LAJMI I FUNDIT:

Substanca narkotike

89 Artikuj

Arrestohen pesë persona në Prishtinë – u sekuestrohen armë dhe substanca narkotike

Arrestohen pesë persona në Prishtinë – u sekuestrohen armë dhe substanca narkotike

Kronika e Zezë
Prokuroria Speciale ngre aktakuzë ndaj një personi për blerje, posedim dhe shitje e paautorizuar e narkotikëve

Prokuroria Speciale ngre aktakuzë ndaj një personi për blerje, posedim dhe shitje e paautorizuar e narkotikëve

Drejtësi
Prokuroria Speciale ngrit aktakuzë ndaj një personi, dyshohet për këto vepra penale

Prokuroria Speciale ngrit aktakuzë ndaj një personi, dyshohet për këto vepra penale

Kosovë
Arrestohet një grua, u kap me substanca narkotike gjatë një vizite te një i burgosur në Dubravë

Arrestohet një grua, u kap me substanca narkotike gjatë një vizite te një i burgosur në Dubravë

Kronika e Zezë
Parandalohet kontrabanda me substanca narkotike në Dubravë

Parandalohet kontrabanda me substanca narkotike në Dubravë

Kronika e Zezë
Arrestohet 22-vjeçari në Ferizaj, iu gjetën tri qese me marihuanë

Arrestohet 22-vjeçari në Ferizaj, iu gjetën tri qese me marihuanë

Kronika e Zezë
Konfiskohen mbi pesë kilogramë drogë në Prishtinë

Konfiskohen mbi pesë kilogramë drogë në Prishtinë

Kronika e Zezë
I gjejnë marihuanë, kokainë e heroinë në banesë – arrestohet i dyshuari në Prishtinë

I gjejnë marihuanë, kokainë e heroinë në banesë – arrestohet i dyshuari në Prishtinë

Kronika e Zezë
Kapen me pesë kilogramë drogë, arrestohen të dyshuarit në Gjakovë

Kapen me pesë kilogramë drogë, arrestohen të dyshuarit në Gjakovë

Kosovë
Arrestohen dy persona në Prishtinë – u sekuestrohet kanabis dhe heroinë

Arrestohen dy persona në Prishtinë – u sekuestrohet kanabis dhe heroinë

Kronika e Zezë
Operacion i gjerë policor, arrestohen disa persona të dyshuar për shitblerje të drogës

Operacion i gjerë policor, arrestohen disa persona të dyshuar për shitblerje të drogës

Kronika e Zezë
Arrestohet një shtetas i Shqipërisë në Kosovë, i sekuestrohen mbi tre kilogram marihuanë

Arrestohet një shtetas i Shqipërisë në Kosovë, i sekuestrohen mbi tre kilogram marihuanë

Kronika e Zezë
Gjendet substanca narkotike në Qendrën Korrektuese në Dubravë, njërit i kapen 26 qese me marihuanë

Gjendet substanca narkotike në Qendrën Korrektuese në Dubravë, njërit i kapen 26 qese me marihuanë

Kronika e Zezë
Vazhdon plani operativ “Mjegulla” – konfiskohen edhe mbi 6 kilogram marihuanë dhe kokainë

Vazhdon plani operativ “Mjegulla” – konfiskohen edhe mbi 6 kilogram marihuanë dhe kokainë

Kronika e Zezë
Arrestohet një person në Istog, në shtëpinë e tij iu gjetën mbi një kilogram marihuanë e heroinë

Arrestohet një person në Istog, në shtëpinë e tij iu gjetën mbi një kilogram marihuanë e heroinë

Kronika e Zezë
Konfiskohen shtatë qese marihuanë dhe kokainë në Prizren, arrestohen dy perosna

Konfiskohen shtatë qese marihuanë dhe kokainë në Prizren, arrestohen dy perosna

Kronika e Zezë
Arrestohen tre të rinj në Prishtinë, iu sekuestrohen narkotikë të llojeve të ndryshme

Arrestohen tre të rinj në Prishtinë, iu sekuestrohen narkotikë të llojeve të ndryshme

Kosovë
Policia u gjeti kokainë, marihuanë e hashash në veturë dhe shtëpi – arrestohen dy persona në Prishtinë

Policia u gjeti kokainë, marihuanë e hashash në veturë dhe shtëpi – arrestohen dy persona në Prishtinë

Kronika e Zezë
Prizren, arrestohen katër persona për posedim të drogës

Prizren, arrestohen katër persona për posedim të drogës

Kronika e Zezë
Paraburgim ndaj një personi në Ferizaj, dyshohet për blerje dhe shitje të narkotikëve

Paraburgim ndaj një personi në Ferizaj, dyshohet për blerje dhe shitje të narkotikëve

Kosovë
Policia i gjeti kokainë e marihuanë – arrestohet i dyshuari nga Drenasi

Policia i gjeti kokainë e marihuanë – arrestohet i dyshuari nga Drenasi

Kronika e Zezë
Brenda laboratorit të toksikologjisë të Institutit të Mjekësisë Ligjore – aty ku ende nuk kryhen analizat kuantitave të drogave dhe barnave

Brenda laboratorit të toksikologjisë të Institutit të Mjekësisë Ligjore – aty ku ende nuk kryhen analizat kuantitave të drogave dhe barnave

Elfije Boletini
Vozitje nën ndikimin e substancave narkotike, 64 raste në më pak se tetë muaj

Vozitje nën ndikimin e substancave narkotike, 64 raste në më pak se tetë muaj

Shqipëri
Tre persona arrestohen në Obiliq pasi u hasën duke bërë shit-blerje të drogës

Tre persona arrestohen në Obiliq pasi u hasën duke bërë shit-blerje të drogës

Kronika e Zezë