LAJMI I FUNDIT:

Të shtëna me armë

192 Artikuj

Të shtëna me armë zjarri në Gjakovë, policia nis hetimet

Të shtëna me armë zjarri në Gjakovë, policia nis hetimet

Kronika e Zezë
E shkrepi armën aksidentalisht, dy persona kërkojnë trajtim mjekësor në Skifteraj të Vitisë

E shkrepi armën aksidentalisht, dy persona kërkojnë trajtim mjekësor në Skifteraj të Vitisë

Kronika e Zezë
Qëllohet me armë zjarri një person derisa po lëvizte me veturë në magjistralen Ferizaj-Prishtinë

Qëllohet me armë zjarri një person derisa po lëvizte me veturë në magjistralen Ferizaj-Prishtinë

Kronika e Zezë
Të shtëna me armë në drejtim të një veture në Graçanicë

Të shtëna me armë në drejtim të një veture në Graçanicë

Kronika e Zezë
U pa në video-incizim duke shtënë me armë në Bjeshkët e Strellcit, arrestohet nga Policia

U pa në video-incizim duke shtënë me armë në Bjeshkët e Strellcit, arrestohet nga Policia

Kronika e Zezë
Tre britanikë sulmohen me armë në Prishtinë, lëndohet njëri prej tyre

Tre britanikë sulmohen me armë në Prishtinë, lëndohet njëri prej tyre

Kronika e Zezë
Gjuajtën me armë zjarri në ahengje familjare – katër të arrestuar në Gjakovë

Gjuajtën me armë zjarri në ahengje familjare – katër të arrestuar në Gjakovë

Kronika e Zezë
Gjuajti me kallash në aheng familjarë – arrestohet llapjani

Gjuajti me kallash në aheng familjarë – arrestohet llapjani

Kronika e Zezë
Nga të shtënat me armë, një plumb qorr bie në një banesë në Prishtinë

Nga të shtënat me armë, një plumb qorr bie në një banesë në Prishtinë

Kronika e Zezë
Të shtëna me armë në Pejë, plagosen dy persona

Të shtëna me armë në Pejë, plagosen dy persona

Kronika e Zezë
Tre të vdekur, përfshirë dy policë, nga një sulm i rrallë me të shtëna me armë dhe me thikë në Japoni

Tre të vdekur, përfshirë dy policë, nga një sulm i rrallë me të shtëna me armë dhe me thikë në Japoni

Azia
Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, policia arreston katër persona dhe konfiskon një kallashnikov

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, policia arreston katër persona dhe konfiskon një kallashnikov

Kronika e Zezë
Të shtëna me armë në Prishtinë, policia nis hetimet

Të shtëna me armë në Prishtinë, policia nis hetimet

Kronika e Zezë
Eksperti kosovar i sigurisë: Çdo e dyta familje serbe mban armë, i nxisin fëmijët t’i përdorin

Eksperti kosovar i sigurisë: Çdo e dyta familje serbe mban armë, i nxisin fëmijët t’i përdorin

Ballkan
Pal Kola, është roja i Top Channel që u vra nga të shtënat me armë  – raportohet se është gjetur edhe një veturë e djegur që dyshohet se u përket autorëve

Pal Kola, është roja i Top Channel që u vra nga të shtënat me armë – raportohet se është gjetur edhe një veturë e djegur që dyshohet se u përket autorëve

Shqipëri
Rasti tragjik në Prishtinë, ku një person u vra dhe dy tjerë u plagosën, prokuroria jep detaje

Rasti tragjik në Prishtinë, ku një person u vra dhe dy tjerë u plagosën, prokuroria jep detaje

Drejtësi
Të shtëna me armë në Kamëz, thyhen xhamat e një lokali

Të shtëna me armë në Kamëz, thyhen xhamat e një lokali

Shqipëri
Personi i armatosur “vrau veten”, zbulohet identiteti i tij – një fëmijë i palindur në mesin e shtatë viktimave nga të shtënat në Hamburg të Gjermanisë

Personi i armatosur “vrau veten”, zbulohet identiteti i tij – një fëmijë i palindur në mesin e shtatë viktimave nga të shtënat në Hamburg të Gjermanisë

Evropa
I dyshuari duke qëlluar me armë nga një dritare, në sulmin që la disa të vdekur në Hamburg të Gjermanisë

I dyshuari duke qëlluar me armë nga një dritare, në sulmin që la disa të vdekur në Hamburg të Gjermanisë

Evropa
Tre të plagosur nga të shtënat me armë pranë një kafeneje në qendër të Tel Avivit – publikohet momenti i sulmit

Tre të plagosur nga të shtënat me armë pranë një kafeneje në qendër të Tel Avivit – publikohet momenti i sulmit

Nga Bota
Të shtëna me armë afër pikë kontrollit të Policisë në Zveçan, gjenden nëntë gëzhoja të armës

Të shtëna me armë afër pikë kontrollit të Policisë në Zveçan, gjenden nëntë gëzhoja të armës

Siguri
‘Tragjedi pas tragjedie’: Shtatë të vdekur pasi Kalifornia goditet nga një tjetër sulm me të shtëna masive

‘Tragjedi pas tragjedie’: Shtatë të vdekur pasi Kalifornia goditet nga një tjetër sulm me të shtëna masive

Amerika
Incidenti në Leposaviq, identifikimi i të dyshuarve me të kaluar kriminale dhe deklarata e Sveçlës për Policinë

Incidenti në Leposaviq, identifikimi i të dyshuarve me të kaluar kriminale dhe deklarata e Sveçlës për Policinë

Siguri
Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë

Kronika e Zezë