LAJMI I FUNDIT:

Superkupa e Italisë

100 Artikuj

Steven Zhang bëhet presidenti i tretë më i suksesshëm i Interit

Steven Zhang bëhet presidenti i tretë më i suksesshëm i Interit

Ndërkombëtare
“Projekti ynë do të fokusohet në fitore”, Steven Zhang siguron që Interi do të vazhdojë të fitojë

“Projekti ynë do të fokusohet në fitore”, Steven Zhang siguron që Interi do të vazhdojë të fitojë

Serie A
Dzeko i lumtur me fitoren ndaj Milanit: Paraqitje e madhe, nuk dua të flas për kontratën tani

Dzeko i lumtur me fitoren ndaj Milanit: Paraqitje e madhe, nuk dua të flas për kontratën tani

Serie A
Pioli pas humbjes ndaj Interit: Dhemb shumë, bëmë shumë gabime

Pioli pas humbjes ndaj Interit: Dhemb shumë, bëmë shumë gabime

Serie A
Notat e lojtarëve, Milan 0-3 Inter: Dzeko dhe Skriniar më të mirët 

Notat e lojtarëve, Milan 0-3 Inter: Dzeko dhe Skriniar më të mirët 

Serie A
Formacionet zyrtare të Superkupës së talisë: Milan dhe Inter duan trofeun

Formacionet zyrtare të Superkupës së talisë: Milan dhe Inter duan trofeun

Serie A
Milan – Inter: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim për Superkupën e Italisë

Milan – Inter: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim për Superkupën e Italisë

Ndërkombëtare
Vendet e mundshme ku mund të zhvillohet Superkupa e Italisë mes Milanit dhe Interit

Vendet e mundshme ku mund të zhvillohet Superkupa e Italisë mes Milanit dhe Interit

Serie A
Inzaghi tashmë ka fituar më shumë se Conte te Interi

Inzaghi tashmë ka fituar më shumë se Conte te Interi

Ndërkombëtare
Veron: Interi meriton të fitojë tre trofetë në Itali

Veron: Interi meriton të fitojë tre trofetë në Itali

Serie A
Ngriten paralele për veprimet e Rebic dhe Bonuccit- tifozët e Juventusit duan që kroati të ndëshkohet

Ngriten paralele për veprimet e Rebic dhe Bonuccit- tifozët e Juventusit duan që kroati të ndëshkohet

Serie A
Tifozët ultras të Interit e ‘ftojnë në takim’ Bonuccin pas përplasjes me sekretarin e tyre

Tifozët ultras të Interit e ‘ftojnë në takim’ Bonuccin pas përplasjes me sekretarin e tyre

Serie A
Bonucci i shpëton dënimit pas përplasjes me sekretarin e Interit, por gjobitet vetëm me të holla

Bonucci i shpëton dënimit pas përplasjes me sekretarin e Interit, por gjobitet vetëm me të holla

Serie A
Allegri pas humbjes nga Interi: Futbolli është shpikur nga djalli

Allegri pas humbjes nga Interi: Futbolli është shpikur nga djalli

Serie A
Presidenti i Interit, Zhang pas trofeut të Superkupës së Italisë: Ky është një moment vërtetë i veçantë, fitoren ua dedikojë tifozëve

Presidenti i Interit, Zhang pas trofeut të Superkupës së Italisë: Ky është një moment vërtetë i veçantë, fitoren ua dedikojë tifozëve

Serie A
Tifozët ultras të Juventusit shfaqen në stadium pankartën tronditëse kundër presidentit Agnelli

Tifozët ultras të Juventusit shfaqen në stadium pankartën tronditëse kundër presidentit Agnelli

Serie A
Bonucci nuk mundi ta kapërdijë humbjen e Superkupës së Italisë, dëshiroi t’i qërojë hesapet me sekretarin e Interit pas golit të Sanchezit

Bonucci nuk mundi ta kapërdijë humbjen e Superkupës së Italisë, dëshiroi t’i qërojë hesapet me sekretarin e Interit pas golit të Sanchezit

Serie A
Inzaghi: Juventusi i fortë, por Interi e meritoi Superkupën e Italisë

Inzaghi: Juventusi i fortë, por Interi e meritoi Superkupën e Italisë

Serie A
Notat e lojtarëve, Inter 2-1 Juventus: Calhanoglu më i miri në fushë

Notat e lojtarëve, Inter 2-1 Juventus: Calhanoglu më i miri në fushë

Serie A
Interi mposht Juventusin pas vazhdimeve dhe fiton Superkupën e Italisë

Interi mposht Juventusin pas vazhdimeve dhe fiton Superkupën e Italisë

Ndërkombëtare
Nga një gol për secilën skuadër, Inter dhe Juve shkojnë në pushim me shifra identike

Nga një gol për secilën skuadër, Inter dhe Juve shkojnë në pushim me shifra identike

Ndërkombëtare
Inter dhe Juve zhvillojnë Derby d’Italia në Superkupën e Italisë – formacionet zyrtare

Inter dhe Juve zhvillojnë Derby d’Italia në Superkupën e Italisë – formacionet zyrtare

Ndërkombëtare
Barella zbulon sekretin e tij dhe paralajmëron Juventusin për finalen e Superkupës së Italisë

Barella zbulon sekretin e tij dhe paralajmëron Juventusin për finalen e Superkupës së Italisë

Serie A
Inter – Juventus: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim për finalen e Superkupës së Italisë

Inter – Juventus: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim për finalen e Superkupës së Italisë

Ndërkombëtare