LAJMI I FUNDIT:

Sven Goran Eriksson

12 Artikuj

Albert Bunjaki merr drejtimin e Karlstad Fotboll, Sven-Göran Eriksson është drejtor sportiv

Albert Bunjaki merr drejtimin e Karlstad Fotboll, Sven-Göran Eriksson është drejtor sportiv

Ndërkombëtare
Sven-Goran Eriksson tregon se si u befasua kur Mbretëresha Elizabeth II i zbuloi futbollistin e saj të preferuar

Sven-Goran Eriksson tregon se si u befasua kur Mbretëresha Elizabeth II i zbuloi futbollistin e saj të preferuar

Ndërkombëtare
Eriksson: Milani do ta fitojë titullin e Serie A

Eriksson: Milani do ta fitojë titullin e Serie A

Serie A
Eriksson: De Bruyne dhe Sterling mund të bashkohen me Real Madridin kur të duan

Eriksson: De Bruyne dhe Sterling mund të bashkohen me Real Madridin kur të duan

La Liga
Sarri synon thyerjen e rekordit evropian pa humbje

Sarri synon thyerjen e rekordit evropian pa humbje

Ndërkombëtare
Trajneri i famshëm Sven Goran Eriksson i ofrohet Shqipërisë

Trajneri i famshëm Sven Goran Eriksson i ofrohet Shqipërisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Jo vetëm statuja e CR7, por edhe Beckham, Suarez, Eto’o dhe Sanchez kanë statuja të ‘tmerrshme’ (Foto)

Jo vetëm statuja e CR7, por edhe Beckham, Suarez, Eto’o dhe Sanchez kanë statuja të ‘tmerrshme’ (Foto)

Ndërkombëtare
Bankina e Anglisë, një ‘minë’ e kurdisur dhe histori skandalesh (Foto)

Bankina e Anglisë, një ‘minë’ e kurdisur dhe histori skandalesh (Foto)

Përfaqësueset
“Ibra mund të arrijë madhështinë e Cantonas”

“Ibra mund të arrijë madhështinë e Cantonas”

Premier League
Chelsea nuk do t’ia vazhdojë kontratën? Terry merr ofertë marramendëse

Chelsea nuk do t’ia vazhdojë kontratën? Terry merr ofertë marramendëse

Premier League
Eriksson ia sjellë një super sulmues Përfaqësueses së Kosovës

Eriksson ia sjellë një super sulmues Përfaqësueses së Kosovës

Romak Zeqiri
“Anglia mund ta fitojë Evropianin”

“Anglia mund ta fitojë Evropianin”

Premier League