LAJMI I FUNDIT:

Superliga e Maqedonisë

90 Artikuj

Struga humb në finale të Kupës së Maqedonisë së Veriut nga Makedonija GjP.

Struga humb në finale të Kupës së Maqedonisë së Veriut nga Makedonija GjP.

Supërliga
Nesër luhet finalja e Kupës së Maqedonisë së Veriut në futboll, Struga kërkon trofeun e dytë sezonal

Nesër luhet finalja e Kupës së Maqedonisë së Veriut në futboll, Struga kërkon trofeun e dytë sezonal

Supërliga
Qatip Osmani jep dorëheqje nga posti i trajnerit të Shkëndijës

Qatip Osmani jep dorëheqje nga posti i trajnerit të Shkëndijës

Supërliga
Struga Trim Lum merr trofeun e kampionit

Struga Trim Lum merr trofeun e kampionit

Supërliga
Xhiroja e fundit në Ligën e Parë të RMV-së, Shkupi luan kundër Strugës

Xhiroja e fundit në Ligën e Parë të RMV-së, Shkupi luan kundër Strugës

Supërliga
Struga mund Shkëndijën, Shkupi fiton ndaj Makedonija GjP

Struga mund Shkëndijën, Shkupi fiton ndaj Makedonija GjP

Supërliga
Nesër Shkëndija luan kundër Strugës, Shkupi përballet me Makedonija GjP

Nesër Shkëndija luan kundër Strugës, Shkupi përballet me Makedonija GjP

Supërliga
Struga Trim Lum për herë të parë fiton kampionatin në Ligën e Parë të Maqedonisë

Struga Trim Lum për herë të parë fiton kampionatin në Ligën e Parë të Maqedonisë

Supërliga
Shkëndija dhe Struga regjistrojnë fitore, vazhdon gara për titullin e kampionit

Shkëndija dhe Struga regjistrojnë fitore, vazhdon gara për titullin e kampionit

Supërliga
Këtë fundjavë, Shkëndija përballet me Makedonija GjP, Struga luan kundër Bregallnicës

Këtë fundjavë, Shkëndija përballet me Makedonija GjP, Struga luan kundër Bregallnicës

Supërliga
Struga mund Tikveshin, Shkëndija barazon me Sileksin

Struga mund Tikveshin, Shkëndija barazon me Sileksin

Supërliga
Struga luan kundër Tikveshit, Shkëndija ndeshet me Sileksin

Struga luan kundër Tikveshit, Shkëndija ndeshet me Sileksin

Supërliga
Shkëndija mund Bregallnicën, Shkupi barazon me Tikveshin

Shkëndija mund Bregallnicën, Shkupi barazon me Tikveshin

Supërliga
Shkëndija luan kundër Bregallnicës, Shkupi pret Tikveshin

Shkëndija luan kundër Bregallnicës, Shkupi pret Tikveshin

Supërliga
Shkëndija mund Tikveshin, Struga me rezultat të thellë mund Pobedën

Shkëndija mund Tikveshin, Struga me rezultat të thellë mund Pobedën

Supërliga
Xhiroja e 27-të, Struga nikoqir i Pobedës, Shkëndija i Tikveshit

Xhiroja e 27-të, Struga nikoqir i Pobedës, Shkëndija i Tikveshit

Supërliga
Struga barazon me Skopjen, Shkupi mund Pobedën

Struga barazon me Skopjen, Shkupi mund Pobedën

Supërliga
Struga luan si mysafir kundër Skopjes, Shkupi kundër Pobedës

Struga luan si mysafir kundër Skopjes, Shkupi kundër Pobedës

Supërliga
Sot luhen gjysmëfinalet e Kupës së Maqedonisë së Veriut

Sot luhen gjysmëfinalet e Kupës së Maqedonisë së Veriut

Supërliga
Struga Trim Lum fiton ndaj Ak. Pandevit, Shkupi humb nga Skopje

Struga Trim Lum fiton ndaj Ak. Pandevit, Shkupi humb nga Skopje

Supërliga
Xhihat Arslan është trajner i ri i FC Shkupit

Xhihat Arslan është trajner i ri i FC Shkupit

Supërliga
Shkupi shkarkon trajnerin

Shkupi shkarkon trajnerin

Supërliga
Struga mund Rabotniçkin, Shkëndija regjistron fitore

Struga mund Rabotniçkin, Shkëndija regjistron fitore

Supërliga
Hidhet shorti për gjysmëfinalet e Kupës së Maqedonisë së Veriut

Hidhet shorti për gjysmëfinalet e Kupës së Maqedonisë së Veriut

Supërliga