LAJMI I FUNDIT:

Sven Botman

27 Artikuj

Carragher dhe Neville zgjedhin secili “ekipin e vitit” në Ligën Premier – zgjedhje befasuese nga të dy

Carragher dhe Neville zgjedhin secili “ekipin e vitit” në Ligën Premier – zgjedhje befasuese nga të dy

Premier League
Holanda goditet nga virusi, pesë lojtarë largohen nga grumbullimi

Holanda goditet nga virusi, pesë lojtarë largohen nga grumbullimi

Ndërkombëtare
Kush janë lojtarët më të shpejtë një botë – në mesin e tyre edhe një shqiptar

Kush janë lojtarët më të shpejtë një botë – në mesin e tyre edhe një shqiptar

Ndërkombëtare
Holanda publikon listën për “Katar 2022”, Van Gaal “lë në shtëpi” katër lojtarë të njohur

Holanda publikon listën për “Katar 2022”, Van Gaal “lë në shtëpi” katër lojtarë të njohur

Shkumbin Pireva
Nga Haaland te Jesus dhe Sterling – Formacioni më i mirë me transferimet e verës në Ligën Premier

Nga Haaland te Jesus dhe Sterling – Formacioni më i mirë me transferimet e verës në Ligën Premier

Premier League
Newcastle konfirmon transferimin e mbrojtësit Sven Botman

Newcastle konfirmon transferimin e mbrojtësit Sven Botman

Premier League
Newcastle fiton garën me Milanin, Lille pranon ofertë e anglezëve për Botman

Newcastle fiton garën me Milanin, Lille pranon ofertë e anglezëve për Botman

Premier League
Botman dhe De Ketelaere preferojnë Milanin para Newcastle dhe Leicester City

Botman dhe De Ketelaere preferojnë Milanin para Newcastle dhe Leicester City

Serie A
L’Equipe: Milani favorit për transferimin e Renato Sanches dhe Botman

L’Equipe: Milani favorit për transferimin e Renato Sanches dhe Botman

Serie A
Milani ka 100 milionë euro për transferime, emrat që po ndiqen nga kampi kuqezi

Milani ka 100 milionë euro për transferime, emrat që po ndiqen nga kampi kuqezi

Serie A
Sanches pranon ofertën e Milanit, Man Utd dhe Newcastle favorit në garën për Botman

Sanches pranon ofertën e Milanit, Man Utd dhe Newcastle favorit në garën për Botman

Ndërkombëtare
Botman: Po punojmë për të mbyllur transferimin me Milanin

Botman: Po punojmë për të mbyllur transferimin me Milanin

Serie A
Botman flet për interesimin e Milanit dhe Newcastles: Dua të bëjë një hap përpara në karrierë

Botman flet për interesimin e Milanit dhe Newcastles: Dua të bëjë një hap përpara në karrierë

Serie A
Milani ka 100 milionë euro për të shpenzuar për katër pozita

Milani ka 100 milionë euro për të shpenzuar për katër pozita

Serie A
Botman refuzon përfundimisht Newcastlen dhe arrin marrëveshje me Milanin

Botman refuzon përfundimisht Newcastlen dhe arrin marrëveshje me Milanin

Serie A
Formacioni i mundshëm i Newcastle për sezonin e ardhshëm me transferimet e reja që pritet t’i bëjë gjatë verës

Formacioni i mundshëm i Newcastle për sezonin e ardhshëm me transferimet e reja që pritet t’i bëjë gjatë verës

Premier League
Milani në bisedime të avancuara me agjentin e Botman

Milani në bisedime të avancuara me agjentin e Botman

Serie A
Milani do të provojë në verë transferimin e dyshes Sanches – Botman

Milani do të provojë në verë transferimin e dyshes Sanches – Botman

Serie A
Shtatë transferimet që mund t’i bëjë Newcastle në afatin kalimtar veror

Shtatë transferimet që mund t’i bëjë Newcastle në afatin kalimtar veror

Premier League
Jo vetëm Trippier, Newcastle gjatë orëve të ardhshme pritet të bëj edhe dy goditje tjera të mëdha

Jo vetëm Trippier, Newcastle gjatë orëve të ardhshme pritet të bëj edhe dy goditje tjera të mëdha

Premier League
Newcastle kalon Juven e Milanin në garën për Sven Botman

Newcastle kalon Juven e Milanin në garën për Sven Botman

Ligue 1
Newcastle përpilon një listë dëshirash me pesë lojtarë që synon t’i transferojë në janar

Newcastle përpilon një listë dëshirash me pesë lojtarë që synon t’i transferojë në janar

Premier League
Roma nis bisedimet me Lillen për mbrojtësin Sven Botman

Roma nis bisedimet me Lillen për mbrojtësin Sven Botman

Serie A
Formacioni i sezonit sipas Goal: Nuk ka vend për Ronaldon

Formacioni i sezonit sipas Goal: Nuk ka vend për Ronaldon

Ndërkombëtare