LAJMI I FUNDIT:

Supë

38 Artikuj

Supë me thjerrëza dhe spinaq. Racion i lehtë dhe i shijshëm pa gluten

Supë me thjerrëza dhe spinaq. Racion i lehtë dhe i shijshëm pa gluten

Supa
Krem-supa vitaminoze

Krem-supa vitaminoze

Supa
Supë e lehtë me lakër, karota, patate dhe oriz

Supë e lehtë me lakër, karota, patate dhe oriz

Supa
Supë italiane me bukë dhe qumësht

Supë italiane me bukë dhe qumësht

Supa
Si të kapërceni shpejt një ftohje – pesë hile që funksionojnë

Si të kapërceni shpejt një ftohje – pesë hile që funksionojnë

Si të…
Supë me gështenja

Supë me gështenja

Supa
Receta perfekte e supës me bizele dhe borzilok

Receta perfekte e supës me bizele dhe borzilok

Supa
Supë kremoze pa yndyrë me fasule të bardhë

Supë kremoze pa yndyrë me fasule të bardhë

Supa
Supë me bizele dhe nenexhik: Një shije freskie që gjallëron të gjithë trupin!

Supë me bizele dhe nenexhik: Një shije freskie që gjallëron të gjithë trupin!

Supa
Krem-supë me brokoli, një kënaqësi e shijshme me pak kalori

Krem-supë me brokoli, një kënaqësi e shijshme me pak kalori

Receta gatimi
Supë kremoze me brokoli sipas recetës së Jamie Oliverit

Supë kremoze me brokoli sipas recetës së Jamie Oliverit

Supa
Zgjedhje e përsosur për ditët e ftohta – supë kremoze me gështenja

Zgjedhje e përsosur për ditët e ftohta – supë kremoze me gështenja

Supa
Një familje në Wuhan vrapon në spital për të bërë testin e COVID-19, porositën supë derri – u erdhi së bashku me një lakuriq të ngordhur

Një familje në Wuhan vrapon në spital për të bërë testin e COVID-19, porositën supë derri – u erdhi së bashku me një lakuriq të ngordhur

Nga Bota
Krem-supë me selino dhe mollë

Krem-supë me selino dhe mollë

Supa
Supë kremi nga kërpudhat sipas recetës së gjyshes!

Supë kremi nga kërpudhat sipas recetës së gjyshes!

Supa
Coronavirusi ndoshta është përhapur nga lakuriqët, ndërsa një video tregon gruan kineze duke ngrënë supë lakuriqi

Coronavirusi ndoshta është përhapur nga lakuriqët, ndërsa një video tregon gruan kineze duke ngrënë supë lakuriqi

Nga Bota
Supa e cila eliminon helmet dhe yndyrat nga trupi: Racion i shëndetshëm plot vitamina dhe minerale

Supa e cila eliminon helmet dhe yndyrat nga trupi: Racion i shëndetshëm plot vitamina dhe minerale

Supa
Si ta bëni të kthjellët supën e turbullt shumë?

Si ta bëni të kthjellët supën e turbullt shumë?

Supa
Supë e ftohtë nga panxhari i kuq dhe xhenxhefili për pak minuta

Supë e ftohtë nga panxhari i kuq dhe xhenxhefili për pak minuta

Supa
Supë me perime të gjelbra sipas recetës së kuzhinierit të famshëm: Vetëm tre përbërës, shije magjepsëse!

Supë me perime të gjelbra sipas recetës së kuzhinierit të famshëm: Vetëm tre përbërës, shije magjepsëse!

Supa
Supë e ftohtë pikante me garniturë

Supë e ftohtë pikante me garniturë

Supa
Supë detoksi nga zarzavatet: Nuk ka asgjë më mirë se kur të bashkohen bizelet, majdanozi, spinaqi dhe selinoja!

Supë detoksi nga zarzavatet: Nuk ka asgjë më mirë se kur të bashkohen bizelet, majdanozi, spinaqi dhe selinoja!

Supa
Supa greke e cila nuk zihet

Supa greke e cila nuk zihet

Supa
Brenda konservës së supës gjeti edhe krimba të ngordhur (Video)

Brenda konservës së supës gjeti edhe krimba të ngordhur (Video)

Dështime