LAJMI I FUNDIT:

Tekashi 6ix9ine

12 Artikuj

Tekashi 6ix9ine e quan sulmin brutal ndaj tij në palestër të padrejtë dhe frikacak

Tekashi 6ix9ine e quan sulmin brutal ndaj tij në palestër të padrejtë dhe frikacak

Yjet
Reperin Tekashi 6ix9ine e rrahin brutalisht në një palestër, më pas dërgohet me urgjencë në spital

Reperin Tekashi 6ix9ine e rrahin brutalisht në një palestër, më pas dërgohet me urgjencë në spital

Yjet
Tekashi 6ix9ine u dërgua me urgjencë në spital pasi mori shumë pilula diete së bashku me kafeinë

Tekashi 6ix9ine u dërgua me urgjencë në spital pasi mori shumë pilula diete së bashku me kafeinë

Yjet
Tekashi 6ix9ine i befasuar që nuk ka ndërruar jetë akoma

Tekashi 6ix9ine i befasuar që nuk ka ndërruar jetë akoma

Yjet
Nicki Minaj shfaqet gjysmë e zhveshur në klipin e “Trollz” në bashkëpunim me Tekashi

Nicki Minaj shfaqet gjysmë e zhveshur në klipin e “Trollz” në bashkëpunim me Tekashi

Muzikë
Justin Bieber dhe Ariana Grande reagojnë pasi Tekashi 6ix9ine pretendon se ata kanë korruptuar vendin e parë në Billboard

Justin Bieber dhe Ariana Grande reagojnë pasi Tekashi 6ix9ine pretendon se ata kanë korruptuar vendin e parë në Billboard

Yjet
Nëna e fëmijës së Tekashi 6ix9ine thotë se ai nuk i ka dhënë para prej se u lirua nga burgu

Nëna e fëmijës së Tekashi 6ix9ine thotë se ai nuk i ka dhënë para prej se u lirua nga burgu

Po Flitet
Tekashi 6ix9ine thyen rekord në Instagram Live, lë pas Drake dhe Tory Lanez

Tekashi 6ix9ine thyen rekord në Instagram Live, lë pas Drake dhe Tory Lanez

Yjet
Tekashi 6ix9ine publikon këngën “Gooba” pas lirimit nga burgu

Tekashi 6ix9ine publikon këngën “Gooba” pas lirimit nga burgu

Muzikë
Tekashi 6ix8ine paralajmëron këngë të re pasi u lirua me kusht nga burgu

Tekashi 6ix8ine paralajmëron këngë të re pasi u lirua me kusht nga burgu

Muzikë
Tekashi 6ix9ine lirohet nga burgu për shkak të frikës se mund të infektohet me coronavirus

Tekashi 6ix9ine lirohet nga burgu për shkak të frikës se mund të infektohet me coronavirus

Yjet
Frika nga coronavirus- Tekashi 6ix9ine kërkon të lirohet përkohësisht nga burgu

Frika nga coronavirus- Tekashi 6ix9ine kërkon të lirohet përkohësisht nga burgu

Po Flitet