LAJMI I FUNDIT:

Sulm seksual

191 Artikuj

Arrestohet një person për sulm seksual në Lipjan

Arrestohet një person për sulm seksual në Lipjan

Kronika e Zezë
Sulmohet seksualisht një grua në Lipjan

Sulmohet seksualisht një grua në Lipjan

Kronika e Zezë
Sulmohet seksualisht një grua në Zubin Potok

Sulmohet seksualisht një grua në Zubin Potok

Kronika e Zezë
E goditi me thikë pasi viktima refuzoi të merrte drogë dhe të kryente marrëdhënie seksuale – arrestohet i dyshuari në Fushë Kosovë

E goditi me thikë pasi viktima refuzoi të merrte drogë dhe të kryente marrëdhënie seksuale – arrestohet i dyshuari në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Ishte në lidhje dashurie tash e një vit me një të mitur – ferizajasi ndalohet për “sulm seksual”

Ishte në lidhje dashurie tash e një vit me një të mitur – ferizajasi ndalohet për “sulm seksual”

Drejtësi
Arrestohet një person në Shtime për sulm seksual

Arrestohet një person në Shtime për sulm seksual

Kronika e Zezë
Sulmohet seksualisht një grua në Podujevë, arrestohet i dyshuari

Sulmohet seksualisht një grua në Podujevë, arrestohet i dyshuari

Kronika e Zezë
Paraburgim të dyshuarit për sulm seksual

Paraburgim të dyshuarit për sulm seksual

Kronika e Zezë
Sulmoi seksualisht të miturën në shtëpinë e tij, arrestohet i dyshuari në Drenas

Sulmoi seksualisht të miturën në shtëpinë e tij, arrestohet i dyshuari në Drenas

Kronika e Zezë
Sulmohet seksualisht një shtetase e huaj në Prishtinë, i dyshuari e kishte përcjell dhe kishte hyr në ashensor me të

Sulmohet seksualisht një shtetase e huaj në Prishtinë, i dyshuari e kishte përcjell dhe kishte hyr në ashensor me të

Kronika e Zezë
Faktohet sulmi seksual, gjykata spanjolle e dënon edhe zyrtarisht me shumë vite burg dhe para Dani Alvesin

Faktohet sulmi seksual, gjykata spanjolle e dënon edhe zyrtarisht me shumë vite burg dhe para Dani Alvesin

Ndërkombëtare
Një shtetase amerikane e mitur sulmohet seksualisht në Prishtinë

Një shtetase amerikane e mitur sulmohet seksualisht në Prishtinë

Kronika e Zezë
Sulmoi seksualisht 13-vjeçaren teksa po e shoqëronte me veturë për në market, arrestohet 22-vjeçari në Prizren

Sulmoi seksualisht 13-vjeçaren teksa po e shoqëronte me veturë për në market, arrestohet 22-vjeçari në Prizren

Kronika e Zezë
Dëshmia për 12-vjeçaren e abuzuar seksualisht: 29-vjeçari i jepte kontraceptivë që të mos mbetej shtatzënë

Dëshmia për 12-vjeçaren e abuzuar seksualisht: 29-vjeçari i jepte kontraceptivë që të mos mbetej shtatzënë

Shqipëri
Sulmohet seksualisht një vajzë në Gjakovë, rasti po hetohet

Sulmohet seksualisht një vajzë në Gjakovë, rasti po hetohet

Kronika e Zezë
Një vajzë në Fushë Kosovë raporton në polici taksistin – thotë se u ngacmua seksualisht

Një vajzë në Fushë Kosovë raporton në polici taksistin – thotë se u ngacmua seksualisht

Kronika e Zezë
Një e mitur nga Shqipëria sulmohet seksualisht nga babai i saj në Ferizaj

Një e mitur nga Shqipëria sulmohet seksualisht nga babai i saj në Ferizaj

Kronika e Zezë
E kapi për qafe dhe e puthi të miturën – Gjykata në Gjakovë i cakton arrest shtëpiak të dyshuarit për sulm seksual

E kapi për qafe dhe e puthi të miturën – Gjykata në Gjakovë i cakton arrest shtëpiak të dyshuarit për sulm seksual

Drejtësi
Sulmohet seksualisht një e mitur në Lipjan, arrestohet i dyshuari

Sulmohet seksualisht një e mitur në Lipjan, arrestohet i dyshuari

Kronika e Zezë
Dani Alves do të pranojë fajin në rastin e sulmit seksual

Dani Alves do të pranojë fajin në rastin e sulmit seksual

Ndërkombëtare
Sulmohet seksualisht një e mitur në Gjakovë, të dyshuarit i caktohet masa e ndalimit prej 48 orësh

Sulmohet seksualisht një e mitur në Gjakovë, të dyshuarit i caktohet masa e ndalimit prej 48 orësh

Kronika e Zezë
Policia arreston dy persona në Podujevë, dyshohet se dhunuan seksualisht dy vajza

Policia arreston dy persona në Podujevë, dyshohet se dhunuan seksualisht dy vajza

Kronika e Zezë
Rikthehet në fokus deklarata e Katy Perry para shumë vitesh që konsiderohet si paralajmërim për Russell Brand

Rikthehet në fokus deklarata e Katy Perry para shumë vitesh që konsiderohet si paralajmërim për Russell Brand

Po Flitet
Ngacmoi seksualisht një femër, arrestohet i dyshuari në Prishtinë

Ngacmoi seksualisht një femër, arrestohet i dyshuari në Prishtinë

Kronika e Zezë


mob5