LAJMI I FUNDIT:

Sulm me thikë

286 Artikuj

Gjatë orës së mësimit nxënësi nxori thikën dhe ia nguli në sy arsimtarit, horror në një shkollë në Spanjë – pesë të therur

Gjatë orës së mësimit nxënësi nxori thikën dhe ia nguli në sy arsimtarit, horror në një shkollë në Spanjë – pesë të therur

Evropa
Një vajzë 15-vjeçe vritet para një qendre tregtare në Londër, policia britanike arreston një adoleshent

Një vajzë 15-vjeçe vritet para një qendre tregtare në Londër, policia britanike arreston një adoleshent

Evropa
Arrestohet i mituri në Vushtrri, kërcënon bashkëmoshatarin e tij duke i kërkuar para

Arrestohet i mituri në Vushtrri, kërcënon bashkëmoshatarin e tij duke i kërkuar para

Kronika e Zezë
Sulmohet me thikë një i mitur në Prishtinë, arrestohet bashkëmoshatari i tij

Sulmohet me thikë një i mitur në Prishtinë, arrestohet bashkëmoshatari i tij

Kronika e Zezë
Sulmoi me thikë nënën e saj, arrestohet e dyshuara në Fushë Kosovë

Sulmoi me thikë nënën e saj, arrestohet e dyshuara në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Sherr mes adoleshentëve në Shkodër, plagoset me thikë 16-vjeçari

Sherr mes adoleshentëve në Shkodër, plagoset me thikë 16-vjeçari

Shqipëri
I mituri në Prizren sulmon me thikë një person, arrestohet nga Policia

I mituri në Prizren sulmon me thikë një person, arrestohet nga Policia

Kronika e Zezë
Sulm me thikë në Norvegji, një student plagosi dy profesorë në universitet

Sulm me thikë në Norvegji, një student plagosi dy profesorë në universitet

Evropa
Sulmohet me thikë një person në Prizren

Sulmohet me thikë një person në Prizren

Kronika e Zezë
Sulmohet me thikë një person në Prishtinë, arrestohet i dyshuari

Sulmohet me thikë një person në Prishtinë, arrestohet i dyshuari

Kronika e Zezë
Pamje që thuhet se tregojnë momentin e sulmit në Tel Aviv – ku një shofer, me makinë u përplas për këmbësorët, pastaj i sulmoi me thikë

Pamje që thuhet se tregojnë momentin e sulmit në Tel Aviv – ku një shofer, me makinë u përplas për këmbësorët, pastaj i sulmoi me thikë

Nga Bota
Shtatë të plagosur pasi një shofer me një makinë u përplas për këmbësorët në Tel Aviv – pastaj i sulmoi me thikë

Shtatë të plagosur pasi një shofer me një makinë u përplas për këmbësorët në Tel Aviv – pastaj i sulmoi me thikë

Nga Bota
Sulmohet me mjet të mprehtë, i lënduari nga Fushë Kosova dërgohet në QKUK

Sulmohet me mjet të mprehtë, i lënduari nga Fushë Kosova dërgohet në QKUK

Kronika e Zezë
Katër të plagosur pasi një burrë me sëpatë sulmoi klientët në tri restorante në Zelandën e Re

Katër të plagosur pasi një burrë me sëpatë sulmoi klientët në tri restorante në Zelandën e Re

Nga Bota
Pamje rrëqethëse nga Franca, emigranti sirian ther me thikë fëmijën në karrocë – gruaja që ishte me të tentoi ta mbrojë me trup

Pamje rrëqethëse nga Franca, emigranti sirian ther me thikë fëmijën në karrocë – gruaja që ishte me të tentoi ta mbrojë me trup

Evropa
Pas sulmit me thikë ndaj fëmijëve, deklarohet kryeministrja franceze: Nuk ka prova për terrorizëm

Pas sulmit me thikë ndaj fëmijëve, deklarohet kryeministrja franceze: Nuk ka prova për terrorizëm

Evropa
Ish-futbollisti francez: Sulmuesi më doli përballë, i thashë policisë – vriteni

Ish-futbollisti francez: Sulmuesi më doli përballë, i thashë policisë – vriteni

Evropa
Pas sulmit me thikë në një park lodrash në Francë, deklarohet presidenti Emmanuel Macron

Pas sulmit me thikë në një park lodrash në Francë, deklarohet presidenti Emmanuel Macron

Evropa
Momenti i arrestimit të sulmuesit që theri fëmijët në parkun e lodrave në Francë, dy policë mezi e mbanin – i treti i vendoste prangat

Momenti i arrestimit të sulmuesit që theri fëmijët në parkun e lodrave në Francë, dy policë mezi e mbanin – i treti i vendoste prangat

Evropa
Të paktën tre të plagosur pas një sulmi me thikë pranë një shkolle në Suedi

Të paktën tre të plagosur pas një sulmi me thikë pranë një shkolle në Suedi

Evropa
E sulmon me mjet të mbrehtë për shkak të një mosmarrëveshjeje, i dyshuari  në Prishtinë dërgohet në mbajtje

E sulmon me mjet të mbrehtë për shkak të një mosmarrëveshjeje, i dyshuari në Prishtinë dërgohet në mbajtje

Kronika e Zezë
Nuk iu bind urdhrave dhe iu vërsul policëve me thikë në dorë, momenti kur burri në Londër goditet me revole elektrike

Nuk iu bind urdhrave dhe iu vërsul policëve me thikë në dorë, momenti kur burri në Londër goditet me revole elektrike

Evropa
Sulm me thikë brenda palestrës së fitnesit në Gjermani, lëndohen katër persona

Sulm me thikë brenda palestrës së fitnesit në Gjermani, lëndohen katër persona

Evropa
Dy të plagosur me thikë në Durrës

Dy të plagosur me thikë në Durrës

Shqipëri