LAJMI I FUNDIT:

Suxhuk

15 Artikuj

Gullash me suxhuk dhe qiqra: Drekë e lëngët e cila do t’i pëlqejë gjithë familjes!

Gullash me suxhuk dhe qiqra: Drekë e lëngët e cila do t’i pëlqejë gjithë familjes!

Pjata kryesore
Suxhuk i pjekur me kërpudha, perime dhe djathë

Suxhuk i pjekur me kërpudha, perime dhe djathë

Oreksndjellëse
Pite sarajevase me suxhuk: Pite shumë e shijshme me patate!

Pite sarajevase me suxhuk: Pite shumë e shijshme me patate!

Oreksndjellëse
Tavë me suxhuk dhe vezë

Tavë me suxhuk dhe vezë

Oreksndjellëse
Kosovari me 40 kilogramë suxhuk niset nga Prishtina në New York, policia dhe dogana amerikane ia konfiskon

Kosovari me 40 kilogramë suxhuk niset nga Prishtina në New York, policia dhe dogana amerikane ia konfiskon

Kosovë
Super-truk për gurmanët: Qëroni një suxhuk me vetëm dy veprime

Super-truk për gurmanët: Qëroni një suxhuk me vetëm dy veprime

Gurmania
Pite të mbushura me gjel deti dhe suxhuk

Pite të mbushura me gjel deti dhe suxhuk

Oreksndjellëse
Boshnjaku “i dobishëm” – në vend të rrobave, ter mish dhe suxhuk në ballkon (Foto)

Boshnjaku “i dobishëm” – në vend të rrobave, ter mish dhe suxhuk në ballkon (Foto)

Fun Lajme
Picë Calzone me suxhuk dhe gjizë

Picë Calzone me suxhuk dhe gjizë

Pica
Tavë me suxhuk, kopër, asparag dhe presh

Tavë me suxhuk, kopër, asparag dhe presh

Pjata kryesore
Receta më e thjeshtë: Spageta të shijshme për vetëm 20 minuta

Receta më e thjeshtë: Spageta të shijshme për vetëm 20 minuta

Oreksndjellëse
Suxhuk në skarë, të zier në birrë (video)

Suxhuk në skarë, të zier në birrë (video)

Oreksndjellëse
Kafjall i përsosur (video)

Kafjall i përsosur (video)

Oreksndjellëse
Do t’ju kërkojnë edhe më shumë: Recetë për mish me lakra turshi

Do t’ju kërkojnë edhe më shumë: Recetë për mish me lakra turshi

Kuzhina tradicionale
Në Kosovë gjërat vijnë nga “e ardhmja” – të prodhuara në muajin e 19-të! (Foto)

Në Kosovë gjërat vijnë nga “e ardhmja” – të prodhuara në muajin e 19-të! (Foto)

Dështime