LAJMI I FUNDIT:

Stuttgart

123 Artikuj

City po e fiton garën për mbrojtësin kroat Borna Sosa

City po e fiton garën për mbrojtësin kroat Borna Sosa

Premier League
Shkon në tre numri i skuadrave gjermane që duan shërbimet e Mërgim Berishës

Shkon në tre numri i skuadrave gjermane që duan shërbimet e Mërgim Berishës

Bundesliga
Jo vetëm Mainz, edhe Stuttgart në garë për Mërgim Berishën

Jo vetëm Mainz, edhe Stuttgart në garë për Mërgim Berishën

Bundesliga
Dy gjigantët gjermanë në garë për Kalajdzic, Stuttgarti i vendos çmimin e largimit

Dy gjigantët gjermanë në garë për Kalajdzic, Stuttgarti i vendos çmimin e largimit

Bundesliga
Skena të pabesueshme vijnë nga Gjermania, Stuttgart siguron mbijetesën në kohën shtesë – tifozët pushtojnë fushën në një festë të jashtëzakonshme

Skena të pabesueshme vijnë nga Gjermania, Stuttgart siguron mbijetesën në kohën shtesë – tifozët pushtojnë fushën në një festë të jashtëzakonshme

Bundesliga
Përfundon sezoni 2021/22 në Bundesliga – Bayerni vazhdon dominimin, Stuttgart shpëton në xhiron e fundit dhe Hertha mbetet në barazh

Përfundon sezoni 2021/22 në Bundesliga – Bayerni vazhdon dominimin, Stuttgart shpëton në xhiron e fundit dhe Hertha mbetet në barazh

Bundesliga
Talenti Elton Krasniqi kalon te VfB Stuttgart

Talenti Elton Krasniqi kalon te VfB Stuttgart

Bundesliga
Gnabry më i miri: Bayern Munich 2-2 Stuttgart, notat e lojtarëve

Gnabry më i miri: Bayern Munich 2-2 Stuttgart, notat e lojtarëve

Bundesliga
Bayerni ndalet nga Stuttgarti që po lufton për mbijetesë

Bayerni ndalet nga Stuttgarti që po lufton për mbijetesë

Bundesliga
Bayerni përballet me Stuttgartin që po lufton për mbijetesë – formacionet zyrtare

Bayerni përballet me Stuttgartin që po lufton për mbijetesë – formacionet zyrtare

Bundesliga
Notat e lojtarëve, Stuttgart 0-2 Borussia Dormund: Brandt më i miri në fushë

Notat e lojtarëve, Stuttgart 0-2 Borussia Dormund: Brandt më i miri në fushë

Bundesliga
Borussia Dormund kthehet te fitorja ndaj Stuttgart me golat Julian Brandt

Borussia Dormund kthehet te fitorja ndaj Stuttgart me golat Julian Brandt

Bundesliga
Stuttgarti ia cakton çmimin, Chelsea e Inter pas Sosas

Stuttgarti ia cakton çmimin, Chelsea e Inter pas Sosas

Bundesliga
Notat e lojtarëve, Stuttgart 0-5 Bayern Munich: Gnabry pothuajse perfekt

Notat e lojtarëve, Stuttgart 0-5 Bayern Munich: Gnabry pothuajse perfekt

Bundesliga
Bayern Munich fiton bindshëm ndaj Sttutgatt, shkëlqejnë Gnabry dhe Lewa

Bayern Munich fiton bindshëm ndaj Sttutgatt, shkëlqejnë Gnabry dhe Lewa

Bundesliga
Stuttgart – Bayern Munich, formacionet zyrtare

Stuttgart – Bayern Munich, formacionet zyrtare

Bundesliga
Një emër i ri për stolin e Përfaqësueses së Kosovës, ish-trajneri i Schalkes i propozohet FFK-së

Një emër i ri për stolin e Përfaqësueses së Kosovës, ish-trajneri i Schalkes i propozohet FFK-së

Përfaqësuesja e Kosovës
Borussia Dortmund fiton ndaj Sttutgart, afrohet ndaj lider me vetëm një pikë

Borussia Dortmund fiton ndaj Sttutgart, afrohet ndaj lider me vetëm një pikë

Bundesliga
Formacionet zyrtare: Dortmund – Stuttgart

Formacionet zyrtare: Dortmund – Stuttgart

Bundesliga
Formacioni më i mirë në Bundesliga me blerjet e afatit kalimtar veror – emra si Malen, Sabitzer dhe Silva në 11-shen startuese

Formacioni më i mirë në Bundesliga me blerjet e afatit kalimtar veror – emra si Malen, Sabitzer dhe Silva në 11-shen startuese

Bundesliga
Depay shënon supergol ndaj Stuttgartit

Depay shënon supergol ndaj Stuttgartit

Ndërkombëtare
Golashënuesi më i mirë i Stuttgart zbulon se si ka luajtur me identitet të rremë, atë ia kishte ndryshuar agjenti

Golashënuesi më i mirë i Stuttgart zbulon se si ka luajtur me identitet të rremë, atë ia kishte ndryshuar agjenti

Bundesliga
Shumë skuadra pas tij, Bayerni gati ta shes portierin Nubel

Shumë skuadra pas tij, Bayerni gati ta shes portierin Nubel

Bundesliga
Haaland i jashtëzakonshëm, thyen rekordin e shpejtësisë në Bundesliga

Haaland i jashtëzakonshëm, thyen rekordin e shpejtësisë në Bundesliga

Bundesliga