LAJMI I FUNDIT:

Stivi Frashëri

20 Artikuj

Formacioni i vitit 2022 në Superligën e Kosovës në futboll

Formacioni i vitit 2022 në Superligën e Kosovës në futboll

Superliga
Sondazh: ‘Lojtari i Vitit’ nga lexuesit e Telegrafit

Sondazh: ‘Lojtari i Vitit’ nga lexuesit e Telegrafit

Shkumbin Pireva
Si i priti Stivi Frashëri dy herë penalltinë kapitenit të Cluj, Ciprian Deac

Si i priti Stivi Frashëri dy herë penalltinë kapitenit të Cluj, Ciprian Deac

Ndërkombëtare
Portier i Ballkanit, Frashëri: Asnjë nga klubet shqiptare nuk do të mund të bënte më mirë se ne

Portier i Ballkanit, Frashëri: Asnjë nga klubet shqiptare nuk do të mund të bënte më mirë se ne

Ndërkombëtare
Ballkani synon të vazhdojë me paraqitje të mira në Ligën e Konferencës

Ballkani synon të vazhdojë me paraqitje të mira në Ligën e Konferencës

Ndërkombëtare
Stivi Frashëri në garë për pritjet e mbrëmjes në Ligën e Konferencës

Stivi Frashëri në garë për pritjet e mbrëmjes në Ligën e Konferencës

Ndërkombëtare
Portieri i Ballkanit, Frashëri: Momenti më i bukur që kam kaluar, nuk mund ta përshkruaj

Portieri i Ballkanit, Frashëri: Momenti më i bukur që kam kaluar, nuk mund ta përshkruaj

Ligat tjera
Formacioni më i mirë i edicionit 2021/22 në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i edicionit 2021/22 në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Gjykata merr vendim për dy tifozët e Gjilanit që sulmuan portierin e Ballkanit

Gjykata merr vendim për dy tifozët e Gjilanit që sulmuan portierin e Ballkanit

Superliga
Vjen reagimi i Stivi Frashërit, i cili u sulmua gjatë ndeshjes Gjilani-Ballkani

Vjen reagimi i Stivi Frashërit, i cili u sulmua gjatë ndeshjes Gjilani-Ballkani

Superliga
Këshilli për Sport reagon lidhur me incidentet në ndeshjen Gjilani-Ballkani

Këshilli për Sport reagon lidhur me incidentet në ndeshjen Gjilani-Ballkani

Sport vendor
Prokuroria në Gjilan kërkon caktimin e masës së paraburgimit ndaj dy të arrestuarve të përfshirë në incidentin gjatë ndeshjes Gjilani-Ballkani

Prokuroria në Gjilan kërkon caktimin e masës së paraburgimit ndaj dy të arrestuarve të përfshirë në incidentin gjatë ndeshjes Gjilani-Ballkani

Superliga
Portieri i Ballkanit shfaqet me qafore mbrojtëse në takimin me kryetarin e Suharekës

Portieri i Ballkanit shfaqet me qafore mbrojtëse në takimin me kryetarin e Suharekës

Superliga
Sulmi ndaj portierit në Gjilan, nesër mblidhet Këshilli Kombëtar për Parandalimin e Dhunës në Sport

Sulmi ndaj portierit në Gjilan, nesër mblidhet Këshilli Kombëtar për Parandalimin e Dhunës në Sport

Superliga
Stivi Frashëri është liruar nga spitali, ndërsa Ballkani i rikujton Gjilanit se si është pritur në Therandë

Stivi Frashëri është liruar nga spitali, ndërsa Ballkani i rikujton Gjilanit se si është pritur në Therandë

Superliga
Kryetari i Gjilanit reagon për incidentin e shëmtuar, aty ku u shkelmua portieri i Ballkanit nga tifozët

Kryetari i Gjilanit reagon për incidentin e shëmtuar, aty ku u shkelmua portieri i Ballkanit nga tifozët

Superliga
Dalin pamjet nga gjendja e portierit që u godit me shkelm në kokë nga tifozët e Gjilanit

Dalin pamjet nga gjendja e portierit që u godit me shkelm në kokë nga tifozët e Gjilanit

Superliga
Tifozët e Gjilanit pushtojnë fushën, ndërpritet ndeshja pasi portieri i Ballkanit goditet dhe dërgohet me urgjencë në spital

Tifozët e Gjilanit pushtojnë fushën, ndërpritet ndeshja pasi portieri i Ballkanit goditet dhe dërgohet me urgjencë në spital

Shkumbin Pireva
Formacioni i javës në BKT Superligën e Kosovës në futboll

Formacioni i javës në BKT Superligën e Kosovës në futboll

Superliga
Formacioni i xhiros së 20-të në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni i xhiros së 20-të në BKT Superligën e Kosovës

Superliga