LAJMI I FUNDIT:

Superliga e Rumanisë

50 Artikuj

U raportua për një operim në tru, babai i Albion Rrahmanit tregon të vërtetën rreth shëndetit të sulmuesit

U raportua për një operim në tru, babai i Albion Rrahmanit tregon të vërtetën rreth shëndetit të sulmuesit

Ndërkombëtare
Mediat rumune e akuzojnë se Rrahmani i bojkotoi pas skandalit që ndodhi në Bukuresht, Rapidi sqaron se sulmuesi kosovar është operuar në tru

Mediat rumune e akuzojnë se Rrahmani i bojkotoi pas skandalit që ndodhi në Bukuresht, Rapidi sqaron se sulmuesi kosovar është operuar në tru

Ndërkombëtare
Aksionari i Rapid Bukureshtit për Albion Rrahmanin: Zoti na ruajt! Ai është i vetmi që dua mos të shënojë sonte

Aksionari i Rapid Bukureshtit për Albion Rrahmanin: Zoti na ruajt! Ai është i vetmi që dua mos të shënojë sonte

Përfaqësuesja e Kosovës
Mediumi rumun: Klubi i Poli Iasi i dha një të shtyrë në karrierë Florjan Loshajt

Mediumi rumun: Klubi i Poli Iasi i dha një të shtyrë në karrierë Florjan Loshajt

Përfaqësuesja e Kosovës
Albion Rrahmani po shndërrohet në yll në Rumani – e mbyll ndeshjen me dy gola në derbin lokal

Albion Rrahmani po shndërrohet në yll në Rumani – e mbyll ndeshjen me dy gola në derbin lokal

Ligat tjera
Albion Rrahmani nuk ndalet me gola në Rumani – i treti në dy ndeshje

Albion Rrahmani nuk ndalet me gola në Rumani – i treti në dy ndeshje

Ligat tjera
Oferta nga Franca, Italia dhe Gjermania, anëtari i Clujit jep lajmin e madh: Ermal Krasniqi do të shitet për pesë milionë euro

Oferta nga Franca, Italia dhe Gjermania, anëtari i Clujit jep lajmin e madh: Ermal Krasniqi do të shitet për pesë milionë euro

Ndërkombëtare
Bëri debutim ëndrrash, Rrahmani ka një dedikim të veçantë për dy golat e tij

Bëri debutim ëndrrash, Rrahmani ka një dedikim të veçantë për dy golat e tij

Ndërkombëtare
Debutim spektakolar i Albion Rrahmanit në Rumani – vulosi fitoren e Rapid Bukureshtit me dy golat e tij

Debutim spektakolar i Albion Rrahmanit në Rumani – vulosi fitoren e Rapid Bukureshtit me dy golat e tij

Ligat tjera
Albion Rrahmani shënon qysh në debutim te Rapidi i Bukureshtit

Albion Rrahmani shënon qysh në debutim te Rapidi i Bukureshtit

Ligat tjera
Merr fund pritja për Albion Rrahmanin, ai pritet të debutojë në ndeshjen e radhës me Rapidin

Merr fund pritja për Albion Rrahmanin, ai pritet të debutojë në ndeshjen e radhës me Rapidin

Ligat tjera
Ermal Krasniqi dhe Arlind Ajeti, protagonistë në fitoren dramatike të Clujit

Ermal Krasniqi dhe Arlind Ajeti, protagonistë në fitoren dramatike të Clujit

Ligat tjera
Rion Zejnullahu i bashkohet Clujit, shkon në tre numri i shqiptarëve në klubin rumun

Rion Zejnullahu i bashkohet Clujit, shkon në tre numri i shqiptarëve në klubin rumun

Ligat tjera
Zyrtare: Albion Rrahmani transferohet te Rapidi i Bukureshtit

Zyrtare: Albion Rrahmani transferohet te Rapidi i Bukureshtit

Ndërkombëtare
Ermal Krasniqi kërkohet nga klubi i njohur francez

Ermal Krasniqi kërkohet nga klubi i njohur francez

Ligat tjera
Në Rumani e bëjnë fakt të kryer, Albion Rrahmani kalon te Rapid Bukureshti për një shifër rekorde

Në Rumani e bëjnë fakt të kryer, Albion Rrahmani kalon te Rapid Bukureshti për një shifër rekorde

Superliga
Zyrtare: Arlind Ajeti nënshkruan me CFR Cluj

Zyrtare: Arlind Ajeti nënshkruan me CFR Cluj

Ligat tjera
Mirlind Daku ka dy oferta shumë të rëndësishme para vetës – Trabzonspor dhe Rapid Bukuresht e duan sulmuesin

Mirlind Daku ka dy oferta shumë të rëndësishme para vetës – Trabzonspor dhe Rapid Bukuresht e duan sulmuesin

Ligat tjera
Ekskluzive: Ermal Krasniqi pritet ta zëvendësojë Rashanin e lënduar te Kosova

Ekskluzive: Ermal Krasniqi pritet ta zëvendësojë Rashanin e lënduar te Kosova

Romak Zeqiri
Ermal Krasniqi, gati për të kapur transferimin e karrierës së tij: CFR Cluj tashmë ka vendosur çmimin e tij

Ermal Krasniqi, gati për të kapur transferimin e karrierës së tij: CFR Cluj tashmë ka vendosur çmimin e tij

Serie A
Ermal Krasniqi shënon gol të bukur në fitoren e Cluj

Ermal Krasniqi shënon gol të bukur në fitoren e Cluj

Ligat tjera
E transferuan për vetëm 200 mijë euro, Cluj tani kërkon miliona euro për Ermal Krasniqin

E transferuan për vetëm 200 mijë euro, Cluj tani kërkon miliona euro për Ermal Krasniqin

Ndërkombëtare
Me një vrapim nga gjysma e fushës, Ermal Krasniqi shënon gol të çmendur te Cluj

Me një vrapim nga gjysma e fushës, Ermal Krasniqi shënon gol të çmendur te Cluj

Ligat tjera
“Ai vlen tani 5 milionë euro” – ish futbollisti dhe politikani rumun flet fjalë të mëdha për Ermal Krasniqin   

“Ai vlen tani 5 milionë euro” – ish futbollisti dhe politikani rumun flet fjalë të mëdha për Ermal Krasniqin   

Ligat tjera