Mobile
Dizajni i Xiaomi 14 Pro u zbulua përmes fotografive të rrjedhura

Dizajni i Xiaomi 14 Pro u zbulua përmes fotografive të rrjedhura

Mobile
Është konfirmuar kamera telefoto 64MP për vivo iQOO 12

Është konfirmuar kamera telefoto 64MP për vivo iQOO 12

Mobile
Vivo është duke punuar në dy telefona të rinj të palosshëm, S Flip dhe V Flip

Vivo është duke punuar në dy telefona të rinj të palosshëm, S Flip dhe V Flip

Mobile
iOS 17: iPhone merr një përditësim të madh sot – ja çfarë duhet të dini

iOS 17: iPhone merr një përditësim të madh sot – ja çfarë duhet të dini

Lajme Teknologji
Konfirmohet procesori i vivo T2 Pro

Konfirmohet procesori i vivo T2 Pro

Mobile
Publikohet data e lansimit të vivo T2 Pro

Publikohet data e lansimit të vivo T2 Pro

Mobile
Infinix prezanton teknologjinë 3D Lighting Leather

Infinix prezanton teknologjinë 3D Lighting Leather

Mobile
Rrjedhin disa specifika rreth Samsung S24 Ultra

Rrjedhin disa specifika rreth Samsung S24 Ultra

Mobile
Huawei prezantoi telefonin më të ri Mate 60 Pro+

Huawei prezantoi telefonin më të ri Mate 60 Pro+

Mobile
Seria e Xiaomi 14 arrin në fillim të muajit nëntor

Seria e Xiaomi 14 arrin në fillim të muajit nëntor

Mobile
A po zbrazet bateria e telefonit tuaj më shpejt se më parë – këto janë gabimet që i bëni gjatë karikimit

A po zbrazet bateria e telefonit tuaj më shpejt se më parë – këto janë gabimet që i bëni gjatë karikimit

Lajme Teknologji
Rezultatet e hulumtimit të ISS: Mos i përdorni telefonat para se të shkoni në shtrat

Rezultatet e hulumtimit të ISS: Mos i përdorni telefonat para se të shkoni në shtrat

Mobile
Google së shpejti mund të lansojë veçorinë e re të Watch për hapje më të lehtë të telefonit

Google së shpejti mund të lansojë veçorinë e re të Watch për hapje më të lehtë të telefonit

Lajme Teknologji
Rrjedh video promocionale e Pixel 8 Pro – zbulohet “Audio Magic Eraser” dhe ngjyrë blu e çelët

Rrjedh video promocionale e Pixel 8 Pro – zbulohet “Audio Magic Eraser” dhe ngjyrë blu e çelët

Mobile
OnePlus Ace 2 Pro arrin më 16 gusht

OnePlus Ace 2 Pro arrin më 16 gusht

Mobile
Në Google Store çmimi i Pixel 6a zbret në 199 dollarë

Në Google Store çmimi i Pixel 6a zbret në 199 dollarë

Mobile
Informatat e ‘rrjedhura’ mbi specifikat dhe dizajnin e Motorola Moto G54 zbulojnë ndryshime të vogla

Informatat e ‘rrjedhura’ mbi specifikat dhe dizajnin e Motorola Moto G54 zbulojnë ndryshime të vogla

Mobile
Xiaomi konfirmon se Redmi K60 Ultra vjen me një çip Dimensity 9200+

Xiaomi konfirmon se Redmi K60 Ultra vjen me një çip Dimensity 9200+

Mobile
E konfirmon ‘teaser-i’ – Poco M6 do të ketë rrjet 5G

E konfirmon ‘teaser-i’ – Poco M6 do të ketë rrjet 5G

Mobile
Zbulohen edhe disa specifika të Tecno Pova Neo 3

Zbulohen edhe disa specifika të Tecno Pova Neo 3

Mobile
Rrjedhin specifikat e serisë Xiaomi 14

Rrjedhin specifikat e serisë Xiaomi 14

Mobile