LAJMI I FUNDIT:

Tahir Batatina

173 Artikuj

Kryetari i Llapit, Nexhat Dumanica, jep dorëheqja nga çdo pozitë në klub

Kryetari i Llapit, Nexhat Dumanica, jep dorëheqja nga çdo pozitë në klub

Superliga
Llapi konfirmon shkarkimin e Bylbyl Sokolit

Llapi konfirmon shkarkimin e Bylbyl Sokolit

Superliga
Dita e nëntë e Duelit të Botërorit në RTV Dukagjini

Dita e nëntë e Duelit të Botërorit në RTV Dukagjini

Sport
Batatina: Ende nuk kemi përfunduar me përforcimet, Llapi synon Evropën

Batatina: Ende nuk kemi përfunduar me përforcimet, Llapi synon Evropën

Superliga
Zyrtare: Llapi prezanton Bylbyl Sokolin si ‘timonier’ të ri

Zyrtare: Llapi prezanton Bylbyl Sokolin si ‘timonier’ të ri

Superliga
Zyrtare: Bledar Hajdini dhe Fiton Hajdari prezantohen tek Llapi

Zyrtare: Bledar Hajdini dhe Fiton Hajdari prezantohen tek Llapi

Superliga
FFK e dënon Llapin, dënime marrin edhe Tahir Batatina dhe Bekim Isufi

FFK e dënon Llapin, dënime marrin edhe Tahir Batatina dhe Bekim Isufi

Superliga
Debat i nxehtë mes Batatinës dhe Durmishit: Trajneri i Llapit thotë se duhej shkarkuar trajnerët nga Shqipëria, zyrtari i Prishtinës e pyet se ku e mori licencën

Debat i nxehtë mes Batatinës dhe Durmishit: Trajneri i Llapit thotë se duhej shkarkuar trajnerët nga Shqipëria, zyrtari i Prishtinës e pyet se ku e mori licencën

Supërliga
Dy të mbijetuarit e vetëm në Superligë

Dy të mbijetuarit e vetëm në Superligë

Superliga
Batatina: Nuk jemi dorëzuar për kreun e tabelës

Batatina: Nuk jemi dorëzuar për kreun e tabelës

Superliga
Batatina: Duhet të ishim më të vëmendshëm

Batatina: Duhet të ishim më të vëmendshëm

Superliga
Batatina me akuza të forta: Nuk duhej të zhvillohej ndeshja, gjyqtarët ndihmuan Flamurtarin

Batatina me akuza të forta: Nuk duhej të zhvillohej ndeshja, gjyqtarët ndihmuan Flamurtarin

Superliga
Batatina: Fusha na pamundësoi lojën tonë, Dritës i uroj fitoren

Batatina: Fusha na pamundësoi lojën tonë, Dritës i uroj fitoren

Superliga
Batatina: E falënderojë Vëllaznimin për mikpritje, fitorja ishte e merituar

Batatina: E falënderojë Vëllaznimin për mikpritje, fitorja ishte e merituar

Superliga
Batatina ankohet në gjyqtarët: Nuk guxojmë të gabojmë kështu

Batatina ankohet në gjyqtarët: Nuk guxojmë të gabojmë kështu

Superliga
Batatina nuk shqetësohet me humbjen: Humbin edhe Barcelona e Real Madridi, jemi në vendin e parë

Batatina nuk shqetësohet me humbjen: Humbin edhe Barcelona e Real Madridi, jemi në vendin e parë

Superliga
Batatina: Luajtëm si skuadrat gjermane, Zhdrella duhet të ftohet nga Kosova

Batatina: Luajtëm si skuadrat gjermane, Zhdrella duhet të ftohet nga Kosova

Superliga
Zyrtare: Mentor Zhdrella nënshkruan me Llapin (Foto)

Zyrtare: Mentor Zhdrella nënshkruan me Llapin (Foto)

Superliga
Akuzon Batatina: Besa ka kurdisur ndeshje!

Akuzon Batatina: Besa ka kurdisur ndeshje!

Superliga
Batatina: Lojtarët u ruajtën nga lëndimet, 89-shi fitoi me meritë

Batatina: Lojtarët u ruajtën nga lëndimet, 89-shi fitoi me meritë

Superliga
Batatina: Do t’i presim me duartrokitje futbollistët e 89-shit, shkojmë për fitore

Batatina: Do t’i presim me duartrokitje futbollistët e 89-shit, shkojmë për fitore

Superliga
Batatina: E kam mbajtur fjalën, askush në Llap nuk mund të fitojë

Batatina: E kam mbajtur fjalën, askush në Llap nuk mund të fitojë

Superliga
Besa e Pejës ankohet në Batatinën

Besa e Pejës ankohet në Batatinën

Superliga
Batatina: Luajtëm me 50% të forcës ndaj Gjilanit

Batatina: Luajtëm me 50% të forcës ndaj Gjilanit

Superliga