LAJMI I FUNDIT:
Super Viva

Super Viva

154 Artikuj

Info

Super VIVA është rrjeti më modern i supermarketeve dhe me rritjen më të shpejt në Kosovë. Super VIVA-n tuaj e gjeni në: Prishtinë, Fushë Kosovë, Ferizaj, Suharekë, Prizren, Rahovec, Xërxë, Lipjan, me gjithsej 21 supermarkete.

Dikush shumë shpejtë ka me fitu 1 anije!

Dikush shumë shpejtë ka me fitu 1 anije!

Super Viva
Loja shpërblyese nga Super Viva me super shpërblime

Loja shpërblyese nga Super Viva me super shpërblime

Super Viva
Këta jogurta me fruta duhet të jenë gjëja e parë që i konsumoni në mëngjeset e verës

Këta jogurta me fruta duhet të jenë gjëja e parë që i konsumoni në mëngjeset e verës

Super Viva
Krijo përditshmëri të shëndetshme me këto produkte

Krijo përditshmëri të shëndetshme me këto produkte

Super Viva
A keni dëgju për akullore pa gluten?

A keni dëgju për akullore pa gluten?

Super Viva
Po kërkoni biskota të shijshme dhe të shëndetshme? Këto janë për ju 

Po kërkoni biskota të shijshme dhe të shëndetshme? Këto janë për ju 

Super Viva
Patëllxhani, kungulli i njomë dhe specat – burime të vitaminave e mineraleve për shëndet të mirë

Patëllxhani, kungulli i njomë dhe specat – burime të vitaminave e mineraleve për shëndet të mirë

Super Viva
Kjo nuk është reklamë, por OFERTË SPECIALE

Kjo nuk është reklamë, por OFERTË SPECIALE

Super Viva
Pse fasulet janë të rëndësishme për ne?  

Pse fasulet janë të rëndësishme për ne?  

Super Viva
Kafja e shqiptarëve edhe në Kosovë  

Kafja e shqiptarëve edhe në Kosovë  

Super Viva
A keni dëgjuar për këto përfitime shëndetësore të misrit?

A keni dëgjuar për këto përfitime shëndetësore të misrit?

Super Viva
Po kërkoni diçka të thjeshtë, të shpejtë dhe të shijshme? Ja zgjedhja ideale

Po kërkoni diçka të thjeshtë, të shpejtë dhe të shijshme? Ja zgjedhja ideale

Super Viva
A i dini këto arsye pse duhet të hani më shumë çokollatë?

A i dini këto arsye pse duhet të hani më shumë çokollatë?

Super Viva
Si të përgatitni pica për 10 minuta?

Si të përgatitni pica për 10 minuta?

Super Viva
Ky është vendi në Kosovë ku mund ta provoni kafen e njohur botërore Starbucks!

Ky është vendi në Kosovë ku mund ta provoni kafen e njohur botërore Starbucks!

Super Viva
Kikiriku – a është më të vërtetë i shëndetshëm? 

Kikiriku – a është më të vërtetë i shëndetshëm? 

Super Viva
Nëse keni probleme me acarimet e lëkures së bebes suaj, zgjedhi këto pelena

Nëse keni probleme me acarimet e lëkures së bebes suaj, zgjedhi këto pelena

Super Viva
Pasta – e preferuara e të gjithëve, por a i keni provuar ato me fruta deti?

Pasta – e preferuara e të gjithëve, por a i keni provuar ato me fruta deti?

Super Viva
A keni dëgjuar për këto përfitime shëndetësore të patates?

A keni dëgjuar për këto përfitime shëndetësore të patates?

Super Viva
Ja pse duhet të konsumoni më shumë ullinj

Ja pse duhet të konsumoni më shumë ullinj

Super Viva
Vajrat që duhet patjetër t’i keni në kuzhinën tuaj

Vajrat që duhet patjetër t’i keni në kuzhinën tuaj

Super Viva
Për ju që i adhuroni pastat, ja zgjedhja ideale 

Për ju që i adhuroni pastat, ja zgjedhja ideale 

Super Viva
Sa e shëndetshme është mjalta?

Sa e shëndetshme është mjalta?

Super Viva
Fish Fingers – zgjedhja ideale për mezen tuaj!

Fish Fingers – zgjedhja ideale për mezen tuaj!

Super Viva