LAJMI I FUNDIT:

Stil flokësh

303 Artikuj

Modeli i flokëve të saj u shpall më i miri në Instagram nga “Vogue”

Modeli i flokëve të saj u shpall më i miri në Instagram nga “Vogue”

Flokë dhe stil
Pak balluke në anë, flokët mbi supe, me shkallëzim: “Prerja kotele”, modeli që do ta shohësh kudo në verë

Pak balluke në anë, flokët mbi supe, me shkallëzim: “Prerja kotele”, modeli që do ta shohësh kudo në verë

Flokë dhe stil
Tri frizura elegante ideale për ditët kur nuk keni kohë të mjaftueshme

Tri frizura elegante ideale për ditët kur nuk keni kohë të mjaftueshme

Flokë dhe stil
Bobi barok, model për stinën e ngrohtë: Flokë plot volum dhe dekorime që u përshtaten të gjithave

Bobi barok, model për stinën e ngrohtë: Flokë plot volum dhe dekorime që u përshtaten të gjithave

Flokë dhe stil
Sikurse Dua Lipa, këto teknika të ndihmojnë të krijosh bishtkalin e përsosur

Sikurse Dua Lipa, këto teknika të ndihmojnë të krijosh bishtkalin e përsosur

Flokë dhe stil
Katër modele flokësh që janë perfekt për flokë të hollë dhe të rrallë

Katër modele flokësh që janë perfekt për flokë të hollë dhe të rrallë

Flokë dhe stil
Krijon volum dhe i jep flokut një natyrshmëri në lëvizje: Njihu me “mixie”, modelin e përsosur për vajzat guximtare

Krijon volum dhe i jep flokut një natyrshmëri në lëvizje: Njihu me “mixie”, modelin e përsosur për vajzat guximtare

Flokë dhe stil
Kim bëri ndryshimin në pamje dhe kjo nuk është hera e parë që krahasohet me gruan e Kanye

Kim bëri ndryshimin në pamje dhe kjo nuk është hera e parë që krahasohet me gruan e Kanye

Flokë dhe stil
‘Bronde Bob’ e Hailey Bieber është prerja perfekte e pranverës

‘Bronde Bob’ e Hailey Bieber është prerja perfekte e pranverës

Flokë dhe stil
Megan Fox nuk pushon së habituri: Preu flokët dhe i leu me një ngjyrë që nuk e kemi parë më parë

Megan Fox nuk pushon së habituri: Preu flokët dhe i leu me një ngjyrë që nuk e kemi parë më parë

Flokë dhe stil
Nicole Kidman ‘përqafon’ trendin e ri të flokëve dhe duket kaq ndryshe

Nicole Kidman ‘përqafon’ trendin e ri të flokëve dhe duket kaq ndryshe

Flokë dhe stil
Tri modele flokësh që vërshuan rrjetet sociale: Të frymëzuara nga vitet shtatëdhjetë, i shkojnë çdo femre

Tri modele flokësh që vërshuan rrjetet sociale: Të frymëzuara nga vitet shtatëdhjetë, i shkojnë çdo femre

Flokë dhe stil
Kylie Jenner, Ariana Grande dhe Miley Cyrus sugjerojnë këto tri modele flokësh për gjithë pranverën

Kylie Jenner, Ariana Grande dhe Miley Cyrus sugjerojnë këto tri modele flokësh për gjithë pranverën

Flokë dhe stil
Balluket në anë janë në modë, por a i shkojnë formës së fytyrës tënde?

Balluket në anë janë në modë, por a i shkojnë formës së fytyrës tënde?

Flokë dhe stil
Flokët brenda veshjeve, tendenca e re: Dukuni si një ikonë e vërtetë mode

Flokët brenda veshjeve, tendenca e re: Dukuni si një ikonë e vërtetë mode

Flokë dhe stil
Kylie shfaqet me një model krejtësisht të ri flokësh frymëzuar nga Kris Jenner

Kylie shfaqet me një model krejtësisht të ri flokësh frymëzuar nga Kris Jenner

Flokë dhe stil
Çfarë është modeli koketë? Fjongot në flokë janë tendenca më e lezetshme e vitit

Çfarë është modeli koketë? Fjongot në flokë janë tendenca më e lezetshme e vitit

Flokë dhe stil
Do ta adhuroni: Modeli i flokëve që do të jetë trendi më i madh i këtij viti bëhet në shtëpi

Do ta adhuroni: Modeli i flokëve që do të jetë trendi më i madh i këtij viti bëhet në shtëpi

Flokë dhe stil
Ç’duhet të dish për trendin “mob wife winter” që po bën namin në TikTok

Ç’duhet të dish për trendin “mob wife winter” që po bën namin në TikTok

Flokë dhe stil
Penélope Cruz ndryshon pamjen me një prerje flokësh kryesisht të shkurtër në tapetin e kuq

Penélope Cruz ndryshon pamjen me një prerje flokësh kryesisht të shkurtër në tapetin e kuq

Flokë dhe stil
Një model flokësh që tashmë thyen të gjitha rekordet?

Një model flokësh që tashmë thyen të gjitha rekordet?

Flokë dhe stil
‘Bambi blonde’, trendi që do të kërkohet më shumë gjatë vitit të ardhshëm

‘Bambi blonde’, trendi që do të kërkohet më shumë gjatë vitit të ardhshëm

Flokë dhe stil
Pesë rregullat e arta për flokët gjatë festave sipas floktarit të të famshmeve

Pesë rregullat e arta për flokët gjatë festave sipas floktarit të të famshmeve

Flokë dhe stil
Modeli i flokëve perfekt: Ky version simpatik do të jetë shumë i bukur edhe në vitin 2024

Modeli i flokëve perfekt: Ky version simpatik do të jetë shumë i bukur edhe në vitin 2024

Flokë dhe stil


mob5