LAJMI I FUNDIT:

Superliga e Brazilit

114 Artikuj

Haaland prezantohet zyrtarisht nga klubi i njohur, detyrohet t’i kontaktojë për ta fshirë njoftimin

Haaland prezantohet zyrtarisht nga klubi i njohur, detyrohet t’i kontaktojë për ta fshirë njoftimin

Ndërkombëtare
Chelsea thyen rekordin për një 17-vjeçar, ai do të jetë lojtari më i shtrenjtë në historinë e futbollit brazilian

Chelsea thyen rekordin për një 17-vjeçar, ai do të jetë lojtari më i shtrenjtë në historinë e futbollit brazilian

Premier League
Ai ishte yll i futbollit – tani në moshën 31-vjeçare mund të kthehet aty ku e nisi karrierën

Ai ishte yll i futbollit – tani në moshën 31-vjeçare mund të kthehet aty ku e nisi karrierën

Ndërkombëtare
Zyrtare: Pas më shumë se 15 vitesh, Silva rikthehet te Fluminense

Zyrtare: Pas më shumë se 15 vitesh, Silva rikthehet te Fluminense

Ligat tjera
Trajneri i Palmeiras i lutet presidentit të mos e shesë Messinhon, thotë se nuk ka parë kurrë këso lojtari

Trajneri i Palmeiras i lutet presidentit të mos e shesë Messinhon, thotë se nuk ka parë kurrë këso lojtari

Ndërkombëtare
Thiago Silva arrin marrëveshje me klubin e ri

Thiago Silva arrin marrëveshje me klubin e ri

Ndërkombëtare
Chelsea po përgatit një ofertë të çmendur për objektivin 17-vjeçar të Barcelonës

Chelsea po përgatit një ofertë të çmendur për objektivin 17-vjeçar të Barcelonës

Premier League
Ronaldo shet Cruzeiron, klubi tjetër nën pronësi do të jetë i radhës

Ronaldo shet Cruzeiron, klubi tjetër nën pronësi do të jetë i radhës

Ligat tjera
Neymar shpëtimtari: Ylli brazilian po e blen ish-skuadrën e tij për ta shpëtuar nga falimentimi

Neymar shpëtimtari: Ylli brazilian po e blen ish-skuadrën e tij për ta shpëtuar nga falimentimi

Ndërkombëtare
“Nuk doja”, ylli 200 milionësh i Real Madridit konfirmon se dikur refuzoi transferimin prej 3 milionë eurosh te Liverpooli

“Nuk doja”, ylli 200 milionësh i Real Madridit konfirmon se dikur refuzoi transferimin prej 3 milionë eurosh te Liverpooli

Ndërkombëtare
Nuk qëndron gjatë në Arabi: Neymar ka gjetur klubin e ri

Nuk qëndron gjatë në Arabi: Neymar ka gjetur klubin e ri

Ndërkombëtare
Agjenti i Endrick zbulon tre klubet e Ligës Premier që u përpoqën ta nënshkruanin atë përpara transferimit te Real Madridi

Agjenti i Endrick zbulon tre klubet e Ligës Premier që u përpoqën ta nënshkruanin atë përpara transferimit te Real Madridi

Ndërkombëtare
Presidenti i ish-klubit ka besim për rikthimin e pashmangshëm të Neymarit

Presidenti i ish-klubit ka besim për rikthimin e pashmangshëm të Neymarit

Ndërkombëtare
Zbulohet destinacioni i ri i Neymar sapo ai të largohet nga Arabia

Zbulohet destinacioni i ri i Neymar sapo ai të largohet nga Arabia

Ligat tjera
Skena qesharake në futbollin brazilian me një lojtar të lënduar që sa nxirret e futet në fushë

Skena qesharake në futbollin brazilian me një lojtar të lënduar që sa nxirret e futet në fushë

Ligat tjera
Futbollist i ri brazilian nën hetim, një vajzë 19-vjeçare ka vdekur pasi ka kryer marrëdhënie seksuale me të

Futbollist i ri brazilian nën hetim, një vajzë 19-vjeçare ka vdekur pasi ka kryer marrëdhënie seksuale me të

Ndërkombëtare
Barcelona do të çojë strategjinë e transferimeve në fazën tjetër në Brazil

Barcelona do të çojë strategjinë e transferimeve në fazën tjetër në Brazil

La Liga
U zëvendësua nga trajneri, ish-futbollisti i Cityt nga dëshpërimi njofton se ka përfunduar karrierën në moshën 21-vjeçare

U zëvendësua nga trajneri, ish-futbollisti i Cityt nga dëshpërimi njofton se ka përfunduar karrierën në moshën 21-vjeçare

Premier League
Endrick tregon se a është gati për Real Madridin dhe çfarë pret

Endrick tregon se a është gati për Real Madridin dhe çfarë pret

Ndërkombëtare
Klubi i famshëm ra nga kategoria pas 111 vitesh themelimi, tifozët krijuan kaos të paparë në qytet

Klubi i famshëm ra nga kategoria pas 111 vitesh themelimi, tifozët krijuan kaos të paparë në qytet

Ligat tjera
Palmeiras fiton titullin kampion në Brazil, Endrick shënoi në ndeshjen e fundit

Palmeiras fiton titullin kampion në Brazil, Endrick shënoi në ndeshjen e fundit

Ligat tjera
Interi arrin marrëveshje verbale për portierin Bento

Interi arrin marrëveshje verbale për portierin Bento

Serie A
Momenti tmerrues i ish-yllit të Brazilit, Fred, kur iu drejtua arma dhe makina iu vjedh

Momenti tmerrues i ish-yllit të Brazilit, Fred, kur iu drejtua arma dhe makina iu vjedh

Përfaqësueset
Barcelona ka hartuar planin për ardhjen e Vitor Roque në klub

Barcelona ka hartuar planin për ardhjen e Vitor Roque në klub

La Liga


mob5