LAJMI I FUNDIT:

Stormy Daniels

18 Artikuj

Aktorja e filmave për të rritur, Stormy Daniels flet për herë të parë pas arrestimit të Tumpit: Mbreti u rrëzua nga froni

Aktorja e filmave për të rritur, Stormy Daniels flet për herë të parë pas arrestimit të Tumpit: Mbreti u rrëzua nga froni

Yjet
Gjykata urdhëron yllin pornografik, Stormy Daniels t’i paguaj Donald Trumpit tarifat ligjore

Gjykata urdhëron yllin pornografik, Stormy Daniels t’i paguaj Donald Trumpit tarifat ligjore

Yjet
Faqja për të rritur ‘Pornhub’ shënon rritje të madhe kërkimesh me emrin e Stormy Daniels pas arrestimit të Trump

Faqja për të rritur ‘Pornhub’ shënon rritje të madhe kërkimesh me emrin e Stormy Daniels pas arrestimit të Trump

Yjet
Stormy Daniels e gatshme të përballet në gjyq me Donald Trumpin: Nuk kam frikë

Stormy Daniels e gatshme të përballet në gjyq me Donald Trumpin: Nuk kam frikë

Yjet
Trump, ish-presidenti i parë amerikan që do të paditet në Nju Jork

Trump, ish-presidenti i parë amerikan që do të paditet në Nju Jork

Botë
Gjykata urdhëron Donald Trumpin që të paguajë tarifat ligjore në padinë e aktores së filmave për të rritur, Stormy Daniels

Gjykata urdhëron Donald Trumpin që të paguajë tarifat ligjore në padinë e aktores së filmave për të rritur, Stormy Daniels

Yjet
Stormy Daniels humb gjyqin, do t’i paguajë Donald Trumpit 300 mijë dollarë!

Stormy Daniels humb gjyqin, do t’i paguajë Donald Trumpit 300 mijë dollarë!

Po Flitet
Donald Trump fiton betejën ligjore kundër yllit pornografik, Stormy Daniels

Donald Trump fiton betejën ligjore kundër yllit pornografik, Stormy Daniels

Po Flitet
Stormy Daniels thotë se marrëdhënia me Trump ka zgjatur vetëm dy minuta

Stormy Daniels thotë se marrëdhënia me Trump ka zgjatur vetëm dy minuta

Po Flitet
Hidhen poshtë akuzat për yllin pornografik të “Trump”, Daniels Stormy

Hidhen poshtë akuzat për yllin pornografik të “Trump”, Daniels Stormy

Yjet
Arrestohet dhe më pas lirohet Stormy Daniels, ylli pornografik që e akuzoi për ngacmime seksuale presidentin Trump

Arrestohet dhe më pas lirohet Stormy Daniels, ylli pornografik që e akuzoi për ngacmime seksuale presidentin Trump

Yjet
Trump thotë se nuk e ka ditur për pagesën që i është bërë aktores Stormy Daniels që të mos flasë

Trump thotë se nuk e ka ditur për pagesën që i është bërë aktores Stormy Daniels që të mos flasë

Po Flitet
Stormy Daniels thotë se nuk i kishte pëlqyer marrëdhënia me Trump

Stormy Daniels thotë se nuk i kishte pëlqyer marrëdhënia me Trump

Po Flitet
Detektori i së vërtetës i jep të drejt yllit pornografik Daniels, ajo kishte marrëdhënie seksuale me Donald Trumpin

Detektori i së vërtetës i jep të drejt yllit pornografik Daniels, ajo kishte marrëdhënie seksuale me Donald Trumpin

Yjet
Ylli pornografik Stormy Daniels rrezikon të paguajë 20 milionë dollarë dëmshpërblim, për shkelje të marrëveshjes për të mos folur rreth aferës me Trumpin

Ylli pornografik Stormy Daniels rrezikon të paguajë 20 milionë dollarë dëmshpërblim, për shkelje të marrëveshjes për të mos folur rreth aferës me Trumpin

Po Flitet
Yll pornografik, Daniels kërkon të prish marrëveshjen me Trumpin: Dua të flas për marrëdhënien intime me presidentin

Yll pornografik, Daniels kërkon të prish marrëveshjen me Trumpin: Dua të flas për marrëdhënien intime me presidentin

Yjet
Melania kthehet në Washington për t’u takuar me Trumpin, por vazhdojnë spekulimet për lidhjen e brishtë të çiftit

Melania kthehet në Washington për t’u takuar me Trumpin, por vazhdojnë spekulimet për lidhjen e brishtë të çiftit

Po Flitet
Pornostarja rrëfen natën që kaloi me Donald Trump

Pornostarja rrëfen natën që kaloi me Donald Trump

Magazina