LAJMI I FUNDIT:

Superliga e Arabisë

136 Artikuj

Shifrat e çmendura që do të fitonte Lionel Messi në sekondë, minutë dhe orë nëse do të pranonte ofertën e Al Hilal

Shifrat e çmendura që do të fitonte Lionel Messi në sekondë, minutë dhe orë nëse do të pranonte ofertën e Al Hilal

Ligue 1
Çfarë do të mund të blinte Lionel Messi brenda një viti nëse do të kishte pranuar ofertën për të luajtur në Arabinë Saudite?

Çfarë do të mund të blinte Lionel Messi brenda një viti nëse do të kishte pranuar ofertën për të luajtur në Arabinë Saudite?

Ndërkombëtare
Mourinho merr ofertë marramendëse për të trajnuar në Arabinë Saudite

Mourinho merr ofertë marramendëse për të trajnuar në Arabinë Saudite

Ndërkombëtare
Pranoi ofertë 400 milionë euro në vit nga Al Hilal – Messi tashmë ka marrë vendim për të ardhmen

Pranoi ofertë 400 milionë euro në vit nga Al Hilal – Messi tashmë ka marrë vendim për të ardhmen

Ligue 1
Ronaldo bën një pretendim të guximshëm për Superligën e Arabisë Saudite

Ronaldo bën një pretendim të guximshëm për Superligën e Arabisë Saudite

Ligat tjera
Arabia Saudite gati t’i ndryshoj ligjet, përgatit një ofertë për Messin të njëjtë me atë të Ronaldos

Arabia Saudite gati t’i ndryshoj ligjet, përgatit një ofertë për Messin të njëjtë me atë të Ronaldos

Ligat tjera
Cristiano nuk duroi dot: Reagimi i Ronaldos kur tifozët thërrisni emrin e Messit në humbjen e Al Nassr

Cristiano nuk duroi dot: Reagimi i Ronaldos kur tifozët thërrisni emrin e Messit në humbjen e Al Nassr

Ligat tjera
Ronaldo u zemërua pas disfatës dhe provokimeve nga tribuna: Ai goditi shishet e ujit duke dal nga fusha

Ronaldo u zemërua pas disfatës dhe provokimeve nga tribuna: Ai goditi shishet e ujit duke dal nga fusha

Ligat tjera
Ndikimi i jashtëzakonshëm i Cristiano Ronaldos në rrjetet sociale të Al Nassr

Ndikimi i jashtëzakonshëm i Cristiano Ronaldos në rrjetet sociale të Al Nassr

Ligat tjera
Messi do të marrë një ofertë marramendëse për të luajtur në Arabinë Saudite – shuma e ofruar për të kalon edhe atë të CR7

Messi do të marrë një ofertë marramendëse për të luajtur në Arabinë Saudite – shuma e ofruar për të kalon edhe atë të CR7

Ndërkombëtare
Shuma mahnitëse e parave që kushton për të punësuar Cristiano Ronaldon për një ditë

Shuma mahnitëse e parave që kushton për të punësuar Cristiano Ronaldon për një ditë

Ndërkombëtare
Si mund të duket jeta për Cristiano Ronaldon pas pensionimit nga futbolli – portugezi mes katër opsionesh

Si mund të duket jeta për Cristiano Ronaldon pas pensionimit nga futbolli – portugezi mes katër opsionesh

Ligat tjera
Ronaldos i thuhet ta rishkruajë historinë e ligës arabe

Ronaldos i thuhet ta rishkruajë historinë e ligës arabe

Ligat tjera
Al Nassr dëshiron ta ribashkojë Ronaldon me dy ish-bashkëlojtarë

Al Nassr dëshiron ta ribashkojë Ronaldon me dy ish-bashkëlojtarë

Ligat tjera
Cristiano Ronaldo vesh kostumet tradicionale të Arabisë Saudite dhe feston me skuadrën

Cristiano Ronaldo vesh kostumet tradicionale të Arabisë Saudite dhe feston me skuadrën

Ligat tjera
Huqja e vitit, apo asistim – Ronaldo bëhet autor i një prej asistimeve më të çuditshme në futboll

Huqja e vitit, apo asistim – Ronaldo bëhet autor i një prej asistimeve më të çuditshme në futboll

Ligat tjera
Ronaldo tani në rolin e asistuesit, portugezi është përshtatur shkëlqyeshëm të Al Nassr

Ronaldo tani në rolin e asistuesit, portugezi është përshtatur shkëlqyeshëm të Al Nassr

Ligat tjera
U tha se Ronaldo kërkoi largimin e tij nga Al Nassr – Aboubakar tregon të vërtetën dhe zbulon fjalët e CR7

U tha se Ronaldo kërkoi largimin e tij nga Al Nassr – Aboubakar tregon të vërtetën dhe zbulon fjalët e CR7

Ligat tjera
Ronaldo thotë se do ta mbajë premtimin që ia ka dhënë Al Nassrit

Ronaldo thotë se do ta mbajë premtimin që ia ka dhënë Al Nassrit

Ligat tjera
Siguria e jashtëzakonshme që kishte Ronaldo në Mekë, ata bënë një zinxhir rreth tij me duar për të hyrë ai në stadium

Siguria e jashtëzakonshme që kishte Ronaldo në Mekë, ata bënë një zinxhir rreth tij me duar për të hyrë ai në stadium

Ndërkombëtare
Cristiano Ronaldo bëri një gjë që nuk e kishte bërë asnjëherë më parë në karrierës, i kërkoi autograf gjyqtarit të ndeshjes pasi shënoi katër gola

Cristiano Ronaldo bëri një gjë që nuk e kishte bërë asnjëherë më parë në karrierës, i kërkoi autograf gjyqtarit të ndeshjes pasi shënoi katër gola

Ndërkombëtare
Ronaldo i lumtur me ‘pokerin’ e tij të parë në elitën e futbollit arab

Ronaldo i lumtur me ‘pokerin’ e tij të parë në elitën e futbollit arab

Ndërkombëtare
Ronaldo i pandalshëm, shënon edhe dy herë në pjesën e dytë për të kompletuar ‘pokerin’

Ronaldo i pandalshëm, shënon edhe dy herë në pjesën e dytë për të kompletuar ‘pokerin’

Ndërkombëtare
Ronaldo vazhdon me gola te Al Nassr, kalon shifrën prej 500 golave në kampionate

Ronaldo vazhdon me gola te Al Nassr, kalon shifrën prej 500 golave në kampionate

Ligat tjera