LAJMI I FUNDIT:

Stuttgart

123 Artikuj

Bayerni e mbyll sezonin në Bundesliga me humbje të thellë nga Stuttgarti

Bayerni e mbyll sezonin në Bundesliga me humbje të thellë nga Stuttgarti

Bundesliga
Lojtarët e Stuttgartit i dhurojnë 200 mijë euro pjesëtareve të stafit pas kthimit të formës në Bundesliga

Lojtarët e Stuttgartit i dhurojnë 200 mijë euro pjesëtareve të stafit pas kthimit të formës në Bundesliga

Bundesliga
Stuttgarti dërgon agjentët në Shqipëri për ta përcjellë mesfushorin Esat Mala

Stuttgarti dërgon agjentët në Shqipëri për ta përcjellë mesfushorin Esat Mala

Superliga
Rashica po largohet nga Vitesse, e konfirmon klubi holandez

Rashica po largohet nga Vitesse, e konfirmon klubi holandez

Përfaqësuesja e Kosovës
Edhe një skuadër gjermane pas Rashicës, Stuttgarti i gatshëm të shpenzojë për yllin e Kosovës

Edhe një skuadër gjermane pas Rashicës, Stuttgarti i gatshëm të shpenzojë për yllin e Kosovës

Bundesliga
Zyrtarizimet që mund t’ju kenë ikur në javën e parë të janarit

Zyrtarizimet që mund t’ju kenë ikur në javën e parë të janarit

Ndërkombëtare
Stuttgart – Bayern, notat e lojtarëve

Stuttgart – Bayern, notat e lojtarëve

Bundesliga
Fitore minimale e Bayernit ndaj Stuttgartit (Video)

Fitore minimale e Bayernit ndaj Stuttgartit (Video)

Bundesliga
Stuttgart – Bayern Munich, formacionet zyrtare

Stuttgart – Bayern Munich, formacionet zyrtare

Bundesliga
Mbyllet afati kalimtar në Bundesliga, këto janë të gjitha blerjet dhe largimet e skuadrave

Mbyllet afati kalimtar në Bundesliga, këto janë të gjitha blerjet dhe largimet e skuadrave

Bundesliga
Gabigol mund të transferohet në Bundesliga

Gabigol mund të transferohet në Bundesliga

Serie A
Gjashtë futbollistët rebelë nëpër klube, në mesin e tyre edhe një shqiptar (Foto)

Gjashtë futbollistët rebelë nëpër klube, në mesin e tyre edhe një shqiptar (Foto)

Bundesliga
Badstuber: Bayerni nuk besonte te unë

Badstuber: Bayerni nuk besonte te unë

Bundesliga
Gjeniu i transferimeve “tradhton” Bayern Munichun

Gjeniu i transferimeve “tradhton” Bayern Munichun

Bundesliga
Ofertë milionëshe për Hadergjonajn, e kërkon Stuttgarti

Ofertë milionëshe për Hadergjonajn, e kërkon Stuttgarti

Bundesliga
Skuadra e madhe gjermane e do Gabigolin

Skuadra e madhe gjermane e do Gabigolin

Serie A
Aiovski afër transferimit te skuadra e madhe gjermane

Aiovski afër transferimit te skuadra e madhe gjermane

Bundesliga
Pesë skuadra të Bundesligës pas Aliovskit

Pesë skuadra të Bundesligës pas Aliovskit

Bundesliga
Edhe një skuadër e madhe gjermane pas Aliovskit

Edhe një skuadër e madhe gjermane pas Aliovskit

Bundesliga
Rrahet keq dhe bëhet për spital reprezentuesi gjerman (Foto)

Rrahet keq dhe bëhet për spital reprezentuesi gjerman (Foto)

Bundesliga
Schweinsteigerin e fton miku i tij t’i bashkohet në Bundesliga 2 (Foto)

Schweinsteigerin e fton miku i tij t’i bashkohet në Bundesliga 2 (Foto)

Bundesliga
Barcelona nuk e vlerësoi, por po shkëlqen në Angli

Barcelona nuk e vlerësoi, por po shkëlqen në Angli

Premier League
Tjetër problem për fanellat Puma

Tjetër problem për fanellat Puma

Bundesliga
Zyrtare: Ferati largohet nga Stuttgarti, ndërron dy skuadra brenda ditës

Zyrtare: Ferati largohet nga Stuttgarti, ndërron dy skuadra brenda ditës

Bundesliga