LAJMI I FUNDIT:

Superliga e Arabisë

119 Artikuj

Ronaldo bëri një gjest të turpshëm ndaj fansave pasi ata e provokuan me brohoritjen “Messi, Messi”

Ronaldo bëri një gjest të turpshëm ndaj fansave pasi ata e provokuan me brohoritjen “Messi, Messi”

Ligat tjera
Ronaldo u ndëshkua pas goditjes në kokë dhe rrëzimit të kundërshtarit në tokë në stilin e një luftëtari të UFC

Ronaldo u ndëshkua pas goditjes në kokë dhe rrëzimit të kundërshtarit në tokë në stilin e një luftëtari të UFC

Ligat tjera
Pse Cristiano Ronaldo i lyen thonjtë e këmbëve, të njëjtën gjë bëjnë edhe luftëtarët e UFC-së

Pse Cristiano Ronaldo i lyen thonjtë e këmbëve, të njëjtën gjë bëjnë edhe luftëtarët e UFC-së

Ligat tjera
Ofertë rekorde nga Al Nassr për Zidanen: Francezi mund të bëhet trajneri më i paguar në histori të futbollit

Ofertë rekorde nga Al Nassr për Zidanen: Francezi mund të bëhet trajneri më i paguar në histori të futbollit

Ligat tjera
Ronaldo e fton personalisht te Al-Nassr trajnerin me të cilin arriti suksesin më të madh në karrierë

Ronaldo e fton personalisht te Al-Nassr trajnerin me të cilin arriti suksesin më të madh në karrierë

Ligat tjera
Rudi Garcia thuhet se është shkarkuar nga Al-Nassr, shkak marrëdhënia me lojtarët

Rudi Garcia thuhet se është shkarkuar nga Al-Nassr, shkak marrëdhënia me lojtarët

Ligat tjera
Ëndrra për të parë kundër Messin dhe Cristianon në Arabinë Saudite duket drejt shuarjes

Ëndrra për të parë kundër Messin dhe Cristianon në Arabinë Saudite duket drejt shuarjes

Ndërkombëtare
Shifrat e çmendura që do të fitonte Lionel Messi në sekondë, minutë dhe orë nëse do të pranonte ofertën e Al Hilal

Shifrat e çmendura që do të fitonte Lionel Messi në sekondë, minutë dhe orë nëse do të pranonte ofertën e Al Hilal

Ligue 1
Çfarë do të mund të blinte Lionel Messi brenda një viti nëse do të kishte pranuar ofertën për të luajtur në Arabinë Saudite?

Çfarë do të mund të blinte Lionel Messi brenda një viti nëse do të kishte pranuar ofertën për të luajtur në Arabinë Saudite?

Ndërkombëtare
Mourinho merr ofertë marramendëse për të trajnuar në Arabinë Saudite

Mourinho merr ofertë marramendëse për të trajnuar në Arabinë Saudite

Ndërkombëtare
Pranoi ofertë 400 milionë euro në vit nga Al Hilal – Messi tashmë ka marrë vendim për të ardhmen

Pranoi ofertë 400 milionë euro në vit nga Al Hilal – Messi tashmë ka marrë vendim për të ardhmen

Ligue 1
Ronaldo bën një pretendim të guximshëm për Superligën e Arabisë Saudite

Ronaldo bën një pretendim të guximshëm për Superligën e Arabisë Saudite

Ligat tjera
Arabia Saudite gati t’i ndryshoj ligjet, përgatit një ofertë për Messin të njëjtë me atë të Ronaldos

Arabia Saudite gati t’i ndryshoj ligjet, përgatit një ofertë për Messin të njëjtë me atë të Ronaldos

Ligat tjera
Cristiano nuk duroi dot: Reagimi i Ronaldos kur tifozët thërrisni emrin e Messit në humbjen e Al Nassr

Cristiano nuk duroi dot: Reagimi i Ronaldos kur tifozët thërrisni emrin e Messit në humbjen e Al Nassr

Ligat tjera
Ronaldo u zemërua pas disfatës dhe provokimeve nga tribuna: Ai goditi shishet e ujit duke dal nga fusha

Ronaldo u zemërua pas disfatës dhe provokimeve nga tribuna: Ai goditi shishet e ujit duke dal nga fusha

Ligat tjera
Ndikimi i jashtëzakonshëm i Cristiano Ronaldos në rrjetet sociale të Al Nassr

Ndikimi i jashtëzakonshëm i Cristiano Ronaldos në rrjetet sociale të Al Nassr

Ligat tjera
Messi do të marrë një ofertë marramendëse për të luajtur në Arabinë Saudite – shuma e ofruar për të kalon edhe atë të CR7

Messi do të marrë një ofertë marramendëse për të luajtur në Arabinë Saudite – shuma e ofruar për të kalon edhe atë të CR7

Ndërkombëtare
Shuma mahnitëse e parave që kushton për të punësuar Cristiano Ronaldon për një ditë

Shuma mahnitëse e parave që kushton për të punësuar Cristiano Ronaldon për një ditë

Ndërkombëtare
Si mund të duket jeta për Cristiano Ronaldon pas pensionimit nga futbolli – portugezi mes katër opsionesh

Si mund të duket jeta për Cristiano Ronaldon pas pensionimit nga futbolli – portugezi mes katër opsionesh

Ligat tjera
Ronaldos i thuhet ta rishkruajë historinë e ligës arabe

Ronaldos i thuhet ta rishkruajë historinë e ligës arabe

Ligat tjera
Al Nassr dëshiron ta ribashkojë Ronaldon me dy ish-bashkëlojtarë

Al Nassr dëshiron ta ribashkojë Ronaldon me dy ish-bashkëlojtarë

Ligat tjera
Cristiano Ronaldo vesh kostumet tradicionale të Arabisë Saudite dhe feston me skuadrën

Cristiano Ronaldo vesh kostumet tradicionale të Arabisë Saudite dhe feston me skuadrën

Ligat tjera
Huqja e vitit, apo asistim – Ronaldo bëhet autor i një prej asistimeve më të çuditshme në futboll

Huqja e vitit, apo asistim – Ronaldo bëhet autor i një prej asistimeve më të çuditshme në futboll

Ligat tjera
Ronaldo tani në rolin e asistuesit, portugezi është përshtatur shkëlqyeshëm të Al Nassr

Ronaldo tani në rolin e asistuesit, portugezi është përshtatur shkëlqyeshëm të Al Nassr

Ligat tjera