LAJMI I FUNDIT:
Taylor Swift

Taylor Swift

308 Artikuj

Info

Taylor Alison Swift, u lind më 13 dhjetor të vitit 1989. Ajo është këngëtare e muzikës kantri dhe pop, kompozitore, aktore amerikane si dhe fituese e çmimit Grammy.

Kur yjet u veshën njësoj, kujt i rrinë më mirë? Pjesë e listës është edhe Rita (Foto)

Kur yjet u veshën njësoj, kujt i rrinë më mirë? Pjesë e listës është edhe Rita (Foto)

Yjet
Të famshmit më të paguar nën 30-vjeç gjatë vitit 2016, në mesin e tyre superylli i Barcës

Të famshmit më të paguar nën 30-vjeç gjatë vitit 2016, në mesin e tyre superylli i Barcës

Yjet
Calvin Harris i bekuar me Taylor Swift

Calvin Harris i bekuar me Taylor Swift

Yjet
Cila këngëtare ka fituar më së shumti këtë vit sipas Forbes?

Cila këngëtare ka fituar më së shumti këtë vit sipas Forbes?

Yjet
Fituesit kryesorë në ceremoninë e ‘Teen Awards’

Fituesit kryesorë në ceremoninë e ‘Teen Awards’

Yjet
Fotografi me përmbajtje seksuale nga Taylor Swift

Fotografi me përmbajtje seksuale nga Taylor Swift

Po Flitet
Se bukuria sot nuk varet nga gjenet, e dëshmon ndryshimi drastik i këtyre femrave të njohura (Foto)

Se bukuria sot nuk varet nga gjenet, e dëshmon ndryshimi drastik i këtyre femrave të njohura (Foto)

Yjet
Edicioni 2016 i sozive të famshme: Dyshet e reja me ngjashmëri të pabesueshme

Edicioni 2016 i sozive të famshme: Dyshet e reja me ngjashmëri të pabesueshme

Trend
Zënka mes këngëtareve, Katy Perry: Do të pajtohem me Swift kur të më kërkojë falje!

Zënka mes këngëtareve, Katy Perry: Do të pajtohem me Swift kur të më kërkojë falje!

Po Flitet
Këngëtarja dhuron 5.000 dollarë për familjen e fanses së ndjerë

Këngëtarja dhuron 5.000 dollarë për familjen e fanses së ndjerë

Yjet
Taylor Swift, me kokën lart përballë paparacëve pas ndarjes (Foto)

Taylor Swift, me kokën lart përballë paparacëve pas ndarjes (Foto)

Yjet
Fuqia e makijazhit: Shikoni transformimin mahnitës të koreanes në një Kylie Jenner (Video)

Fuqia e makijazhit: Shikoni transformimin mahnitës të koreanes në një Kylie Jenner (Video)

Bukuri dhe Kujdes
“Calvin Harris nuk ka nevojë për askënd”, John Newman flet pas ndarjes së Calvin me Taylor Swift (Foto)

“Calvin Harris nuk ka nevojë për askënd”, John Newman flet pas ndarjes së Calvin me Taylor Swift (Foto)

Po Flitet
Tallje me burrin misterioz, që është zënë duke i shikuar të pasmet e këngëtares Taylor Swift (Foto)

Tallje me burrin misterioz, që është zënë duke i shikuar të pasmet e këngëtares Taylor Swift (Foto)

Dështime
Taylor Swif dhuron një milion dollarë për të prekurit nga përmbytja në Luizianë

Taylor Swif dhuron një milion dollarë për të prekurit nga përmbytja në Luizianë

TV / Film
Calvin Harris ngacmohet për lidhjen me Taylor, por ai kundërpërgjigjet me një selfie topless (Foto)

Calvin Harris ngacmohet për lidhjen me Taylor, por ai kundërpërgjigjet me një selfie topless (Foto)

Yjet
Agjentët e këshilluan Scott Eastwood që të mos bëhej lodra e Taylor Swift (Foto)

Agjentët e këshilluan Scott Eastwood që të mos bëhej lodra e Taylor Swift (Foto)

Yjet
Bieber përkrah Kanye Westin, tallet me Taylor Swiftin (Foto)

Bieber përkrah Kanye Westin, tallet me Taylor Swiftin (Foto)

Po Flitet
Festa për ditëlindjen e J.Lo, kush ishin të pranishëm (Foto/Video)

Festa për ditëlindjen e J.Lo, kush ishin të pranishëm (Foto/Video)

Yjet
Njëherë Rita, pastaj Taylor, tash një tjetër këngëtare (Foto)

Njëherë Rita, pastaj Taylor, tash një tjetër këngëtare (Foto)

Po Flitet
Motrat Kardashian më të holla se kurrë më parë (Foto)

Motrat Kardashian më të holla se kurrë më parë (Foto)

Yjet
“R.I.P Taylor Swift” (Foto)

“R.I.P Taylor Swift” (Foto)

Yjet
Kanye e Kim rrezikojnë tre vjet burgim!

Kanye e Kim rrezikojnë tre vjet burgim!

Yjet
Kim Kardashian mbron burrin, përgënjeshtron Taylor Swift

Kim Kardashian mbron burrin, përgënjeshtron Taylor Swift

Yjet