LAJMI I FUNDIT:

Superliga e Arabisë

119 Artikuj

Arabia Saudite çmendet pas Cristiano Ronaldos para debutimit të tij zyrtar sot

Arabia Saudite çmendet pas Cristiano Ronaldos para debutimit të tij zyrtar sot

Ndërkombëtare
Flasin nga Federata Saudite e Futbollit për transferimin e mundshëm të Messit tek ndonjëri klub arab

Flasin nga Federata Saudite e Futbollit për transferimin e mundshëm të Messit tek ndonjëri klub arab

Ndërkombëtare
Milionat e sauditëve nuk e tunduan, Busquets refuzon të shkojë te Al Nassr ku luan Ronaldo

Milionat e sauditëve nuk e tunduan, Busquets refuzon të shkojë te Al Nassr ku luan Ronaldo

Ndërkombëtare
Messi nuk është në bisedime me Al-Hilal, do të qëndrojë te PSG

Messi nuk është në bisedime me Al-Hilal, do të qëndrojë te PSG

Ligue 1
Cristiano Ronaldo përdor kontaktet e Real Madridit për të siguruar një tjetër transferim të Al-Nassr

Cristiano Ronaldo përdor kontaktet e Real Madridit për të siguruar një tjetër transferim të Al-Nassr

Ligat tjera
Oferta miliona euroshe për të takuar Messin dhe Ronaldon

Oferta miliona euroshe për të takuar Messin dhe Ronaldon

Ndërkombëtare
Tjetër klub arab e do Lionel Messin – kalon ofertën prej 278 milionë euro në vit të Al Hilal dhe lë shumë mbrapa Ronaldon

Tjetër klub arab e do Lionel Messin – kalon ofertën prej 278 milionë euro në vit të Al Hilal dhe lë shumë mbrapa Ronaldon

Ligat tjera
Drejtuesit e shtetit në Arabinë Saudite gjithashtu po kërkojnë të afrojnë Leo Messin, gati t’i ndihmojnë klubet

Drejtuesit e shtetit në Arabinë Saudite gjithashtu po kërkojnë të afrojnë Leo Messin, gati t’i ndihmojnë klubet

Ndërkombëtare
Pjanic: Nuk është çudi që Ronaldo zgjodhi Al Nassr, e ardhmja e futbollit është në Lindjen e Mesme

Pjanic: Nuk është çudi që Ronaldo zgjodhi Al Nassr, e ardhmja e futbollit është në Lindjen e Mesme

Ligat tjera
Ardhja e Ronaldos në Arabinë Saudite ka frymëzuar futbollistë të rinj dhe të vjetër

Ardhja e Ronaldos në Arabinë Saudite ka frymëzuar futbollistë të rinj dhe të vjetër

Ligat tjera
Al Nassr nënshkroi Ronaldon si pjesë e komplotit të ‘hakmarrjes përfundimtare’ kundër rivalëve të mëdhenj

Al Nassr nënshkroi Ronaldon si pjesë e komplotit të ‘hakmarrjes përfundimtare’ kundër rivalëve të mëdhenj

Ligat tjera
Al Nassr sqaron gjithçka rreth lajmeve për kontratën e Ronaldos

Al Nassr sqaron gjithçka rreth lajmeve për kontratën e Ronaldos

Ndërkombëtare
Al Nassr projekton transferimin e Kantes dhe Busquets

Al Nassr projekton transferimin e Kantes dhe Busquets

Ligat tjera
Trajneri i Ronaldos te Al Nassr sulmon ashpër Manchester Unitedin

Trajneri i Ronaldos te Al Nassr sulmon ashpër Manchester Unitedin

Ligat tjera
Edhe pas kalimit te Al Nassr, Ronaldo nuk është as për së afërmi lojtari më i pasur në botë – një lojtar është 15 herë më i pasur se portugezi

Edhe pas kalimit te Al Nassr, Ronaldo nuk është as për së afërmi lojtari më i pasur në botë – një lojtar është 15 herë më i pasur se portugezi

Ligat tjera
Bëhen virale fotot e Ronaldos, i veshur si Aladdin: Tifozët tallen keq me portugezin në rrjetet sociale

Bëhen virale fotot e Ronaldos, i veshur si Aladdin: Tifozët tallen keq me portugezin në rrjetet sociale

Ligat tjera
Zbulohet vendi super luksoz ku po jeton Ronaldo me familjen e tij në Arabinë Saudite, paguan 250 mijë euro qera në muaj

Zbulohet vendi super luksoz ku po jeton Ronaldo me familjen e tij në Arabinë Saudite, paguan 250 mijë euro qera në muaj

Ndërkombëtare
Një ‘YouTuber’ ka mashtruar të gjithë me golin e parë të Ronaldos për Al Nassr, video e publikuar ka 17 milionë shikime në 24 orë

Një ‘YouTuber’ ka mashtruar të gjithë me golin e parë të Ronaldos për Al Nassr, video e publikuar ka 17 milionë shikime në 24 orë

Ligat tjera
Shtyhet ndeshja e parë zyrtare e Al Nassr që pas transferimit të Cristiano Ronaldos

Shtyhet ndeshja e parë zyrtare e Al Nassr që pas transferimit të Cristiano Ronaldos

Ligat tjera
“Garcia do t’i shërbejë Ronaldos mëngjes nëse duhet!” – Juninho e godet trajnerin e Al-Nassr duke e cilësuar personazhin më të keq në futboll

“Garcia do t’i shërbejë Ronaldos mëngjes nëse duhet!” – Juninho e godet trajnerin e Al-Nassr duke e cilësuar personazhin më të keq në futboll

Ndërkombëtare
Ronaldo çmend me gola sauditët në stërvitjen e parë: Shumë pyesin se a mund të fitojë Këpucën e Artë

Ronaldo çmend me gola sauditët në stërvitjen e parë: Shumë pyesin se a mund të fitojë Këpucën e Artë

Ndërkombëtare
Ronaldo mban stërvitjen e parë me Al Nassr, ovacione nga publiku në çdo top të prekur nga ai

Ronaldo mban stërvitjen e parë me Al Nassr, ovacione nga publiku në çdo top të prekur nga ai

Ndërkombëtare
Ronaldo prezantohet në stadiumin e stërmbushur: Përshëndet fëmijët, gjuan disa top dhuratë për fansat dhe pastaj e mbyll me familjen e tij në skenë

Ronaldo prezantohet në stadiumin e stërmbushur: Përshëndet fëmijët, gjuan disa top dhuratë për fansat dhe pastaj e mbyll me familjen e tij në skenë

Ndërkombëtare
CR7 takon shokët e skuadrës dhe trajnerin Rudi Garcia: Pritet ngrohtësisht në dhomat e zhveshjes, kapiteni djersitet kur i uron mirëseardhje

CR7 takon shokët e skuadrës dhe trajnerin Rudi Garcia: Pritet ngrohtësisht në dhomat e zhveshjes, kapiteni djersitet kur i uron mirëseardhje

Ndërkombëtare