LAJMI I FUNDIT:

Stuttgart

117 Artikuj

E ardhmja e Ardon Jasharit në Gjermani, Gladbach dhe Stuttgart skuadrat favorite për mesfushorin shqiptar

E ardhmja e Ardon Jasharit në Gjermani, Gladbach dhe Stuttgart skuadrat favorite për mesfushorin shqiptar

Bundesliga
Notat e lojtarëve, Stuttgart 3-3 Borussia Dortmund: Malen dhe Vagnoman më të mirët

Notat e lojtarëve, Stuttgart 3-3 Borussia Dortmund: Malen dhe Vagnoman më të mirët

Bundesliga
Dramë në minutat e fundit, Borussia Dortmund lëshon dy herë fitoren nga duart

Dramë në minutat e fundit, Borussia Dortmund lëshon dy herë fitoren nga duart

Bundesliga
Dortmundi para një udhëtimi të vështirë te Stuttgart, formacionet zyrtare

Dortmundi para një udhëtimi të vështirë te Stuttgart, formacionet zyrtare

Bundesliga
Notat e lojtarëve, Stuttgart 1-2 Bayern Munich: De Ligt shkëlqen

Notat e lojtarëve, Stuttgart 1-2 Bayern Munich: De Ligt shkëlqen

Bundesliga
Bayern Munichu fiton në udhëtim te Stuttgarti dhe rikthen pozitën e parë

Bayern Munichu fiton në udhëtim te Stuttgarti dhe rikthen pozitën e parë

Bundesliga
Bayern Munich luan vetëm për fitore te Stuttgarti, formacionet zyrtare  

Bayern Munich luan vetëm për fitore te Stuttgarti, formacionet zyrtare  

Bundesliga
Shkëlqeu Bellingham: Dortmund 5-0 Stuttgart, notat e lojtarëve

Shkëlqeu Bellingham: Dortmund 5-0 Stuttgart, notat e lojtarëve

Bundesliga
Dortmundi shkatërron Stuttgartin – Bellingham i pandalshëm

Dortmundi shkatërron Stuttgartin – Bellingham i pandalshëm

Bundesliga
Dortmund kërkon këndelljen ndaj Stuttgart, formacionet zyrtare

Dortmund kërkon këndelljen ndaj Stuttgart, formacionet zyrtare

Bundesliga
Nga Valencia te Arsenal, Barcelona e Real Sociedad: Ekipet me moshën mesatare më të re në top pesë ligat evropiane

Nga Valencia te Arsenal, Barcelona e Real Sociedad: Ekipet me moshën mesatare më të re në top pesë ligat evropiane

La Liga
Barazimi i tretë radhazi në Bundesliga, Muller me kritika të mëdha

Barazimi i tretë radhazi në Bundesliga, Muller me kritika të mëdha

Bundesliga
Notat e lojtarëve, Bayern Munich 2-2 Stuttgart: Mazraoui dhe Guirassy më të mirët

Notat e lojtarëve, Bayern Munich 2-2 Stuttgart: Mazraoui dhe Guirassy më të mirët

Bundesliga
Bayern Munich ndalet në shtëpi nga Stuttgart në ndeshjen e katër golave

Bayern Munich ndalet në shtëpi nga Stuttgart në ndeshjen e katër golave

Bundesliga
Bayerni kërkon të rikthehet te fitorja në Bundesliga ndaj Stuttgartit, formacionet zyrtare

Bayerni kërkon të rikthehet te fitorja në Bundesliga ndaj Stuttgartit, formacionet zyrtare

Bundesliga
Rangnick këshillon lojtarin që të mbetet në ekipin e tij pavarësisht interesimit të Man Utd

Rangnick këshillon lojtarin që të mbetet në ekipin e tij pavarësisht interesimit të Man Utd

Premier League
Real Madridi ka tetë emra për zëvendësuesin e Benzemas, në listë edhe Armando Broja

Real Madridi ka tetë emra për zëvendësuesin e Benzemas, në listë edhe Armando Broja

La Liga
Man Utd ka katër emra për pasues të Ronaldos, Neymar i prinë listës

Man Utd ka katër emra për pasues të Ronaldos, Neymar i prinë listës

Premier League
City po e fiton garën për mbrojtësin kroat Borna Sosa

City po e fiton garën për mbrojtësin kroat Borna Sosa

Premier League
Shkon në tre numri i skuadrave gjermane që duan shërbimet e Mërgim Berishës

Shkon në tre numri i skuadrave gjermane që duan shërbimet e Mërgim Berishës

Bundesliga
Jo vetëm Mainz, edhe Stuttgart në garë për Mërgim Berishën

Jo vetëm Mainz, edhe Stuttgart në garë për Mërgim Berishën

Bundesliga
Dy gjigantët gjermanë në garë për Kalajdzic, Stuttgarti i vendos çmimin e largimit

Dy gjigantët gjermanë në garë për Kalajdzic, Stuttgarti i vendos çmimin e largimit

Bundesliga
Skena të pabesueshme vijnë nga Gjermania, Stuttgart siguron mbijetesën në kohën shtesë – tifozët pushtojnë fushën në një festë të jashtëzakonshme

Skena të pabesueshme vijnë nga Gjermania, Stuttgart siguron mbijetesën në kohën shtesë – tifozët pushtojnë fushën në një festë të jashtëzakonshme

Bundesliga
Përfundon sezoni 2021/22 në Bundesliga – Bayerni vazhdon dominimin, Stuttgart shpëton në xhiron e fundit dhe Hertha mbetet në barazh

Përfundon sezoni 2021/22 në Bundesliga – Bayerni vazhdon dominimin, Stuttgart shpëton në xhiron e fundit dhe Hertha mbetet në barazh

Bundesliga