LAJMI I FUNDIT:

Tata Martino

12 Artikuj

Zyrtare: Tata Martino largohet nga Meksika pasi nuk i kaloi grupet

Zyrtare: Tata Martino largohet nga Meksika pasi nuk i kaloi grupet

Ndërkombëtare
Miqtë dhe familja e Tata Martinos kritikojnë Meksikën: Ata mendojnë se janë më të mirë sesa që janë vërtetë

Miqtë dhe familja e Tata Martinos kritikojnë Meksikën: Ata mendojnë se janë më të mirë sesa që janë vërtetë

Përfaqësueset
Koeman thyen rekordin negativ të Rijkaardit për fillimin më të keq të sezonit, Martino më i miri

Koeman thyen rekordin negativ të Rijkaardit për fillimin më të keq të sezonit, Martino më i miri

La Liga
Messi gjithmonë i ka tejkaluar problemet me klubin dhe në sezonin pasues Barca ka shkëlqyer

Messi gjithmonë i ka tejkaluar problemet me klubin dhe në sezonin pasues Barca ka shkëlqyer

La Liga
Tata Martino: Barcelonës i nevojiten lojtarë si Vidali

Tata Martino: Barcelonës i nevojiten lojtarë si Vidali

La Liga
Trajnerët e Barcelonës me përqindjen më të lartë të fitoreve në La Liga – askush më mirë se sa i ndjeri Vilanova

Trajnerët e Barcelonës me përqindjen më të lartë të fitoreve në La Liga – askush më mirë se sa i ndjeri Vilanova

La Liga
Rekordi i tmerrshëm, Barcelona e Valverdes me posedimin më të keq të topit që nga epoka e Guardiolas

Rekordi i tmerrshëm, Barcelona e Valverdes me posedimin më të keq të topit që nga epoka e Guardiolas

La Liga
Filozofia e Barcelonës e shpëtoi Ernesto Valverden nga shkarkimi – 16 vite pa shkarkuar trajner

Filozofia e Barcelonës e shpëtoi Ernesto Valverden nga shkarkimi – 16 vite pa shkarkuar trajner

La Liga
Nuk mundi ta barazoj rekordin e Martinos, por Valverde i kënaqur me paraqitjen kundër Atleticos

Nuk mundi ta barazoj rekordin e Martinos, por Valverde i kënaqur me paraqitjen kundër Atleticos

La Liga
Valverde gjashtë fitore rresht me Barcën, por është një trajner më i suksesshëm se ai

Valverde gjashtë fitore rresht me Barcën, por është një trajner më i suksesshëm se ai

La Liga
Nuk do të besoni ku ka përfunduar Tata Martino (Video/Foto)

Nuk do të besoni ku ka përfunduar Tata Martino (Video/Foto)

Ndërkombëtare
Argjentina refuzohet nga Sampaoli

Argjentina refuzohet nga Sampaoli

Përfaqësueset